Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
mbalcisoft
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (149 program)

İntenetmatik

Bu programın hazırlanmaktaki amacı internetteki ihtiyaçlarınızı lüzumsuz siteler ile zaman kaybına uğramadan internet dünyasının güzelliklerinden daha fazla yararlanabilmektir.bu da demek oluyor ki elinizde aradıklarınızı bulabildiğiniz ve anında doğru adrese ulaşabileceğiniz bir programınız var........Bu programda güncel hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bulabileceksiniz.Üretici Açıklaması :01 => Günlük Gazete İlk Sayfaları02 => İl İl 3 Günlük Hava Tahmin Raporu03 => Tv Kanallarında Bugün04 => Güncel Döviz Kuru 05 => Günlük Burçlarınız06 => Beyza Fm Online Radyo07 => Katogori Bazında Resimli Son Dakika Haberler08 => Güncel Bütün Konularda Resimli Haberler09 => Canlı Maç Sonuçları10 => Günlük Fıkralar11 => Online Radyolar12 => Gazete Başlıkları13 => Anketlerimiz14 => Komik Videolar15 => Bütün Konularda Tek Sayfada Ulaşabileceğiniz Haberler16 => Yerel Ulusal Tüm Gazete Ve Dergiler17 => Günlük Takviminiz18 => Chat19 => Yararlı Program Arşivi20 => Tv Kanallarında Bugün21 => Tc Kimlik No Öğrenme22 => Vergi No Öğrenme23 => Bağ-Kur No Öğrenme24 => Ssk No Öğrenme25 => Msn - Yahoo - Aol Messenger26 => Dış Piyasalar27 => Geçmiş Kurlar28 => Son Depremler29 => Nöbetçi Eczaneler30 => Türkiye Telefon Numaraları Sorgulama31 => Millipiyango Sonuçları32 => Sayısal Loto Sonuçları33 => Şanstopu Sonuçları34 => Resmi Gazete35 => Ösym Sonuçları36 => Online Tren Bileti Al37 => Futbol Canlı Skorları38 => İddaa Tahminleri39 => Tv Yayın Akışı40 => Hazır Mesajlar41 => 450 Online Süper Oyun42 => Yol Durumu43 => Canlı Tv44 => Canlı Kameralar45 => Eğlence Bölümü46 => İngilizce Türkçe Sözlük mbalcisoft 2007

İntenetmatik İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Nitrocam Web Kamerasından Görüntü Alma Programı

  NitroCam, serveri çalıştırdığınız bir bilgisayarın Web Kamerasından görüntü almanıza veya Ekran görüntüsünü almanıza yarar.

 • ProAgent

  ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • TCMB Günlük Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'na ait günlük döviz kur bilgilerinin bulunduğu "http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.html" sayfasındaki kur bilgilerini indirip hücrelere bölünmüş olarak ekranda gösterir.

 • Haber7 Alarm Haber Alarmı

  Haber 7 çok hızlı ama ben yine de haberlerden çok geç haberdar oluyorum" "çok haber giriyorsunuz aradığımı bulmakta zorlanıyorum" diyorsanız ya da "mutlaka okumak istediğim haberler var ama haberi arayacak zamanım yok" diyorsanız bu programımız sizin için

 • KaynakSMS Grup Yükleme & ExcelSMS

  KAYNAKSMS sistemine üyelik ÜCRETSİZDİR.KaynakSMS ile Farklı GSM Numaralarına Farklı Mesajları Excelden Farklı Mesaj seçeneği ile gönderebilirsinizÖzel Günlerde Otomatik SMS gönderebilirsinizİleri Tarihli SMS ayarlamalarinizi yapabilirsiniz.

 • Cpu Hızlandırıcı

  Bir Türk yapımı olan bu program ile bilgisayarınızın hızını dengeleyen en önemli faktör olan CPU'nun kullanımını en aza indirgeyebilirsiniz. Program, cpu yu gereksiz yere yoran programları tespit ederek, gerekli kadar cpu kullanmalarını sağlar.

 • CNNTürk RSS

  CNN TÜRK Haber Alarmı ile cnnturk.com'un sisteme attığı her haberden haberdar olun.Haber Alarmı, RSS Okuyucu özelliği ile de bu teknolojiye sahip olan tüm sitelerin haberlerini bilgisayarınıza anında çekme imkanı sağlıyor.Haber AlarmıTüm haberler cnnturk.

 • ProAgent (Public Edition)

  Üreticinin açıklaması: ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • Internet ve Getirdikleri

  Programı kullanarak birçok bilgiye hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Programın düzgün olarak çalışması için internete bağlı olmanız gereklidir. Çevrimiçi olarak çalıştığı için bilgileri de sürekli olarak güncellenmektedir.

 • PicaLoader

  PicaLoader'ın son sürümü. Çoklu bağlantı kurma yeteneğine sahip bir resim indirme yazılımı olan PicaLoader, herhangi bir web sayfasında yer alan resimleri hızlı bir şekilde sabit diskinize indirebiliyor.