Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Coool Soft
Limit:
30 günlük kullanım
Kategorisi:
Çeşitli (125 program)

Power WMA Recorder

Power WMA Recorder 3.0 Kendi sesinizi, kasetleri, cd'leri, tv sesini son derece kolay bir eşkilde kaydedebilmenizi sağlayacak bir programdır.


Özellikleri:

# Basit ve Kolay arayüz
5 dakika içinde ses kaydedebilme
# Çıktı Mp3 bit oran değeri 32 den 320kbps' ye kadar
Her türlü Mp3 ses dosyası ve ses kalite özelliğini korur
# Gerçek Zamanlı MP3 WMA kodlama
İlk önce wav biçimde kaydedilir. Fakat bu biçim çok geniş yer kaplar. 1 dakikalık wav biçim 10mb disk alanı kaplar, MP3 WMA dosyaları fazla disk alanı kullanmaz.
# Çıktı WMA bit oran değeri 8 den 768 kbps' e kadar
Her türlü WMA ses dosyası ve ses kalite özelliğini korur
# Kaydedilecek araç seçimi
Sese ait bir çok araca sahipseniz, bunlar arasından uygun olanı seçme imkanı
# Kayıt kuyruğu
Otomatik kayıt için Power WMA Recorder'de zamanlayıcı kurabilirsiniz.
# Kayıt devamı
Aynı dosya üzerine önceden kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
# Otomatik isim
Power WMA Recorder otomatik isim oluşturabilir
Programın deneme sürümü her defasında sadece 3 dakika kayıtla sınırlıdır
Program:Power WMA Recorder 3.0

Power WMA Recorder İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Quintessential Player (Türkçe)

  Quintessential Player oynatım, kayıt ve müzik kolleksiyonunuzu düzenlemek için kullanacağınız açık ve anlaşılır arabirimi ile tüm özellikleri barındıran bir dijital müzik kutusu haline gelmiştir.

 • Skale Tracker

  Skale Tracker tam bir ses platformu. Benim yeni bulduğum ve işlevleriyle çok beğendiğim bir program. İstediğiniz müziği oluşturmanıza yardımcı olacak. Sitesinde efekt desteği de var. Ayrıca istediğiniz bir .

 • AlsaPlayer

  AlsaPlayer; Linux XWindow platformunda digital ses dosyalarını çalabilmeniz için bir ortam yürütücü programdır. MP3, WAV, MOD, IT ve CDDA formtındaki dosyaları çalabilirsiniz. Program bedavadır.

 • Super Screen Recorder

  Super Screen Capture programı  kendi editörü ile gelen ekran görüntüsü yakalamak için kullanılan bir yazılımdır. Programın diğer özellikleri; Tam ekran görüntü kaydetmek. Maus ile belirttiğiniz bölgenin ekran görüntüsünü kaydetmek.

 • Pepsi Volume Controller

  Pepsi Volume Controller, Windows'un klasik ses kontrol panelinden sıkılanlar için alternatif bir programdır. Arayüzü Pepsi logosu ve grafikleriyle donatılmış Pepsi Volume Controller ile çeşitli ses ayarları yapabilirsiniz.

 • Tunatic

  Tunatic alışılmadık bir yazılım(cık).Öncelikle neden yazılımcık dediğimizi netleştirelim. Harikulade ufak boyutuna rağmen, kendine edindiği slogana göre, "ücretsiz müzik tanımlama aracı" işlerinize kolaylaştırmayı görev edinmiş gibi.

 • CDex Türkçe Yama

  CDex 1.51 programını %95 oranında Türkçeleştiren yamadır.

 • Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro

  Avi Divx Wmv Real Mp3 Media Fixer Pro bozulmuş olan ses ve video formatlarınızı düzeltme işlevi yapan bir yazılımdır. DivX, Div, AVI, ASF, WMV, WMA, RM, Rmvb dosyalarının bozulmuş olan bölümlerini yüksek başarı oranı ile onarabilmektedir.

 • Kralmixer Dj Software

  Kramixer programı bir ücretsiz dj programıdır.Bu program ile kendi mixinizi,müziğinizi yapabilir,güzel çalışmalar elde edebilirsiniz.Program yüksek kalitede kayıt yapmaktadır.Program tüm video türlerini desteklemektedir.

 • Realtek High Definition Audio Codecs for Vista

  Realtek HD Audio ürünlerinin resmi sürümüdür.Windows Vista için derlenen bu pakette Realtek HD-Audio aygıtları ile ilgili, 32 bit ya da 64 bit olması farketmeksizin bütün sürücüler ve araçlar bulunmaktadır.