Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
PusulaSoft Ltd.Şti.
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

PusulaSoft

Özellikle Küçük ve Orta Boy işletmeler için geliştirilmiş ticari bilgisayar programı.Programın sahip oldugu modüller;* Stok İşlemleri (detaylı)* Cari Hesap İşlemleri (ilgili borç/alacak evrakını izleme, parçalı ödeme takibi, ödeme/tahsilat ve buna baglı satırları gruplu olarak izleyebilme)* Sipariş takibi (detaylı)* İrsaliye / Fatura (ytl, ötv destekli)* Kasa (detaylı ödeme/tahsilat girişi ve izleyebilme, ödeme ve tahsilatları gruplayabilme ve dönemsel inceleyebilme)* Banka (sınırsız banka/şube/hesap tanımlayabilme, benzersiz navigasyon sayesinde herşeyi tek ekranda izleyebilme)* Çekler / Senetler (detaylı)* Döviz (yakında internetten otomatik günlük kur inndirme de ekleniyor), tarih bazında döviz raporu* Ajanda (vadesi gelen çekler, senetler, ödeme ve faturalar otomatik ajandaya eklenir ve ajandayı açmasanız bile ana ekranda borsa bandı şeklindeki bilgi bandı sayesinde sizi rahatsız etmeden yapalacak işlemler kolayca gözünüzün önünde tutulur)* Entegre web tarayıcı (programdan çıkmadan internette dolaşabilme imkanı) Not: Programı kullanabilmek için kullanıcı adı olarak

PusulaSoft İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.