Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
TekSoft Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

KTS - Kolay Ticari Set PRO

Üreticiden :KTSPRO stok ve cari durumunuzu detaylı bir şekilde ve anında takip ediyor. Perakende ve taksitli satışları destekliyor. Çek ve senetlerinizin takibi, üç parabiriminden kasa durumunuzun takibi, işletme gelir ve giderlerinin takibi, teklif ve siparişlerinizin takibi, stok giriş-çıkış işlemleri vs. gibi birçok ek özellik ve araç ile KTSPRO kobiler için komple bir çözüm sunuyor. Üstelik bütün bu işlemleri kolay kullanım özellikleriyle donatılmış görsel ekranlardan kolayca yapıyorsunuz. KTSPRO benzersiz bir fatura-irsaliye sitemiyle geliyor. Satışlarınızdan istedikleriniz için kolayca fatura-irsaliye gibi belgeler yazdırabiliyorsunuz. Gelişmiş barkod yazdırma desteği ile barkod etiketleri yazdırabiliyor, tüm ekranlarda barkod okuyucudan giriş yapabiliyorsunuz.KTSPRO randevu defteri, telefon rehberi ve adres-etiket özellikleri ile gelişmiş bir ajanda modülünü de kullanımınıza sunuyor.Çok firmalı, çok kullanıcılı, süper kolay dövizli çalışma sistemi ile KTSPRO tüm ticari işletmelere hitap ediyor. KTSPRO 250'den fazla hazır rapor/belge tasarımı ile geliyor. Üstelik tüm raporlarda özelleştirmeler yapabiliyor, kendi tanımladığınız raporları programa ekleyebiliyorsunuz.KTSPRO kullanmanız için hiçbir eğitime ve muhasebe bilgisine gerek yoktur. Siz sadece yapacağınız işlemi seçiyorsunuz, gerisini KTSPRO otomatik hallediyor.Kurulumu ve kullanımı kolay ticari set 1 yaşına yaklaşırken PRO olmuştur.

KTS - Kolay Ticari Set PRO İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.