Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Ali Sunar
Limit:
*
Kategorisi:
Eğitim (172 program)

Okulum3

Üreticinin açıklaması: Okulum3 Programla Neler Yapılabilir ? Öğrenci İşleri, Öğrenci belgesi, Öğrenci sevk kağıdı, Nakil isteme, Nakil gönderme, Yöneltme öneri formu, Öğretmen lisesi aday öğrenci, Sınıf ve şube şube öğrenci listesi, Bursluluk mezun ve nakil belgesi, Öğrenci yaş gruplama, Öğrenci cinsiyet gruplama, Taşımalı öğrenciler listesi. B. Öğrenci Not İşleri1. Kanaat ve sınıf geçme2. Diploma defteri3. Notları Yıllara Göre Arşivleme4. Bu Notları gerektiğinde takip etme5. Ağırlıklı not takibi ( 1- 8 )6. Otomatik sınıf yükseltme7. Mezun öğrencileri takipC. Çalışanlar1. Otomatik sevk ( karne ve kimlik nolu ) 2. Memur yakınlarına sevk D. Resmi İşlemler1. Otomatik ek ders hazırlama2. Diploma kayıp belgesi3. Resmi yazı4. Demirbaşların Kaydı (A-B-C)5. Ayrıntılı demirbaş listesi6. Kütük defteri kaydı7. Gelen evrak defteri8. Giden evrak defteri9. Giden evraktan aynı yazıyı alma10. Desimal sistemde arşivleme11. Yıl Yıl evrak kontrolüE. Diğer İşlemler1. Bilgi girişine açık tablolar2. Excel ve Word'e bilgi aktarma3. Aktarılan bilgileri değiştirme

Okulum3 İçin Yorum Yap

reklam

Eğitim Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Takistoskop Hızlı Okuma Programı Hızlı Okuma Egzersizleri

  Takistoskop gözün görme çevikliğini arttırma çalışmalarında kullanılan bir araçtır. Bu araç bir metni 10ms ile 100ms arasında bir hızla gösterip gözünüzün görme çevikliğini arttırır.

 • Google Earth Harita Programı

  Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun. Aydaki uydulardan kendi evinizi görmeye ne dersiniz ?

 • Öğrenci Geliştirme Sistemi ÖGS Öğrenci Planlama Programı

  Öğrencilerin sıkça yaşadığı programlama sorunu çözmek. Özellikle dershane ve okullarda öğrencilere yapılan rehberlik çalışmalarının sürekli olması ve takip edilmeleri nedeniyle haftalık veya aylık ödevlendirme yapılmasını sağlamak.

 • Arapça Klavye

  Bu ücretsiz açık kaynak Arapça Klavye programını kullanarak kısa Arapça metinlerinizi fareyi kullanarak kolayca yazabilir ve kaydedebilirsiniz. Program tamamen ücretsiz olup geliştirilmesi, dağıtılması serbesttir.

 • ElvanPark-Zil Programı

  ElvanPark "Okul Zili Programı" Okullar, Yurtlar, Dershaneler ve diğer eğitim kurumları için, genel olarak tasarlanmış zil programıdır.

 • ISO 9000 Fırsatı [e-kitap]

  ISO 9000 Fırsatı [e-kitap] ISO 9000 ile ilgili pek çok soruya cevap bulabileceğiniz güzel bir e-kitap uygulamasıdır.

 • Melodili Okul Zili

  Program ile okullarda, dershanelerde, kurslarda bilgisayara bağlı bir ses sistemi yardımı ile belirlenen saatlerde zil çaldırabilirsiniz. Ayrıca program ile törenlerde İstiklal Marşı çaldırabilir, acil durumlarda ikaz sesi çalabilirsiniz.

 • Emosis Soru Bankası

  Emosis: Fors Bilişim Yazılım Donanım Otomasyon ve Ar-Ge Hiz.San.Tic.Ltd.Şti. tarafından geliştirilen Emosis, bireysel versiyonuyla öğretmenlere, kurumsal versiyonuyla eğitim kurumlarının kullanımına sunulmuştur.

 • FullSosyal Bilgi Yarışması

  İlköğretim 6-7-8.sınıfların sosyal bilgiler ve TC.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerinin bütün ünitelerini konu alan etkileşimli ders uygulamasıdır.Özellikleri: 21 yarışma ve 630 sorudan oluşan geniş bir soru bankasıdır.

 • İlköğretim 8. Sınıf Matematik Seti

  İlköğretim 8. Sınıf Matematik Manipülatifleri.Manipülatif kelimesi İngilizce'de herhangi bir nesneye dokunarak,nesneyi kullanarak ve fiziksel özelleklerini değiştirerek farklı bir şekle ve kalıba döndürme anlamına gelmektedir.