Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
moryazilim
Limit:
Yok
Kategorisi:
Programlama (163 program)

MoreMotion Application Studio

MoreMotion Web Express, Web Designer ve Advanced Suite yazılımları, kapsamlı ve modern yapıya sahip olan MoreMotion Application Studio çatısında toplandı. Üstelik ticari kullanıcılar dışında herkes, ücretsiz olarak ve süre sınırlaması olmaksızın bu yeni yazılımı kullanılabilecek.
MoreMotion Application Studio hızlı uygulama geliştirme aracıdır (RAD Tool) ve açık kaynak kodlu MoreMotion uygulama çatısını esas alır.
Application Studio bir proje içinde yer alan görsel olarak tasarlanmış sayfaları ve tanımlamaları derleyerek MoreMotion çatısı ile uyumlu dosyalar üretir.
MoreMotion dinamik sayfaların JSP veya JSF olarak değil XSL yapısında olmasını bekler. Application Studio ile görsel olarak tasarlanan dinamik sayfalar derleme işlemi sonucunda *.xsl uzantılı olarak üretilir.
Bunun dışında dinamik sayfaların kullandığı veri servisleri veya sayfalar üzerinde başlatılan işlemler MoreMotion konfigürasyonunda tanımlanmalıdır. Application Studio derleme işlemi sırasında özellik editörü aracılığı ile yapılmış olan tanımlamaları MoreMotion konfigürasyon yapısına dönüştürür.
MoreMotion Application Studio ile müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayan veritabanı bağlantılı, güncel içerikli, profesyonel uygulamaları (B2B, B2C, CRM, ERP, E-Eğitim, İçerik Yönetimi, E-Devlet, E-Belediye, Portal, KIOSK uygulamaları, vb.) kolaylıkla geliştirebilirsiniz.
XML, XSL ve Java'nın avantajlarından yararlanarak platform bağımsız ve esnek bir ortamda çalışabilirsiniz.
Bileşen tabanlı mimarinin tekrar kullanılabilirlik ve esneklik özelliklerinden yararlanarak geliştirme ve bakım süreçlerinizi azaltabilir, zaman ve emekten tasarruf edebilirsiniz.
Değişik kaynaklardan (Veritabanları, XML dosyaları veya Web servisleri, SOAP) alınan verileri kolaylıkla işleyebilir ve karmaşık web bazlı raporları kısa süreler içinde üretebilirsiniz.
Veritabanlarını güncelleyen, kullanıcılara dinamik içerikli e-postalar gönderebilen ve detaylı güvenlik önlemlerinin alındığı web uygulamalarını hiç kodlama yapmadan gerçekleyebilirsiniz.
Belki hepsinden önemlisi, tüm bu işlemleri gerçekleştirirken çok defa hiç kodlama yapmak durumunda kalmayacak, çözümleri makro düzeyde sağlayabileceksiniz.

MoreMotion Application Studio 4.3

MoreMotion Application Studio İçin Yorum Yap

reklam

Programlama Kategorisi Çok İndirilenleri

 • akcanSoft GuestBook PHP Ziyaretçi Defteri Scripti

  PHP web kodlama dilinde yazılmış, kullanımı ve kurulumu basit, MySQL gerektirmeyen, verileri metin dosyasına kaydeden bir Ziyaretçi defteri scriptidir.

 • Database Viewer Plus [ Pocket PC ]

  Pocket pc uygulamaları geliştirenler için önemli özellikler barındıran bu program access, sql, oracle, mysql, foxpro, dbase gibi veritabanı formatlarını destekliyor.

 • Visual Studio Örnekleri

  Visual Studio 6 için yüzlerce örnek içeriyor. 131 MB olmasına rağmen visual studio öğrenmek istiyorsanzı yükleyin derim.. AKindir.

 • Visual Assist X

  Visual Asist X; Microsoft Visual Studio .NET, Visual Studio 6.0 platformu üzerine yapilan bir eklentidir. Bu programla ne kadar rahat C++ kodu yazdiginiza sasiracaksiniz AKindir.

 • Digital Mars C/C++ Compiler

  Digital Mars C/C++ Compiler, ücretsiz bir C ve C++ derleyici. Hızı ve diğer derleyicilere göre daha basit olan arayüzü ile öne çıkıyor.

 • Python

  Python, yaygın bir programlama dili. Perl, Tcl, Scheme, Ruby ve Java ile rekabet içerisinde.Temel Özellikleri Temiz ve anlaşılabilir kod yapısı Modüler yapı ve esneklik Hata ayıklayabilme Standart ve üçüncü parti kütüphaneleriPython 3.

 • ExpressQuantumGrid Suite

  Delphi/C++Builder üzerinde program geliştiriyorsanız kesinlikle ExpressQuantumGrid Suite ile tanışmanız gerekmektedir. Bu Component ile alışılmış Grid özelliklerinin dışında inanılmaz Grid yetenekleri keşfedebilirsiniz.

 • GNU-Pascal

  Yeni programlar gelistirmek isteyenlere C diline yak1n Dos tabaninda calisan program dili.

 • PEBundle

  Özellikle runtime gerektiren programlama dilleri (Visual Basic vb.

 • SourceEdit

  Günümüzde popüler olan neredeyse bütün dillerin anahtar sözcüklerini ve daha bir çok farklı özelliklerini tanıyabilen bu başarılı metin editörü ayrıca yanında gelen yardımcı araçlarla da büyük kolaylık sağlıyor.