Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Elastic Systems
Limit:
*
Kategorisi:
Ekran Koruyucular (135 program)

Rainy Screensaver

Rainy Screensaver (Türkçesi Yağmurlu Ekran Koruyucu) ürünü ile gerçeğe en yakın görünümde ve seslerde ekranınızda yağmur yağma efekleri seyredebilirsiniz. Ekran koruyucu ayarlarından hoşunuza gidecek şekilde düzenlemeler yapabilirsiniz. Özelliklerinden Bazıları : * Yağmur yağması ve gök gürlemesi ses şiddeti ayarlanabilmesi. * Yağmur şiddetinin ayarlanabilmesi. * Yağmur yağma şiddetinin aşamalı olarak arttırılması veya azaltılması özelliği. * Yağmur damlalarının en az ve en çok boyutlarının belirlenebilmesi. * Rüzgar ve fırtına şiddetini ayarlayabilme. * Rüzgar yönünü ayarlayabilme. * Yıldırım ve şimşek çakmalarının şiddetini ayarlayabilme. * Yıldırım ve şimşek çakmalarının ışığının, renginin ayarlanabilmesi. * Dönüşümlü yıldırım ve şimşek çakması renkleri ayarlayabilme. * Yıldırım ve şimşek çakmalarının zaman aralığının ayarlanabilmesi. * Ekran koruyucu hızlarının tüm ayrıntılarını değiştirebilme. * Değişken ekran çözünürlüklerinde çalışabilme. * Otomatik olarak belirli zaman aralıklarında çalışması için ayarlanabilme. * Değişik işlemci güçlerinde çalışabilme. * Klavye ve fare hareketiyle veya sadece ESC tuşuna basarak devreden çıkarabilirsiniz. * 640x480 dan 1280x1024 e kadar ve daha yukarısı ekran çözünürlüklerini destekler. Asgari Sistem Gereksinimi : * En az 800x600 ekran çözünürlüğü ve 24 veya 32 bit Yüksek Renk derinliği ayarları * Pentium 233 MHz. İşlemci. Lisans & Ürün Fiyatı : Programı kullanıp beğenir ve satın almak isterseniz fiyatı : 14.95 USD. Dir.

Rainy Screensaver İçin Yorum Yap

reklam

Ekran Koruyucular Kategorisi Çok İndirilenleri

 • 360x180° Süleymaniye Camii

  Süleymaniye Camii'nin *360x180 Derece* Panoramik Fotoğrafı. Caminin içine girin, istediğiniz tarafa bakın, zoomlayın. Kendinizi orada gibi hissedeceksiniz.

 • 360*180° Çırağan Sarayı Lobi

  Çırağan Sarayı Lobi bölümünün 360*180° panaromik görüntüsü. İçeri girin yakınlaştırın, kendinizi orada gibi hissedeceksiniz. İsterseniz ekran koruyucu yapabilirsiniz. Bu ve benzeri birçok programı üreticinin sitesinde bulabilirsiniz.

 • 360*180° Topkapı Sarayı Hünkar Sofası

  Topkapı Sarayı Hünkar Sofası bölümünün 360*180 panoramik görüntüsü. İçeri girin yakınlaştırın kendinizi orada gibi hissedeceksiniz. İsterseniz ekran koruyucu yapabilirsiniz. Bu ve benzeri birçok programı üreticinin sitesinde bulabilirsiniz.

 • 360x180° Bayezid Camii

  İstanbul Bayezid Camii'nin *360x180 Derece* Panoramik Fotoğrafı içine girin, istediğiniz tarafa bakın, zumlayın. Kendinizi orada gibi hissedeceksiniz.

 • 360x180° Mevlana Türbesi

  Mevlana Türbesi'nin *360x180 Derece* Panoramik Fotoğrafı içine girin, istediğiniz tarafa bakın, zumlayın. Kendinizi orada gibi hissedeceksiniz.

 • 360x180° Mescid-i Haram

  Üreticiden Açıklaması: Mescid-i Haram'ın *360x180 Derece* Panoramik Fotoğrafı içine girin, istediğiniz tarafa bakın, yakınlaştırın. Kendinizi orada gibi hissedeceksiniz.

 • Screen Control

  Ekran koruyucularınızı yönetin. Tek tuşla tüm ekran koruyucularınıza ulaşın, istediklerinizi kapatın, dilerseniz rastgele ekran koruyucusu modunu açarak her seferinde farklı bir koruyucu izleyin.

 • Uzay Akvaryum

  Uzayın bir akvaryum olabileceğini düşündünüz mü?Hemde dünyaca ünlü müzikler eşliğinde bir ekran koruyucu olarak, işte tüm bu düşleri gerçekleştiren bir program hemde ücretsiz...

 • Fıkra Oku

  Bu program sayesinde bir çok fıkrayı tek tıklama ile okuyabilirsiniz.

 • Eriyen Masaüstü

  Üreticinin açıklaması: 115 Kb büyüklüğündeki bu Ekran Koruyucusunu çalıştırdığınız anda bilgisayarınızın ekranı erimeye başlıyor. Çok eğlenceli bir görüntü oluşuyor.