Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Lava Software Pty. Ltd.
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

PC-Mac PasswordVault Lite

PC-Mac PasswordVault Lite, ücretsiz bir şifre yönetim programıdır. Sitelere girerken kullandığınız şifreler, banka hesap bilgileriniz, kredi kartı bilgileriniz gibi internet üzerinde sıklıkla kullandığınız bilgileri bir kere girmeniz yeterli. Bu bilgileri hafızasında tutar ve gerektiğinde arka planda çalışarak gerekli yerlere yapıştırır. Güvenlik konusunda da çok yüksek seviyede koruma sunuyor. 896-bit gibi gerçekten çok yüksek bir kodlama ile güvenliğinizi korumaya yardımcı oluyor.Programın bazı özellikleri:Belirlediğiniz kullanıcı isimlerine, şifrelere ve gizli bilgilere tek tıklama ile ulaşma imkanıOluşturacağınız Master Password adı verilen şifre ile tüm bilgilerinizi yalnızca siz yöneteceksinizEğer bilgisayarınızın başından ayrılır da unutursanız oto-kilit sistemi devreye girer ve bilgilere ulaşımı kapatır.Şifre oluşturucusu ile çok güvenli şifreler oluşturabilirsinizÇeşitli arayüz desteği mevcutturSatın aldıktan sonra 1 yıl boyunca güncelleştirmelerden ücretsiz yararlanırsınız.Ücretli sürümü ile ücretsiz versiyonu arasındaki fark, saklayabildiği girdi sayısı ile alakalı. Ücretsiz olan bu versiyonununda sınır 10'dur.

PC-Mac PasswordVault Lite İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.