Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Microsoft
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

Office 2000 Service Release

Office 2000 SR-1a, Office 2000 kullanıcıları ile ilgili en son ürün güncelleştirmelerini tek bir pakette sağlar. Microsoft, en son güncelleştirmeleri alabilmeleri ve en fazla yararı elde edebilmeleri için, tüm Office 2000 kullanıcılarının Office 2000 SR-1a'ya sürüm yükseltmelerini önerir. Office 2000 Service Release 1a (SR-1a) Güncelleştirmesi 26 MB boyutundadır ve 28.8k bir modemle 2 veya üç saatte yüklenebilir. Yükleme süresi, Internet bağlantınızın hızına bağlıdır. Windows NT 4'ten Windows 2000'e sürüm yükselttiyseniz ve SR-1 güncelleştirmesini yüklediyseniz, Office 2000/Windows 2000 Onarım Aracı'nı yüklemeniz gerekir. Güncellemenin İçerisinde Bulunanlar : Office 2000 Service Pack 2 (Türkçe sürüm)Outlook 2000 SR-1: Genişletilmiş E-posta Güvenlik Güncelleştirmesi (Türkçe sürüm)Office 2000 SR-1 Görünüm Denetimi Güvenlik GüncelleştirmesiExcel 2000 Güncelleştirmesi: 19 Haziran 2002Word 2000 Güncelleştirmesi: 16 Ekim 2002PowerPoint 2000 SR-1 Makro Değiştirme Güvenlik GüncelleştirmesiOffice 2000 SR-1 Güncelleştirmesi: Web İstemcisi GüvenliğiOffice 2000 Güvenlik Güncelleştirmesi: UA Denetim EksikliğiOutlook 2000 için Güncelleştirilmiş 128 Bit Şifreleme SağlayıcısıOutlook 2000 için Güncelleştirilmiş 40 veya 56 Bit Şifreleme SağlayıcısıAccess 2000 için SQL Server 2000'e Hazırlık Güncelleştirmesi (Türkçe sürüm)

Office 2000 Service Release İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.