Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
PICAJET.COM
Limit:
*
Kategorisi:
Resim Editörleri (299 program)

PicaJet FX

CD/DVD, çıkartılabilir disk, tarayıcı, web kamera gibi çeşitli araçlardan bilgisayarınıza imaj görüntüleriyükleyip, bunlar üzerinde kırpma, kesme, efekt ekleme, kırmızı göz hatasını kaldırma, farklı biçimde kaydetme, dönüştürme, CD/DVD'ye yazdırma, cep telefonları için ekran resmi düzenlemeye yarayan bir program. Bilgisayarınızda bulunan tüm desteklediği imaj türleri için de aynı işlemleri yapar.PicaJet'le basit ve çeşitli zengin araç içeriğiyle dijital fotoğraf albümleri oluşturabilirsiniz.ÖzellikleriDijital kamera, tarayıcı, web kamera ya da CD/DVD'den bilgisayarınıza imaj aktarımıOtomatik olarak binlerce fotoğraf yönetimiBasit etiket özellikleriHızlı fotoğraf indekslemeSınırsız kategori oluşturma ve düzenlemeİkon özelleştirme ve internetten yüklemeİmajlara tarih, konum, zaman, açıklama eklemeÖzelleştirilebilir arayüz kullanımıÇok dilli kullanımResimleri birbirine dönüştürmeİmajları düzenlemeHızlı, kolay ve öngörünümlü olarak fotoğraf baskısı hazırlamaFiltreleme, kırmızı göz kaldırma, kırpma ve çeşitli efektler eklemeSlayt gösteri yapabilmeDosya boyutu ve imaj büyüklüğünü düzenlemeCep telefonlarına resim eklemek için resim düzenlemeÇeşitli kabuk desteği ve internetten indirmeResimlerin toplu ismini değiştirmeCD/DVD'ye düzenlenmiş imajları yazdırabilmeXML olarak kaydedebilmeÇeşitli arama özellikleriWeb albüm oluşturabilme. Webde ya da çevrimdışı yayınlamaİmajları e-postayla arkadaşlarınıza gönderebilmeİmajlar küçük görünüm haline getirilir3 boyutlu hızlandırıcıyı desteklerBasit bir şekilde albüm içeriklerini yedekler ve sonra geri alabilir

PicaJet FX İçin Yorum Yap

reklam

Resim Editörleri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Adobe Fireworks CS3 Türkçe

  İmajları kusursuz ve kolay bir biçimde hazırlayıp, optimize edin.

 • FaceOnBody

  Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır.

 • FunHouse

  Boyutu oldukça yüksek olmasına rağmen çok başarılı bir foto-montaj programı olan FunHouse ile dijital fotoğraflarınız üzerinde montajlar yapabilirsiniz. Resimlerinizi başka vucutlara ekleyebilirsiniz.

 • PowerDraw

  PowerDraw, Powercad bileşeni ile yapılmış, iki boyutlu bir vektörel çizim programıdır. PowerCad bileşeninin tüm marifetlerini gösteren bu program hiçbir demo limiti içermemektedir.

 • Fotomontaj programı

  Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli Foto Montaj programı olan Face On Body ilehem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız.Programımızın boyutu sadece 1.

 • Pixia

  Photoshop benzeri küçük boyutlu ve ücretsiz bir resim editörü olan Pixia yeni sürümüyle karşınızda. Katman, tarayıcı destekli, bazı efektlerle desteklenmiş bir yazılım.

 • Adsl TeRaResim İlsis Resim Boyutlandırma

  MEBde ilsise resim atmadan önce resimlerinizi sadece üzerine sağ tıklayarak uygun ilsis boyutuna getirebileceğiniz güzel bir program.TeRaResim İlsis için Resim Boyutlandırma 1.

 • STOIK Smart Resizer

  STOIK Smart Resizer, dijital fotoğraflarınızın boyutlarını çeşitli metotlar kullanarak %1000 oranında kalitesini hiç bozmadan büyütmenizi sağlayan bir yazılım. Yazılımla resimleri her oranda küçültüp büyütebilirsiniz.

 • Exif Farm

  Exif Farm ile EXIF bilgileri oluşturabilir, EXIF bilgilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • AX-Cursors

  AX-Cursors profesyoneller gibi imleç oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Özellikleri :Durgun imleçler oluşturabilme.Animasyonlu imleçler oluşturabilme.Etkili editör alanı.Yazılımlardaki imleçleri düzenleyebilme.