Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
William Spurka
Limit:
*
Kategorisi:
Ses - Görüntü Dönüştürücüler (226 program)

Mp3 Multiplexer

Bu programla bilgisayarınızda bulunan mp3'lerinizi birleştirip tek dosya haline getirebilirsiniz.Örneğin : Sevdiğiniz sanatçının tüm mp3'lerini tek dosya yaparsanız birinin veya birkaçının kaybolma riski ortadan kalkmış olur. Bunu yaptığınızda da sonraki şarkılara direkt ulaşmanız için mp3 çalarınızda çalma esnasında kaydı ilerletmeniz yeterlidir.Programın Kullanımı :İnnDireceğiniz zip paketini herhangi bir klasöre açıp, hiçbir kurulum işlemi gerektirmeden çift tıklayıp kullanabilirsiniz.Önce soldaki buton yardımıyla birleştireceğiniz mp3'lerinizin kaydedileceği klasörü seçmelisiniz.Ortadaki buton ile de birleştirmek istediğiniz mp3'lerinizi seçmelisiniz.En son olarak sağdaki Merge Mp3 (Mp3 leri Birleştir) butonuna basmanız ve eklediğiniz mp3'lerin sayısına/boyutuna göre beklemeniz gerekmektedir. Ekranın üst başlığında çalıştığını göreceksiniz ve çok kısa bir süre sonra size işlemin bittiğinde bildirecektir.Yeni Eklenen Özellikler :- Birleştirilmek üzere listeye eklenen mp3'lerinizi isterseniz A dan Z'ye sıralayabilir, isterseniz de kendi istediğiniz düzende sıralayabilirsiniz.- Son kaydedilen klasörü veya programın bulunduğu klasörü bulma ve hedef klasör kısmına getirme özelliği eklenmiş.

Mp3 Multiplexer İçin Yorum Yap

reklam

Ses - Görüntü Dönüştürücüler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mp3 Rm Converter

  Mp3 Rm Converter ile ses dosyalarınızın formatlarını değiştirebilir ve ses dosyalarınızın arasında format dönüşümü yapabilirsiniz.

 • Flv - Mp3 Dönüştürücü

  Elinizde flv dosyaları var ve içlerindeki ses dosyalarını almak mı istiyorsunuz ya da YouTube sitesinde bir klip gördünüz, şarkı çok hoşunuza gitti bunu mp3 olarak kaydetmek mi istiyorsunuz? flvmp3 dönüştürücü ile elinizdeki tüm flv dosyalarının içindeki

 • AVOne RM to Video Converter

  AVOne RM to Video Converter programi ile RM/RAM/RMVB formatlarini AVI, DVD, VCD, SVCD, MPEG1, MPEG2 formatlarina çevirebilirsiniz. Boyutu büyük mpeg dosyalarinizi istediginiz boyutlara parçalayabilirsiniz.

 • Allok Video to MP4 Converter

  Allok MP4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.Allok MP4 dönüştürücü, MP4 formatında bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürerek, bu konularda kullanıcılara son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.

 • Live

  Bu program sayesinde kişisel bilgisayarınızı profesyonel bir ses stüdyosuna dönüştürebiliyorsunuz. Ses dosyalarınızın Pitch-tempo özelliklerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz.

 • Video Converter

  Video Converter 2007 Her türlü video dönüşümü yapabilen son derece kolay kullanımlı bir programdır.Her türlü video dönüşümü yapabileceğiniz ve aynı anda birçok video dönüşümüne imkan veren kullanımı son derece kolay bir video dönüştürme programıdır.

 • Foto2Video Converter

  Foto2Video Converter, dijital fotoğrafları videoya dönüştüren kullanışlı bir programdır. Bilgisayarınızda kayıtlı olan dijital fotoğrafları en iyi şekilde videoya dönüştürür. Dönüştürülen dosyalar *.AVI formatındadır.

 • AVI MPEG Video Converter

  AVI MPEG Video Converter ile çeşitli video formatları arasında dönüştürmeler yapabilirsiniz.

 • Bestel DVD Ripper

  Bu program ile CD / DVD veya bilgisayarınızda yer alan DVD video filmlerinizi AVI - Audio-Video Interleaved (*.avi), Xvid Movie (*.avi) , DivX Movie (*.avi) , VideoCD Format (*.mpg) , ASF - Advanced Streaming Format (*.

 • RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter

  Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Yazılım, RM/RMVB biçiminde bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.