Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Microsoft Corp.
Limit:
*
Kategorisi:
Tarayıcılar (92 program)

MSN Explorer (Türkçe)

Üreticiden: MSN Explorer Microsoft tarafından sunulan, webden daha fazlasını almanızı kolaylaştıran her şeyi bir arada bulunduran bir yazılımdır. Varolan internet bağlantınızla çalışır.Ana ÖzelliklerWebi tarayın, arkadaşlarınıza e-posta ve anında mesaj gönderin, müzik dinleyin ve daha pek çok şeyi yapın. Bunların hepsini sizin için uyarlanmış kullanımı kolay bir programla yapabilirsiniz.Sık kullandığınız MSN özelliklerine oturum açtığınızda kolayca erişebilirsiniz.Harika ve yeni bütünleşik Media Player'da müzik ve videoları bulun ve çalın.En çok 9 kullanıcı ekleyebilirsiniz. Böylece, ailenizdeki herkesin kendi e-postası, arkadaşları, sık kullanılan siteleri ve daha pek çok şeyi olabilir.Diğer ÖzelliklerHepsini yapan tek bir program: MSN Explorer interneti taramadan müzik dinlemeye, e-posta göndermeden anında mesajlara kadar, webi kullanmak için tek durağınızdır. MSN Explorer'ı başlattığınızda hepsi için hazır olursunuz! Web için yeni ve kullanımı kolay bir yüz: Sık kullandığınız web özelliklerine tek tıklamayla erişim! Bir oturum açmayla hepsi tamam: MSN Explorer'da oturum açtığınızda, parolaları yeniden yazmanıza gerek olmadan MSN Hotmail veMSN Messenger Service gibi MSN özelliklerine otomatik olarak bağlanırsınız.Yardıma hazır: Web adresleri, e-posta adları ve parolalar için Otomatik Tamamlama gibi akıllı teknolojiler sayesinde, daha önce yazdıklarınızı yeniden yazmanıza gerek olmaz. Arama araçlarımız daha az uğraşıp daha fazlasını elde etmenize yardımcı olmak için, sonuçları oluştururken yazım hatalarını, hatta tarihi de hesaba katar.Sorunsuz yükleme: Sorunsuz bir kurulum süreciyle kolay ve güvenli yükleme. Kolay geçiş: MSN Explorer'a geçiş yaparken, Internet Explorer sık kullanılanlarınızı veya Outlook Express adreslerinizi kolayca dönüştürebilirsiniz.Rehberli Tur: MSN Explorer'ın özellikleri hakkında etkileşimli bir tur, çalıştırmaya daha çabuk hazırlanmanızı ve başlamanızı sağlar. Otomatik güncelleştirme: Tümüyle yeni otomatik güncelleştirme mekanizması güncelleştirmeleri (hizmet iyileştirmeleri ve yeni özelikleri) size sunar. Yeni sürümleri arama konusunda endişelenmeniz gerekmez!Kendi web sitenizi, fotoğraf albümünüzü veya web topluluğunuzu oluşturun: Bütünleşik MSN Özel Web Siteleri hizmeti, fotoğraf albümlerinden Microsoft Office belgeleri gibi dosyaları saklamak için dosya dolaplarına ve komple web topluluklarınakadar, webde kendi sitenizi oluşturmanız için size kolay bir yol sağlar.İnterneti tararken müzik dinleyin veya video izleyin: MSN Explorer ile, webi tararken veya e-postanızı kullanırken, ayrı programlar veya pencereler açmadan müzik dinleyebilir veya bir video izleyebilirsiniz! Windows Media Player üstün bir performans sunar ve Windows Media ve MP3 gibi çok çeşitlibiçimlerini destekler.Serbest Dolaşım: E-posta ve herhangi bir PC'de ve cep telefonları gibi web etkinleştirilmiş aygıtlarda bulunan diğer özellikleri kullandığınız her yerde bağlantınızı sürdürün.

MSN Explorer (Türkçe) İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcılar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CiBrowSeR Güvenli ve Hızlı Tarayıcı

  CiBrowSeR, internette güvenli ve hızlı bir şekilde gezmeniz için yapılmış ücretsiz bir programdır. Internet Explorer'ın altyapısını kullanır.

 • Opera

  Opera ile güvenli, hızlı ve kolayca internette sörf yapabilirsiniz.

 • Mozilla

  Tarayıcı, gelişmiş e-posta ve haber grubu istemcisi, IRC sohbet eklentisi ve HTML sayfaları hazırlamayı kolaylaştıran düzenleyici ile internette ihtiyaç duyacağınız her şey Mozilla'da...

 • DeskView

  Haber, makale ve mesaj kaynaklarındaki yeni yazıların başlık ve özetlerine erişmeyi sağlayan XML türevi bir format ve teknik.

 • Advanced Browser 8.02

  İnternette daha hızlı gezinin!Advanced Browser'ın felsefesini hız oluşturuyor. Bu tarayıcı ile daha hızlı sörf yapma yeteneğine sahip olacaksınız. Bulabileceğiniz en sorunsuz, en az hatalı, en az göçen yani en az sorun çıkaran tarayıcı Advanced Browser.

 • Internet Explorer 8 Vista

  Internet Explorer 8hem yeni online servisleri keşfeden bilgisayar kullanıcılarına hem de standartlar ile web geliştiren uzmanlara yeni bir keşif yolu sunuyor.

 • Web Türk

  Web Türk Alternatif Bir Web Tarayıcıdır Adından'da Anlaşılacağı Üzere Türk Yazılımıdır.İnternet Explorer,Mozilla Firefox ... gibi Tarayıcılarla Yarışamasa da Alternatif Sağlayacaktır.Program İçin Neler Gerekli?: .Net Framework 2.0Web Türk 1.

 • WinWAP

  Winwap, internet üzerinden WAPa bağlanmanıza yarayan bir web tarayıcıdır. Bu tarayıcı sayesinde dünya üzerindeki bütün WAP sitelerine bağlanabilirsiniz. İngilizce olan bu yazılım herkesin kolayca kullanabilmesini sağlayacak basit bir arayüzü var.

 • E2 Browser

  E2 Browser açılan pencereleri sekmeleyen, hızlı ve arayüzü değiştirilebilen, basit Internet Explorer motorunu kullanan, favori müzüklerinizi düzenleyebileceğiniz(filmler, videolar, web siteleri de dahil), dahili inndirem aracına sahip bir web tarayıcısıdı

 • Offline Explorer Pro Türkçe

  Offline Explorer Türkçe, bir Web sitesini 500 seviyeye kadar linki ile birlikte download edip daha sonra offline olarak izleyebilmenizi sağlayan bir program.