Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Lodos Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Sözlük (119 program)

Lodos LUGAT2000

Türkçeden İngilizce'ye, Fransızca'ya yada Almanca'ya; aradığınız kelimenin karşılığını hemen veren, kelime ekleme özelliğine sahip en iyi yerli yazılımlardan biri olan mükemmel bir sözlük.Kelime ezberletme özelliği ile dil öğrenimini kolaylaştırır ayrıca ezberlettiği kelimelerle belli aralıklarda test yapar. Özellikleri:»Dört dilde 65 bin kelime kapasite.»Türkçe-İngilizce-Almanca-Fransızca. »Kullanımda CD gerektirmez.»Aranan kelimeyi çok hızlı bulur.»Kelimenin hangi dilde olduğunu otomatik anlar.»Dört dilde karşılığını verir.»Eşanlamlılarını verir.»Yeni kelime eklenebilir.»Her kelime için açıklama eklenebilir.»Tek tuşla karşınıza gelir, gider.»Her an kullanıma hazır bekler.»Kelime ezberletir.»Ezberlettiklerinden test eder.»Kullanımı çok pratiktir.Çalışması için gereken sistem özellikleri; Windows 95,98,NT,ME,2000,XP işletim sistemi ile çalışan bir bilgisayar sistemi, CD-ROM sürücü ve 40 MB boş disk alanı gerektirir.

Lodos LUGAT2000 İçin Yorum Yap

reklam

Sözlük Kategorisi Çok İndirilenleri

 • RT Osmanlıca Çeviri

  RT Osmanlica çeviri programı. Osmanlıca ve arapça yazılmış metinleri latinize ve osmanlıcaları da tercüme eder. Demo kısıtlı versiondur. Bir çok gelişmiş özellik eklenmemistir demo versionunaRT Osmanlıca Çeviri 3.

 • ingTur Mini Translator (Çevirmen) İngilizce Türkçe Çevirici

  ingTur Mini Translator Chat ortamında ingilizce kullanıldığında en büyük yardımcınızdır. İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için ideal bir programdır.

 • MoonStar Sözlük Mtu Sözlük

  İçinde İngilizce - Türkçe & Türkçe İngilizce bir sözlük barındıran , Türkçe kelimelerin eş anlamlılarını gösteren, Türkçe yazım denetimi ve adam asmaca oyununu içeren güzel ve kullanışlı klasik bir sözlüktür.

 • Osmanlıca Kursu

  11 derslik Osmanlıca kursu. Bu dersler ile Osmanlıca öğrenmeniz ve bildiklerinizi test edebilmeniz amaçlanıyor. Program ilk kez tarafımdan buradan yayınlanıyor.

 • Cümle Çeviri Programı

  Büyük Türkiye Projesine ait bulunan 2. adım, yani cümle çeviri programı şimdilik maksimum kelime çeviri sistemine sahiptir. Hem Türkçeden hem de ıngilizceden çeviri yapılabilen projeye ilerleyen zamanlarda çok daha güçlü bir mimari geliceği kesindir.

 • TiT Sözlük

  TiT Sözlük İngilizce cevırı yapabilen kullanıslı bir sözluk programı.Programın kullanımı kolay olmasıyla ön plana cıkıyor. AKindir.

 • Sözlük

  Kullanımı kolay sözcük bazında bir çeviri programı. Binlerce sözcük ve söz bu programda. Üstelik sisteme hernangi bir dll/ocx dosyasi da bulastirmadan oldukça hızlı bir arabirim ile kullanılabiliyor.

 • Turing Türkçe&İngilizce Çeviri

  Turing Çeviri programı ingilizce - türkçe ve türkçe - ingilizce çeviri yapar. Turing programı şu an için basit cümleleri çevirmekle birlikte, program halen geliştirme aşamasındadır. Programın en önemli avantajı; tam sürümü ücretsizdir.

 • Babylon İngilizce-Almanca Glossary

 • Magic Translator

  Magic Translator, bir çevrimiçi belge ve web sayfa çeviricisidir. Program 11 dili destekler. Bu diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Hollandaca, Rusça, Çince, Korece, Japonca'dır.