Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
akkuyulu
Limit:
Yok
Kategorisi:
FTP ( Dosya Transferi ) (76 program)

Parsanda Ftp Transfer Yazılımı

Parsanda Ftp Transfer Yazılımı birçok firma ve işletmenin yedek alma ihtiyaçlarına karşı ürettiği, ftp sunucunuz üzerine değerli bilgilerinizi yedeklemeye yarayan bir sistemdir.
Yazılıma ftp adresi, ftp kullanıcı adı, ftp şifresi, bilgisayardan upload edilecek belgelerin bulunduğu dosya yolu gibi bilgiler girilip her gün belirttiğiniz saat ve dakikada yedeklerinizi ftp'ye upload etmektedir, hatta yazılıma girdiğiniz eposta ve SMTP adresiniz sayesinde her transferde size rapor Postası göndermektedir.
Biz bu yazılımı kendi ihtiyaçlarımız için yazdık ve sizlerle paylaşıyoruz.
Yazılımın bir kaç özelliği:
 • Upload klasöründeki belgeleri isimlerinden ayırt edip, ftp ye farklı isimle kaydetmek. Örneğin murat.txt adli belgeyi mu İle başlayanları MURAT SALMANOĞLU olarak kaydedebilirsiniz.
 • Yazılma girdiğiniz her bilgi ftp adres, şifre, kullanıcı adi, belge adı yakalama gibi özel ayarlarınızda dahil hepsi kaydedilmekte ve ayarlarınız her açılışta bıraktığınız gibi kalmaktadır.
 • Yazılım transfer işlemini başarıyla tamamlayınca verdiğiniz eposta ve SMTP adresiniz üzerinden size bilgilendirici raporlar gönderir.(gmail kullanabilirsiniz)
 • Parsanda Ftp Transfer Yazılımını sadece ftp'de degil yerel ağınızda ve yerel sürücüleriniz arasındada kullanabilirsiniz.
  örneğin: C: Sürücüsünden D: sürücüsüne
  örneğin: Ağınızdaki Ali Bilgisayarından Veli Bilgisayrına.

  Parsanda Ftp Transfer Yazılımı 1.0.0.27

Parsanda Ftp Transfer Yazılımı İçin Yorum Yap

reklam

FTP ( Dosya Transferi ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CuteFtp Dosya Transfer Programı

  CuteFTP yeni bir sürümü şimdi dünyanın en popüler FTP istemcisi ve her zamankinden daha iyi. Genel performans iyileştirmeleri ile birlikte, birkaç anahtar özellikleri eklenmiş durumda.

 • Blaze Ftp

  Güzel bir Ftp transfer programı. İki tarafa bölünmüş pencere sistemi. Yani Local ve FTP kısmı. Dosyalarınızı sürükle bırak şekliyle atabilir ya da alabilirsiniz. Kullanması ve Arabirimi çok kolay. Ftp bağlantısı ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunuyor.

 • WISE-FTP

  WISE-FTP ile FTP (Dosya Aktarım Protokolü) sunucularına bağlanıp dosya aktarımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz. Windows, Unix gibi işletim sistemi standartlarını destekler.

 • Fresh FTP

  Fresh FTP, ücretsiz bir FTP programı. Standart bir FTP programına ait tüm özellikleri barındırıyor: Aynı anda çoklu transfer, dosya/klasör yükleme, yüklemeye devam edebilmeFresh FTP 5.

 • Right Ftp

  RightFTP, Windows için geniş özellikli ve ücretsiz FTP istemcisi.Acemi kullanıcılar için kullanımı kolay. Sadece acemi kullanıcı değil diğer kullanıcılar için de çeşitli özellikler sunan bir program.

 • FTP Commander

  Ücretsiz bir dosya transfer protokolu (FTP) olan FTP Commander ile çift yönlü dosya transferi ve aynı anda çoklu download işlemleri yapılabilmektedir.

 • Uploader!

  Uploader! basit ve internete dosyalarınızı daha hızlı yüklemenizi sağlayan bir FTP aracıdır. Programın kullanımı son derece basittir.

 • AutoFTP Free

  Profesyonel sürümünün de olduğu bu FTP programı , kategorisinde yeni olmasına karşın kullanıcının kolay şekilde kullanımı dolayısı ile diğer FTP programlarından ayrılmaktadır.

 • Portable FileZilla

  Taşınabilir bellek, Ipod veya herhangi bir taşınabilir sürücüye kaydederek sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir ftp istemcisi.

 • AutoFTP Professional

  Profesyonel FTP çözümlerinize kolay ve hızlı bir bakış açısı getiren bu program sayesinde, FTP adreslerinize hızlı ve kesintisiz olarak bağlanarak dosyalarınızı güvenli biçimde FTP adreslerinize yükleyebilirsiniz.