Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MultiPower Software
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Dönüştürücüler (226 program)

My DVD Maker

My DVD Maker, her çeşit videoyu direkt olarak DVD'ye çevirmeniz için tasarlanmıştır. Böylece yaptıklarınızı DVD olarak herhangi bir DVD sürücüsünde veya DVD Player'da rahatlıkla izleyebilirsiniz. Programla; AVI, RM, WMV, DivX veya XviDformatlarından; DVD, VCD, SVCD, MPG/MPEGformatlarına geçiş yapabilirsiniz.Özellikler :İçerisindeki sihirbazı takip ederek adım adım videonuzu oluşturabilirsiniz.Hızlı DVD dönüştürme motoru sayesinde yapıtlarınızı çabucak DVD video haline getirebilirsiniz.Program kaliteyi kesinlikle bozmayacağını iddia ediyor. Böylelikle sevdiğiniz filmleri, klipleri vs. orjinali ile aynı görüntü kalitesinde izleyebilirsiniz.Birden fazla video dosyasını tek bir DVD'de toplayabilirsiniz.DVD'leriniz için menüler oluşturabilirsiniz. Üstelik program bunu sizin için otomatik yapabiliyor.VCD, SVCD, MPEG2, MPEG1 dosyalarını birbirine çevirebilirisiniz.MP2 ve AC3 ses dosyası formatlarını destekler.Kendi bünyesinde barındırdığı DVD yazıcısı sayesinde yapıtlarınızı başka uygulamaya gerek duymadan çabucak oluşturabilirsiniz.Basit arayüzü ile kullanım basite indirgenmiştir. Programın tam sürümüne sahip olabilmeniz için 32.00$ ödemeniz gerekmektedir.

My DVD Maker İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Dönüştürücüler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mp3 Rm Converter

  Mp3 Rm Converter ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilir ve ses dosyalarınızın arasında format dönüşümü yapabilirsiniz.

 • Flv - Mp3 Dönüştürücü

  Elinizde flv dosyaları var ve içlerindeki ses dosyalarını almak mı istiyorsunuz ya da YouTube sitesinde bir klip gördünüz, şarkı çok hoşunuza gitti bunu mp3 olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? flvmp3 dönüştürücü ile elinizdeki tüm flv dosyalarının içindeki

 • AVOne RM to Video Converter

  AVOne RM to Video Converter programi ile RM/RAM/RMVB formatlarini AVI, DVD, VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2 formatlarina çevirebilirsiniz. Boyutu büyük mpeg dosyalarinizi istediginiz boyutlara parçalayabilirsiniz.

 • Allok Video to MP4 Converter

  Allok MP4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.Allok MP4 dönüştürücü, MP4 formatında bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürerek, bu konularda kullanıcılara son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.

 • Live

  Bu program sayesinde kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir ses stüdyosuna dönüştürebiliyorsunuz. Ses dosyalarınızın Pitch-tempo özelliklerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

 • Video Converter

  Video Converter 2007 Her türlü video dönüşümü yapabilen son derece kolay kullanımlı bir programdır.Her türlü video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne imkan veren kullanımı son derece kolay bir video dönüştürme programıdır.

 • Foto2Video Converter

  Foto2Video Converter, dijital fotoğrafları videoya dönüştüren kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan dijital fotoğrafları en iyi şekilde videoya dönüştürür. Dönüştürülen dosyalar *.AVI formatındadır.

 • AVI MPEG Video Converter

  AVI MPEG Video Converter ile çeşitli video formatları arasında dönüştürmeler yapabilirsiniz.

 • Bestel DVD Ripper

  Bu program ile CD / DVD veya bilgisayarınızda yer alan DVD video filmlerinizi AVI - Audio-Video Interleaved (*.avi), Xvid Movie (*.avi) , DivX Movie (*.avi) , VideoCD Format (*.mpg) , ASF - Advanced Streaming Format (*.

 • RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter

  Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, RM/RMVB biçiminde bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.