Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Nestopia
Limit:
Yok
Kategorisi:
Çeşitli (192 program)

Nestopia

Nestopia Eskiden tutkunu olduğunuz atarilerin bilgisayara taşınmış en son şeklidir.


Nestopia bir Nintendo (nes) emulatörüdür.Yani eskiden bağımlısı olduğumuz atarilerin bilgisayar ortamına taşınmış en son şeklidir.

Kabuk eklemeleri:
- Farklı bir pencerede DIP switch dosya yüklemeleri
- Netplay ile aynı anda film kaydı yapabilme
Değişiklikler:
- Daha küçük netplay veri paketleri
- Küçük GUI ayarlamaları
Düzeltilen bölümler:
- NTSC filtrelerindeki belirli yapılar derecelendirildi
- NTSC/PAL pencere boyutlarındaki hatalar düzeltildi
- Pencerelere tıklandığındaki ses kesiklikleri düzeltildi
- Netplay hataları giderildi
- Joystick otomatik ayarlamaları düzeltildi
Çekirdek eklentileri:
- Mapper 63
- Mapper 121 ve 134. CaH4e3 bilgileri
- Sachen panosu SA-002 3011 için Mapper 136. Enri bilgileri
- San Guo Zhong Lie Zhuan (CH) için Mapper 178. Temryu bilgileri
- UNIF panosu: AX5705, T-230, CTC-65 ve a90IN1. CaH4e3 bilgileri
- GCC için daha fazla iyileştirme ipuçları
- Veritabanı girişleri

Nestopia İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kameralı TAVLA Cikcik

  cikcik tavla indir .Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Tavla  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Beylikten İmparatorluğa Beylik Yönetme Oyunu

  Klasik oyunlardan sıkıldıysanız bu oyun sizleri kurtarmaya yarayacak kaliteli bir oyundur. Kendi beyliğinizi yönetmek için savaş yaparak ekonomiyi yükseltip Sefere çıkıyorsunuz. Dikkat edin yakında bağımlısı olacaksınız.

 • Görüntülü Sesli Dama cikcik

  Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Dama  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Lego Digital Desinger

  Bildigimiz lego küpleriyle oynanan sınırsız küp ve şeklin oldugu bir oyun çocuklar için mükkemmmel ama tiryaki büyüklerde oynayabilir..Oyunda dikkat etmemiz gereken kamera ve ses çünkü bunlar olmazsa parçaların yerine oturdugundan emin olamayız.. akindir.

 • Counter Strike OGC

  Counter Strike OGCÖzellikler:1.oyundaki silahların ve adamların ismi yazar ..2.duvardan karşı oyuncuyu görebilir zamanında müdehale edebilirsin...3.buny gibi özellikleri açar ...4.otamatik kitler (örneğin kafaya , ayağa ,gövdeye gibi)5.

 • Görüntülü Sesli Okey Cikcik

  Rakiplerinizi kameradan görerek ve sesli konuşarak  okey  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Çarkıfelek

  Çarkıfelek 3.0 oyun programı gerçeğine uygun dizayn edilmiş bir oyun programı olup, iki oyuncu tarafından oynanır. Oyun, Atasözü, Şarkı Sözü ve Yer İsmi olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

 • stronghold 2 tr yama v

  bu yama ile oyun turkçeleşmektedir. Arka plandaki resimleri değişmektedir. Sesler Turkçeleşmektedir vede mp3 ler en yeni mp3ler olmaktadır. Oyuna isterseniz sizde mp3 ekleyebiliyorsunuz fx music bölümüne mp3 ekleyebilirsiniz.

 • Akroid Su Doku

  Su Doku bulmacalarının bilgisayar versiyonu. Su Dokubulmacalarını seviyorsanız bir de bilgisayar ortamında çözmeyi deneyin.

 • Action Pack

  Microsoft`un yaptığı bu oyun her bakımdan üstün ve bir çok oyunu kapsıyor diyebilirim.Grafiklerin çok iyi kullanıldığı oyunda tek sorun yönetim biçimi diyebilirim.Aslında o kadar da kötü değil.Klavye kullanmasını iyi bilenler için bu oyun kolay denebilir.