Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Jet Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

Jet Sistem

Jet Sistem;Standart Ticari Program Stok, Cari, Sipariş, İrsaliye, Fatura, Çek, Senet, Banka, Taksitli Satış, Oto Satış, Üretim, MuhasebeÖzellikleri :İsteğe göre tanımlanabilen evrak tipleri ve bunların her türlü seçenekte girilerek listelerde filtrelemede kullanım kolaylıkları,Her türlü hesap kodu girildiği seçeneklerde anında bakiye görüntüleyebilme,Her türlü seçenekte anında mouse sağ klik ile ilgili hesap kartı, detay listesi ve son durumunu görebilme,İster toolbar dan simgeleri kullanarak isterse klavyeden tuşları kullanarak giriş, çıkış, kayıt, silme vs. işlemlerini yapabilme,Günlük ya da belirli tarihe göre döviz kurlarını Merkez Bankasından online çekebilme ve bunları kaydedebilme, ve de isterseniz üzerinde değişiklik yapabilme,Buraya sığmayacak kadar daha da özelliği olan bu program Muhasebe modülününde sene sonu katılımıyla tam bir online entegrasyon sağlayacak.Veritabanı : Access Veritabanı, 2007 başı Sql sürümü çıkacak.Lisans : İstenildiği anda iletişim dahilinde kolayca lisans kodu verilip çalışmaya kaldığı yerden devam edebilme,Destek : Gün içinde destek@jetyazilim.com dan hızlı şekilde cevap alabilme ve acil durumlarda karşılıklı anlaşılarak eklenti ya da değişiklik yapabilme.Kapsama Alanı : Küçük ve Orta büyüklükteki işletmeler

Jet Sistem İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.