Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MDickie
Limit:
*
Kategorisi:
Strateji (114 program)

Popscene

Popstar, Türkstar, Akademi Türkiye ve benzerleri... Kimileri bu yarışmaların adeta tutkunu ve büyük fanatikleri oldu. Kimileri oldukça yoğun eleştirilerde bulunarak bu yarışmalara şiddetle karşı çıktı. Kimileri de ciddiye bile almadı. Ancak gerçek olan birşey var ki bu tür programların hemen hepsi oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaştı.İşte bu oyunda kendi popstarınızı yaratıp onun herşeyiyle ilgilendikten sonra müzik dünyasında yükselmesini keyifle izleyebiliyorsunuz. Oyunda bir karakter yaratıp onun müzik listelerinde üst noktalara tırmanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Kaset kayıtları, röportajlar, promosyon çalışmaları gibi bu endüstrinin arka planında yapılması gereken herşeyle siz ilgileniyorsunuz. Eğer siz de kendi yıldızınızı yaratmak ve onun yükselişini izlemek istiyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunu beğenir ve tam sürümünü satın almak isterseniz 14.99 dolar ödemelisiniz. Not: Oyunu çalıştırmak için sisteminizde en az 33Mb boş alan ve DirectX 7.0 ya da daha üst bir sürümü bulunmalıdır.

Popscene İçin Yorum Yap

reklam

Strateji Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Novel Save Aksiyon ve Strateji Oyunu

  Novel Save aksiyon ve stratejiyi bir araya getiren oyun. Bu oyunda savaştan korunmak için gazlardan, bombalardan, mayınlardan vb. zarar verici şeylerden kaçınmak için stratejinizi belirlemeniz gerekiyor..

 • Tornado Jockey Strateji Oyunu

  Büyük bir rüzgar hortumunun açığa çıkardığı enerji ve oluşturdugu zararları değerlendirerek alınacak korumalarla, hortumun çıkmasını engelleyip, Radar bombaları, Işın Toplarıyla tornado adı verilen bu hortumu yok etmeye çalışacağınız keyifli bir oyundur.

 • SpellForce 2 – Shadow Wars

  5 yıl boyunca Karanlık Elf diyarındaki iç savaş devam etti. Gölgelerin ardındaki gizemli kötülük Elf diyarında sürekli iş başındaydı. Ancak bu kötülükten çok daha fazlası ortaya çıkmak için sabırla beklemişti...

 • Commandos 3

  Commandos serisi türünün tartışmasız en iyi oyunu. Emrinizdeki bir grup komandoyla ikinci dünya savaşının seyrini değiştirin. Her biri farklı karakterler olan bu komandolar (Bombacı, yakın dövüş uzmanı, vs. uzmanı) sizi savaşın içine çekecek.

 • OrbitZ

  OrbitZ; strateji, beceri ve mantıksal düşünce gerektiren, hoş tasarımlı ve konusu uzay ortamında geçen bir yapboz oyunudur. Program başta zor gözükse de aşama aşama öğrendikçe daha rahat oynanabilecek bir oyundur.

 • Empire Earth II

  Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır.

 • MudSlinger

  Rusya ve Amerika başkanlarının birbirlerine çamur atıp devirme faaliyetleri.

 • Zeus: Master of Olympus

  Kendinizi Zeus'un yerine koyun ve Olympos'u inşaa etmeye başlayın. Mitolojiyi seviyorsanız tam size göre bir oyun. Siz artık tanrılar tanrısı ZeuS sunuz.

 • Transport Tycoon Deluxe

  Bu oyunda bir taşımacılık firmasısınız kara deniz hava ya da demiryolu ile insan, mal, ham madde vb. şeyleri taşıyosunuz. Gemi, tren, otobüs, uçak yada kamyonla yağ, kömür, insan vb birçok şey taşıyabilirsiniz.

 • Winboard

  Satranç tutkunları için ilaç gibi bir oyun. Sadece bilgisayarla oynamıyorsunuz. Yerel ağ ve internet üzerinden oynama imkanı da sunuyor.