Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
ByteScout
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Ses - Görüntü Dönüştürücüler (226 program)

PPT To Video Scout

Bu program Powerpoint ile hazırlanmış sunularınızı video dosyasına çevirmenize olanak sağlar. PPT biçimindeki Microsoft Powerpoint dosyalarınızı bu program yardımıyla kısa sürede video dosyasına çevirebilirsiniz.
Programın Genel Özellikleri :

 • MPEG, AVI, DivX, xDIV, VideoCD, FLV (flash video) dosya biçimlerini destekleme
 • Normal (F5 tuşu ile görüntülendiği gibi), düzenlenmiş slayt gösterisi ya da kendi ayarladığınız şekliyle videonuzu hazırlama
 • NTSC, PAL ve diğer çözünürlükleri kaliteyi bozmaksızın destekleme
 • Dosya menüsünde bulunan 'Convert to AVI' (AVI biçimine dönüştür) komutu sayesinde videonuzu AVI biçiminde kaliteli olarak kaydedebilirsiniz.
 • Ses kaydetme olanağı
  1.57 Sürüm Özellikleri :
 • Slayt geçişlerini ayarlama özelliği daha fazla seçeneklerle genişletildi.
  Programın çalışması için bilgisayarınızda Microsoft Powerpoint yazılımının herhangi bir sürümünün bulunması gerekmektedir.
  Program ile PPT dosya biçiminden sesli video AVI dosya biçimine dönüştürmenin nasıl yapıldığını adım adım anlatan İngilizce sayfasına
  buradanulaşabilirsiniz.
  Programın tam sürümünü 30 gün içinde para iade garantisiyle birlikte, sitesinden 58.85$ karşılığında temin edebilirsiniz.
  Not: Vista kullanıcıları ses problemiyle karşılaşabilirler, bu sorunu ortadan kaldırmak için aşağıdaki yolları izleyebilirsiniz.
  1.Denetim Masası'ndan Sese tıklayın.
  2.Açılan pencerede yukarıdan Kayıtlar sekmesini seçin.
  3.Ekranda sağ tuşa bastığınızda çıkan 'Devre dışı aygıtları göster' (Show disabled devices) seçeneğini işaretleyerek aktif hale getirin.
  4.Devre dışı bırakılmış aygıtları görüntülenmiş olması gerekir. Buradan Stereo Mix'in üzerine sağ tıklayarak Enable seçeneğini seçin ve aktif hale getirin.
  5.Şimdi programın sorunsuz çalışması için, programı tekrar başlatın ve kayıt seçeneklerinden Stereo Mix'i seçin.
  PPT To Video Scout 1.57
 • PPT To Video Scout İçin Yorum Yap

  reklam

  Ses - Görüntü Dönüştürücüler Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Mp3 Rm Converter

   Mp3 Rm Converter ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilir ve ses dosyalarınızın arasında format dönüşümü yapabilirsiniz.

  • Flv - Mp3 Dönüştürücü

   Elinizde flv dosyaları var ve içlerindeki ses dosyalarını almak mı istiyorsunuz ya da YouTube sitesinde bir klip gördünüz, şarkı çok hoşunuza gitti bunu mp3 olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? flvmp3 dönüştürücü ile elinizdeki tüm flv dosyalarının içindeki

  • AVOne RM to Video Converter

   AVOne RM to Video Converter programi ile RM/RAM/RMVB formatlarini AVI, DVD, VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2 formatlarina çevirebilirsiniz. Boyutu büyük mpeg dosyalarinizi istediginiz boyutlara parçalayabilirsiniz.

  • Allok Video to MP4 Converter

   Allok MP4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.Allok MP4 dönüştürücü, MP4 formatında bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürerek, bu konularda kullanıcılara son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.

  • Live

   Bu program sayesinde kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir ses stüdyosuna dönüştürebiliyorsunuz. Ses dosyalarınızın Pitch-tempo özelliklerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

  • Video Converter

   Video Converter 2007 Her türlü video dönüşümü yapabilen son derece kolay kullanımlı bir programdır.Her türlü video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne imkan veren kullanımı son derece kolay bir video dönüştürme programıdır.

  • Foto2Video Converter

   Foto2Video Converter, dijital fotoğrafları videoya dönüştüren kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan dijital fotoğrafları en iyi şekilde videoya dönüştürür. Dönüştürülen dosyalar *.AVI formatındadır.

  • AVI MPEG Video Converter

   AVI MPEG Video Converter ile çeşitli video formatları arasında dönüştürmeler yapabilirsiniz.

  • Bestel DVD Ripper

   Bu program ile CD / DVD veya bilgisayarınızda yer alan DVD video filmlerinizi AVI - Audio-Video Interleaved (*.avi), Xvid Movie (*.avi) , DivX Movie (*.avi) , VideoCD Format (*.mpg) , ASF - Advanced Streaming Format (*.

  • RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter

   Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, RM/RMVB biçiminde bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.