Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
MetaProducts Corporation
Limit:
*
Kategorisi:
Tarayıcı Eklentileri (31 program)

MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In

Bu eklenti; MetaProducts tarafından üretilen ve kullanan herkes tarafından birçok özelliği ile beğenilen, Download Express, MassDownloader indirme yöneticilerinin, Mozilla Firefox 1.x (1 ve üzeri) versiyon, Netscape 8.x (8 ve üzeri) internet tarayıcılara uyumlu çalışmasını sağlamaktadır.Ayrıca yukarıda adları verilen internet tarayıcıların sağ tıklama menüsüne “Download Express ile indir” seçeneğinin konulmasını sağlıyor.Bilindiği üzere Mozilla Firefox un kendi içinde bir indirme yöneticisi mevcut, fakat dosya indirdiğiniz bazı sunuculardan kaynaklanan kesilme, indirmeye ara verme sonrası tekrar başlatma halinde oluşan sorunların çoğunda bu indirme yöneticisi yetersiz kalabiliyor.Bu gibi sorunların çoğunun önüne Download Express in becerikliliği ile geçilmiş oluyor.ÖNEMLİ NOT :Bu eklentiyi Mozilla Firefox ve Netscape internet tarayıcılarınız ile kullanabilmeniz için sisteminizde Download Express veya MassDownloader programlarından birisinin kurulu olması gerekmektedir.Download Express programını indirmek için buraya tıklayınız.MassDownloader programını indirmek için buraya tıklayınız.Editörün Yorumu :Birçok indirme yöneticisini uzun süreler kullanmama rağmen hepsinin içinde bilgisayarımı en az yoran, en hızlı (herkese göre değişir), en sorunsuz, ekstra yazılım gerektirmeyen ve en önemlisi ücretsiz olarak Download Express i beğendim ve hâlâ da kullanmaktayım.

MetaProducts Mozilla FireFox Plug-In İçin Yorum Yap

reklam

Tarayıcı Eklentileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Mozilla Firefox Portable

  Günümüzün hızla ucuzlayan teknolojilerinden birisi de taşınabilir flash bellekler. Bu donanımların fiyatları düşerken kapasiteleri de hızla artıyor. Bu durumun sonucunda bu belleklerle yapılabilecekler de hızla çoğalıyor.

 • Firefox AI Roboform Toolbar

  RoboForm programının Firefox internet tarayıcısında çalışması için gerekli olan eklentidir.

 • Ad Muncher

  Boyutu son derece küçük olmasına rağmen kendinden büyük işler başaranbu uygulama ile Web sayfalarını reklamsız olarak gezebilirsiniz. AdMuncher hem reklam eklentilerini kaldırıyor, hem de reklampencerelerini yok ediyor.

 • FireFTP

  FireFTP; Mozilla Firefox için üretilmiş, ücretsiz, hızlı, güvenli ve esnek çalışma yapısıyla birçok site sahibi ve site tasarımcısının beğenerek kullandığı bir FTP (Dosya Transfer) Programıdır.

 • ColorfulTabs

  Firefox kullanıcıları için çok hoş ve renkli bir eklenti. Bu eklentiyi indirikten sonra internet tarayıcınızda açtığınız sekmelerden her biri başka renkte olacak ve sizin için işlerini kolaylaştıracak.

 • All in One Sidebar

  Bu eklenti sayesinde Tarayıcınızın istediğiniz yerine kenar çubuğu ekliyebilirsiniz. Bu kenar çubuğun ise, alışageldik menüleri ekliyebilirsiniz. Örn. eklentiler, yer imlerini, temalar ve daha fazlası.Türkçe Firefox 1.

 • FlashGot

  En popüler Firefox eklentilerinden biri olan FlashGot ile son derece kolay bir şekilde dosya indirebilirsiniz. İsterseniz bir çok dosya indirme programını (Flashget, DAP...

 • AutoCopy

  Web sitenizde, blog adresinizde yazdığınız yazıları internet tarayıcınızda yada yazdığınız web sitesinde oluşan bir hata sonucu kaydedemeden kaybetmemek için kullanabileceğiniz bu kullanışlı eklenti ile bir web sayfasında seçtiğiniz alanı otomatik olarak

 • İstila web Browser

  PitBull & PitSoft Ortqak Yapımı Olan Tamamen Türk Yapımı Muhtesem Bir Web Browser İnternet explorerdan Cok Daha kullanıslı Ve Cok Daha Hızlı Kısa Yol Tusları İle Sadece Bir Tusa Tıklayarak İstedeginiz Tarzdaki web Sitesine Ulasabilirsiniz Mutlaka Deneyin

 • Firefox Extension Backup Extension (FEBE)

  Firefox Extension Backup eklentisi sayesinde oldukça basit ve hızlıca Firefox İnternet tarayıcınızın kurulu eklentilerinin, temalarınızın (yani şablonlarınızın), Sık kullanılan adreslerinizin, cookielerinizin (bilgi çerezlerinizin), profil bilgileri ve ay