Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Veign
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

Note-It

Note-it, bilgisayar başındayken yapması gereken işleri unutanlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Küçük kağıtlar halinde masaüstünüzde beliren yerlere istediğiniz yazıları, notları, vb.. yazarak onları hatırlamanızı sağlayabilirsiniz. Kağıtlarınızın rengi de çeşitli renklerden oluştuğu için onları görmeden bilgisayarınızı kapatmanız imkansız hale geliyor. Ayrıca renkleri de kullanıcının seçmesine olanak tanınmış olan bu programın özellikleri:Yazdığınız yazıları istediğinizde kaydederek bilgisayarınızın bir dahaki açılışında o notları tekrar yazmak zorunda kalmadan onların masaüstünüze hızlı bir şekilde çağrılabilmesiÇeşitli yazı biçimlerinde not dosyaları kaydedilebilmesiSürükle ve bırak mantığıyla da çalışabilmesiYazdığınız notun transparanlığının(saydamlığının) ayarlanarak masaüstünüzdeki önemli yerlerin kapanmadan görülebilmesiNotlarınıza çeşitli resimler koyarak onların daha ilgi çekici hale getirilmesiLink yazılabilmesi ve üstüne tıklandığında anında internet tarayıcınız tarafından rahatlıkla açılabilmesiNotlarınızın büyük haliyle görülebildiği gibi onların küçültülerek de görülebilmesiKlavye üzerinden kısayol konularak istendiğinde bu kısayollar sayesinde notlara daha hızlı ve rahat ulaşabilmeYazım hatalarını kontrol etme aracı

Note-It İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.