Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Microsoft Corporation
Limit:
*
Kategorisi:
Sektörel (186 program)

Microsoft Messenger (Macintosh)

Macintosh'ta Metin yazmakla yetinmeyin. Microsoft Messenger for Mac'in yüksek kalitede ses, görüntü ve diğer özelliklerini kullanarak iletişim kurun. MSN Messenger Service'e Mac üzerinden rahatlıkla bağlanın.ÖzelliklerKimlerin çevrimiçi olduğunu görün ve anlık ileti gönderip alınArkadaşlarınızın çevrimiçi olduğunu görebilir ve onlara anlık ileti gönderip alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ayrı ayrı konuşabileceğiniz gibi, aynı konuşma penceresinde en fazla 14 kişiyle sohbet edebilirsiniz. Otomatik yazma göstergesi, arkadaşlarınızdan birinin size yanıt yazdığını bilmenizi sağlar. Yazmak yerine konuşunYazmayı bırakın! Dünyanın herhangi bir yerindeki arkadaşınızla bilgisayarınızın mikrofonunu ve hoparlörleri kullanarak konuşun. Microsoft Messenger for Mac bilgisayarınızdan yüksek kalitede sesli aramayı destekler.Konuştuğunuz kişiyi görünPC kameraları kullanımı kolay ve ucuz aygıtlardır, Microsoft Messenger for Mac kullanarak karşılıklı yazışırken ve konuşurken arkadaşlarınız sizi görebilir! Resimleri veya başka bir dosyayı paylaşınArkadaşlarınızın fotoğraflarını veya başka herhangi bir dosyayı, dosya aktarmak için kullandığınız e-posta sistemlerinin çoğunda karşılaşılan dosya boyutu kısıtlamaları olmadan Microsoft Messenger for Mac ile değiş tokuş edebilirsiniz. İfade simgesi aşağı açılan listesiHangi tuşu kullanmanız gerektiğini hatırlamak zorunda değilsiniz; arkadaşınıza göndermek istediğiniz ifade simgesini tıklatmanız yeterlidir. Kişiler listenizi gruplar halinde düzenleyinDüzenli olun! Aile üyeleri, arkadaşlar veya futbol takımındaki arkadaşlarınız gibi kendi gruplarınızı oluşturun. Tüm özelliklere hızlı erişimGörüntülü Görüşme Başlatmak veya diğer Microsoft Messenger for Mac özelliklerini kullanmak için bir tıklatma yeterlidir. Artık Yahoo! kişilerinizle de konuşabilirsinizProgramın çalışabilmesi için Mac OS 10.3 yüklü olmalıdır.

Microsoft Messenger (Macintosh) İçin Yorum Yap

reklam

Sektörel Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Otello Otel Otomasyonu

  Otel, Motel, Han, Pansiyon, Bekar Odaları, Kamp, Kamping, Tatil Köyü ve benzeri her türlü özel veya resmi konaklama yerlerinde kullanabileceğiniz otomasyon programı.

 • Octasis [Sağlık Ocağı Takip Sistemi]

  Octasis 1.0 bir sağlık ocağı takip sistemidir.Bazı özellikleri şunlardır. 1.ETF(Ev halkı Tespit Fişi) kayıtlarını tutar 2.Bu ETF kayıtlarına göre Yıl Ortası Nüfusu birkaç tıklamayla hesaplar. 3.Aşı kayıtlarını tutar. 4.

 • Bürobot

  Bürobot Sevk, İzin, Ajanda, İmza Çizelgesi, Evrak Dağıtım vb. işlerinizi yapabilen ücretsiz bir büro programıdır.

 • OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

  OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.

 • Santrifüj Pompa Hesap Programı

  Makine Mühendislerine ait Santrifüj Pompa Hesaplarını yapmaktadır.Santrifüj Pompa Hesap Programıakindir.

 • MailWasher Pro

  MailWasher Pro, birden fazla e-posta adresinizi takip etmenize olanak tanır. Size gelen postaları henüz size ulaşmadan virüslere ve tehlikeleri dosyalara karşı tarar.

 • Optik Okuyucu Sistemi (OptikOS)

  Otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu sistemi optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt okuyucuya eğri gitmiş, optik form matbaadan hatalı basılmış, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğalt

 • Skype (Mac OS X)

  Üreticiden : Skype, İnternet üzerinden ücretsiz konuşmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birini ücretsiz arayabilirsiniz. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

 • AKKARINCA Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

  - Resimli Üye Kaydı, Detaylı Üye Raporları- Kişi ve Firma İletişim Bilgileri- Detaylı Üye Arama ve Bulunan Kriterlere Göre SMS , Mail Yollama- Resimli Üye Kimlik Kartı Basımı , Etkinlik Kartı Basımı- Aylık veya Yıllık Üye Aidat Yönetim Sistemi- Dernek Gel

 • Orbim Dershane Otomasyonu

  TANIMLAMALARÖĞRENCİ İŞLEMLERİÖğrenci GirişleriÖğrenci KayıtTahsilatDevamsızlıkREHBERLİKÖdev TakipEtütlerOKS & ÖSS Puan HesabıSINAV İŞLEMLERİSınav Ölçme ve DeğerlendirmeBina TanımlarıOtomatik Öğrenci YerleştirmeSınav ListeleriÖğrenci KarneleriKASA İŞLEMLER