Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
M.Ali VARDAR
Limit:
Yok
Kategorisi:
Çeşitli (149 program)

qSheff Manager

Uygulama qSheff konfigürasyon dosyalarını hızlı bir şekilde düzenlemek amacıyla yazılmıştır. Tek bir dosyadan oluşmaktadır ve herhangi bir kuruluma gerek duymamaktadır. Buna rağmen qsheff ile gerekli olan tüm ayar ve değişiklikler son kullanıcıya hitap edecek şekilde yazılmıştır. Uygulama python dilini ve ncurses kitaplıklarını kullanmaktadır. GPL lisansıyla birlikte dağıtılmaktadır.
qSheff nedir?
qSheff qmail kuyruğu yerine yerleşen ve gelen giden postaları tarayarak, içlerinde bulunan virüsleri ve içeriğe uygun olmayan postaları ayıklayan bir uygulamadır. Virüslü veya filtre kurallarına uyan postaları geri gönderir ve sunucuyu bu konuda işlem yaparak yormaz. qSheff hakkında daha fazla bilgi almak için ana sayfası http://www.enderunix.org/qsheff/ adresine bakılabilir.
Haber Listesi
Haberleşme listesi için programlama-subscribe et linuxprogramlama nokta com adresine bir boş mail atabilirsiniz.
Kurulum
Sadece sıkıştırılmış dosyayı açın ve çalıştırın.

qSheff Manager İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Downloadder X İndirme Yöneticisi

  Downloader X güçlü ve kullanıcı dostu arayüzü ile HTTP ve FTP hem ile internetten dosya indirmek için ideal bir araçtır. Downloader X bağlantı zaman aşımına uğrasa bile yeniden bağlanır ve dosyayı kaldığı yerden indirmeye devam eder.

 • LPPPP

  LPPPP bir PPP çevirici ve dial-up kullanım için yazılmış bir uygulamadır. Bu uygulamada internet servis sağlayıcıların kendi müşterilerine temin ettikleri dial-up bağlantı ile beraberinde gelen bir uygulama gereksinimi düşünülerek yazılmıştır.

 • Mozilla Firefox (Türkçe - Linux )

  Mozilla Firefox, Internet Explorer'ın en büyük rakiplerinden olan bir internet tarayıcısıdır. Hızı, sürekli yenilenmesi, güvenliği ve diğer birçok gelişmiş özelliği nedeniyle her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor.

 • Eggdrop

  Eggdrop botların en son sürümü Linux tabanında çalışan Irc de kanalınızı bekleyen ve koruyan botların en etkilisi telnet ve dcc chat bağlantısı mevcut kullanımı kolay zevkli ve eğlenceli chat seviyorsanız ve bir kanalınız var mutlaka kulanın.

 • Uplink: Hacker Elite

  Tanıtım:Oyunda Uplink adına çalışan bir ajansınız. Yakalanmadan size verilen görevleri bitirmeniz gerekiyor. Bankalara girip başka kişilerin paralarını kendi hesabınıza aktarmak gibi bir sürü yasadışı iş var. Oyunun tek kötü yanı yakalanırsanız bitmesi.

 • Firestarter

  Linux üstünde X grafik arabiriminde çalışan bir güvenlik duvarı. Eğer basit ve işlevli bir güvenlik duvarı istiyorsanız tam istediğiniz program.

 • Democracy Player

  Democracy Player yazılımının Linux işletim sistemi ile uyumlu olan sürümüdür. Democracy Player internet üzerinden televizyon kanallarını izleyebileceğiniz ve video innDirebileceğiniz bir yazılımdır.

 • Cygnus

  irc serverına dal.net gibi AUTH kodlu services isteyenlere...

 • kAntiSpam

  E-posta hesabınızı istenmeyen postalara karşı filtreleyen bir program. Ancak çalışması için e-postalariniz için Windows'taki Outlook benzeri bir program (yani istemci) kullanmanız gerekmektedir.

 • Cell Messenger

  Linux işletim sistemi için tasarlanmış bu programla cep telefonlarına SMS (kısa mesaj) yollayabilirsiniz. SMSyollamanız için GSM operatorünüze kayıt olmaya ihtiyacınız yok.