Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
DATAKENT
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

Müşteri Takip & Taksitli Satış

Mağazalar için hazırlanmış Müşteri Takip & Taksitli Satış programı ile taksitli satışlarınızı kontrol edebilecek ve kolay bir şekilde düzenleme yapabileceksiniz.Üreticinin Açıklaması:Bazı Özellikleri;Birden fazla şirket ile çalışa bilme özelliği. Kullanıcı birbirinden bağımsız istediği kadar şirket açıp her şirketi ayrı ayrı yönetme imkanı.Müşteri Gruplandırma (tanımlar mesünüde Müşteri Grupları) isteğe bağlı olarak kayıtları gruplara bağlayıp raporlarda gruplara dayalı rapor alabilirsiniz.Müşteri takip modülü yeniden yazıldı. Yeni alanlar, yeni bir arabirim.Taksitlendirme modülü yeniden yazıldı. eskiye nazaran taksitlendirme modülü daha esnek ve daha fazla imkan sunup kullanıcıya yük bindirmiyor. Yeni üsrün satışı, taksit birleştirme, fazla veya eksik taksit ödeme gibi sorulara pratik çözümler.Yeni müşteri raporları.Fatura modülinde iyileştirmelerKasa modülünde iyileştirmelerStok Modülünde iyileştirmelerYTL desteğiVeri bakım ve onarım aracıYeni yedekleme modülüDaha fazla ayrıntı için indirip kontrol etmeniz gerekir.4.0 ile gelen yeniliklerUyarı formu geliştirildi.Not uyarı sistemi yeniden yazıldı.Program genel ayarlar bölümü geliştirildi.Sms bölümü geliştirildiMüşteri formundaki gezinti istemi yeni sistem bozulmadan tekrar eklendi.Yedekleme sistemi değiştirildiKullanıcı oluşturma sistemi yeniden yazıldıEkran kilitle formundaki sorun giderildi.Epeyce hata giderimi, onarım yapıldı.Not: Programın 3.7.8 Sürümü betadan çıkmadan 3.9 geliştirilmeye başlanmıştır. Sebebi, programda aşırı derece değişiklikler yapıldığı için 3.7.8 piyasaya sürülmemiştir. Programda bu sürümüne kadar yapılan en fazla değişikliğin olduğu sürüm 3.9 sürümüdür. Programın veri erişim sistemi tamamen değiştirilmiştir. Daha güvenli, daha hızlı hale getirilmiştir.Programın tam sürümüne sahip olmak için 320YTL ödemeniz gerekmektedir.

Müşteri Takip & Taksitli Satış İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.