Lisans:
Özellik Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Microm Yazılım
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Sektörel (186 program)

Microm Toplu Mail

Microm Toplu Mail, günümüzün ekonomik yaşam tarzında ürün, firma, kişi tanıtımının, zorluklarından yola çıkarak hazırladığı toplu e-posta yollama programıdır.
Kullanım : Microm Toplu Mail Programı; belirli ayarlar yapıldıktan ve kriterlere uyulduktan sonra tüm e-postaları önemsiz posta klasörüne düşürmeme garantisi vermektedir. Bu ayarlar için Müşteri temsilcimizle bağlantıya geçildiğinde en üst seviyede müşterilerimize, ücretsiz danışmanlık verilecektir. Program demo sürümde 50 adet e-posta gönderme ile sınırlıdır. Şirket ya da şahıs e-posta hesabınız yoksa Gmail uzantılı e-posta adresi kullanmazı tavsiye ederiz.

Ayarlar : Gönderen e-posta Adresi : Göndericinin e-posta adresi yazılmalıdır.
Bildir: Yollanan e-postaların, okunup okunmadığını bildirir. ( Karşı taraftan okundu bilgisi ister)
SMTP HESABI :
Sunucu: Göndericinin Smtp hesabını yazdığı yerdir. Yazılması zorunludur. Örneğin; mail.micromyazilim.com
Kullanıcı Adı: E-posta hesabı alınırken, yazılan kullanıcı adının girileceği alandır.
Şifre: Kullanıcının, e-posta şifresinin girileceği alan.
Zaman Aralığı: Buraya yazılacak rakam, saniyeye denk geleceğinden uzun süre ya da cok kısa süre yazılmaması tavsiye edilmektedir. Yollanacak e-posta adresi, cok fazlaysa 2 yada 3 saniye önerilmektedir. Sayı az ise 10 yada 15 saniye tavsiye edilir.
HTML Şablonu: Buraya, reklam ya da tanıtım için, daha önceden hazırlanan index.html sayfalarını yükleyebilirsiniz.
Attach: Bu kısıma resim, Excell, Word, dosya ya da txt belgeleri ekleyebilirsiniz.
Mail listeleri: Bu kısıma, önceden belirlediğiniz txt formatındaki e-posta adreslerini ekleyebilrsiniz. Eğer, alıcı adresi çok az sayıda ise, altta bulunan alıcı listesine adresleri, el ile de yazma imkanı bulunmaktadır.
Güncellenen bu sürümde:
 • Resim dosyasını ftp den alabilme, Gmail, Hotmail, Yahoo Mail e yakalanma riski daha da aşağı çekildi.
 • Programa Txt, Word, Excell benzeri dosyalar ekleme imkanı getirildi.
 • Veri tabanında düzenlemeler yapılarak Programın daha hızlı çalışması sağlandı.
  Microm Toplu Mail 1.0.0.0
 • Microm Toplu Mail İçin Yorum Yap

  reklam

  Sektörel Kategorisi Çok İndirilenleri

  • Otello Otel Otomasyonu

   Otel, Motel, Han, Pansiyon, Bekar Odaları, Kamp, Kamping, Tatil Köyü ve benzeri her türlü özel veya resmi konaklama yerlerinde kullanabileceğiniz otomasyon programı.

  • Octasis [Sağlık Ocağı Takip Sistemi]

   Octasis 1.0 bir sağlık ocağı takip sistemidir.Bazı özellikleri şunlardır. 1.ETF(Ev halkı Tespit Fişi) kayıtlarını tutar 2.Bu ETF kayıtlarına göre Yıl Ortası Nüfusu birkaç tıklamayla hesaplar. 3.Aşı kayıtlarını tutar. 4.

  • Santrifüj Pompa Hesap Programı

   Makine Mühendislerine ait Santrifüj Pompa Hesaplarını yapmaktadır.Santrifüj Pompa Hesap Programıakindir.

  • Bürobot

   Bürobot Sevk, İzin, Ajanda, İmza Çizelgesi, Evrak Dağıtım vb. işlerinizi yapabilen ücretsiz bir büro programıdır.

  • MailWasher Pro

   MailWasher Pro, birden fazla e-posta adresinizi takip etmenize olanak tanır. Size gelen postaları henüz size ulaşmadan virüslere ve tehlikeleri dosyalara karşı tarar.

  • OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

   OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.

  • Skype (Mac OS X)

   Üreticiden : Skype, İnternet üzerinden ücretsiz konuşmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birini ücretsiz arayabilirsiniz. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

  • Optik Okuyucu Sistemi (OptikOS)

   Otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu sistemi optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt okuyucuya eğri gitmiş, optik form matbaadan hatalı basılmış, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğalt

  • AKKARINCA Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

   - Resimli Üye Kaydı, Detaylı Üye Raporları- Kişi ve Firma İletişim Bilgileri- Detaylı Üye Arama ve Bulunan Kriterlere Göre SMS , Mail Yollama- Resimli Üye Kimlik Kartı Basımı , Etkinlik Kartı Basımı- Aylık veya Yıllık Üye Aidat Yönetim Sistemi- Dernek Gel

  • Orbim Dershane Otomasyonu

   TANIMLAMALARÖĞRENCİ İŞLEMLERİÖğrenci GirişleriÖğrenci KayıtTahsilatDevamsızlıkREHBERLİKÖdev TakipEtütlerOKS & ÖSS Puan HesabıSINAV İŞLEMLERİSınav Ölçme ve DeğerlendirmeBina TanımlarıOtomatik Öğrenci YerleştirmeSınav ListeleriÖğrenci KarneleriKASA İŞLEMLER