Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Roberto Cappuccio
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (60 program)

Kat - Desktop Search

Kat Desktop Search Engine (Kat Masaüstü Arama Motoru) KDE masaüstü ile birlikte kullanılan Linux işletim sistemleri için tasarlanmış belge, mp3, resim, video... gibi birçok dosya türünü kesin bir şekilde sabit sürücünüzde arayıp bulmanızı sağlar.Google Masaüstü Arama motoruna benzer fakat Linux işletim sistemleri için tamamen C++ programlama dilinde Qt3,KDE ve KIO kütüphaneleri kullanılarak kodlanmıştır. Bu sayede KDE masaütü arama konusunda en etkin uygulamalardandır ve ayrıca kfile eklentileri sayesinde desteklediği dosya türlerinin arttırılabilir olması uygulamayı Linux kullananların gözdesi yapmıştır.

Kat - Desktop Search İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • JAlbum

  Java ile yazılmış JAlbum ile fotoğraflarınızdan ve resimlerinizden albümler oluşturabiliyorsunuz.Program için arayüzü (skin) kendiniz oluşturabiliyorsunuz.

 • KWinTV

  Kwintv KDE 2.x üzerinde televizyon seyretmeyi sağlayan bir programdır. Linux'un bttv driver'ına ihtiyaç duyar. Kwintv özellik olarak xtvscreen ya da xavtv'ye benzer.

 • Kprayertime

  Kprayertime , KDE 3.0.x için geliştirilmiş bir programdır. Bu uygulama Ezan vakitlerini sizlere uyarması dışında gelecek ezana ne kadar süre olduğunu da bildirir.

 • Kat - Desktop Search

  Kat Desktop Search Engine (Kat Masaüstü Arama Motoru) KDE masaüstü ile birlikte kullanılan Linux işletim sistemleri için tasarlanmış belge, mp3, resim, video... gibi birçok dosya türünü kesin bir şekilde sabit sürücünüzde arayıp bulmanızı sağlar.