Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
NatataSoftware
Limit:
*
Kategorisi:
Programlama (163 program)

Natata eBook Compiler Gold

Bu program e-kitaplar yazabilmeniz için geliştirilmiş bir yazılımdır. Yazılımı kurduktan sonra Genel Bilgi kısmına gelin ve yazmaya başlayın. Projenin adını, e-posta adresinizi ve sitenizin adını yazın. Gerekli bilgileride aşağıdaki yere yazabilirsiniz. Projenizin dosyalarını seçin, Yönlenim içeriğinde seçiminizi yaparak ekleyeceğiniz veya çıkaracağınız işlemleri seçiniz.Gözükmesini istediğiniz başlangıç ve çıkış mesajlarınızı yazınız. Ayrıca e-kitabınızda gözükecek resim de seçebilirsiniz.Oluşacak kitabınızın ebatlarını seçebilirsiniz. İsterseniz kitabınıza şifrede koyabilirsiniz.Kitabınızda gözükmesini istediğiniz düğme seçimlerini yapınız. Ayrıca sitenizin logosunda bu sayfada ekleyebilirsiniz. Artık son olarak kitabınızı oluşturacağınız dizini seçerek kitabınızın ismini yazınız. HTML, CSS, WAV, TXT, GIF, JPG, MID, JavaScript, DHTML, Flash, PDF yi desteklemektedir.

Natata eBook Compiler Gold İçin Yorum Yap

reklam

Programlama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • akcanSoft GuestBook PHP Ziyaretçi Defteri Scripti

  PHP web kodlama dilinde yazılmış, kullanımı ve kurulumu basit, MySQL gerektirmeyen, verileri metin dosyasına kaydeden bir Ziyaretçi defteri scriptidir.

 • Database Viewer Plus [ Pocket PC ]

  Pocket pc uygulamaları geliştirenler için önemli özellikler barındıran bu program access, sql, oracle, mysql, foxpro, dbase gibi veritabanı formatlarını destekliyor.

 • Visual Studio Örnekleri

  Visual Studio 6 için yüzlerce örnek içeriyor. 131 MB olmasına rağmen visual studio öğrenmek istiyorsanzı yükleyin derim.. AKindir.

 • Digital Mars C/C++ Compiler

  Digital Mars C/C++ Compiler, ücretsiz bir C ve C++ derleyici. Hızı ve diğer derleyicilere göre daha basit olan arayüzü ile öne çıkıyor.

 • Visual Assist X

  Visual Asist X; Microsoft Visual Studio .NET, Visual Studio 6.0 platformu üzerine yapilan bir eklentidir. Bu programla ne kadar rahat C++ kodu yazdiginiza sasiracaksiniz AKindir.

 • Python

  Python, yaygın bir programlama dili. Perl, Tcl, Scheme, Ruby ve Java ile rekabet içerisinde.Temel Özellikleri Temiz ve anlaşılabilir kod yapısı Modüler yapı ve esneklik Hata ayıklayabilme Standart ve üçüncü parti kütüphaneleriPython 3.

 • ExpressQuantumGrid Suite

  Delphi/C++Builder üzerinde program geliştiriyorsanız kesinlikle ExpressQuantumGrid Suite ile tanışmanız gerekmektedir. Bu Component ile alışılmış Grid özelliklerinin dışında inanılmaz Grid yetenekleri keşfedebilirsiniz.

 • GNU-Pascal

  Yeni programlar gelistirmek isteyenlere C diline yak1n Dos tabaninda calisan program dili.

 • PEBundle

  Özellikle runtime gerektiren programlama dilleri (Visual Basic vb.

 • SourceEdit

  Günümüzde popüler olan neredeyse bütün dillerin anahtar sözcüklerini ve daha bir çok farklı özelliklerini tanıyabilen bu başarılı metin editörü ayrıca yanında gelen yardımcı araçlarla da büyük kolaylık sağlıyor.