Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Myelin Media
Limit:
*
Kategorisi:
Strateji (114 program)

Immortal Cities: Children Of The Nile

Oyunda gizemli mısır kentlerini günümüz teknolojisiyle hazırlanmış grafiklerle inşaa ediyoruz. Oyunda yapmamız gereken yapılar tıpkı gerçek hayattaki gibi insan gücüyle yapılıyor. Yani bu tarz oyunlarda alışkın olduğumuz hazır yapıları inşaa etme devrini kapatmış bir oyun bu. :)) Yapıları yapabilmek için malzemelere ve tabii onları yapacak insanlara ihtiyacınız var. Ayrıca oyuna gece-gündüz olayı gibi çok güzel bir ayrıntı da eklenmiş. Diğer ülkelerle politik ilişkiler ve tabiki tanrılarınızı memnun etmeniz, oyunun vazgeçilmez öğelerinden... Oyunun 3D grafiklerle hazırlanmış mükemmel görüntüleri sizi mısırın sihirli dünyasının içine sokmaya yetiyor. Sesler ise görüntüyü gerçekten tamamlayıcı özellikte hazırlanmış. Oyunun oynanışı ise gayet kolay. Pharaoh ve The Sims oyunları karışımı arabirim çubuğuyla oynanan oyunda ihtiyacınız olan herşey elinizin altında.Genel Özellikleri :3 boyutlu grafik motoru ile hazırlanan İlk tarihsel şehir kurma oyunuİnsan doğasını birebir kopyalayabilen gelişmiş yapay zekaİnanılmaz Mısır tapınaklarını, insan ve tanrıların gücüyle yüksek gerçekçilikte kurabilmeDiplomasi, ticaret ve savaş politikasından istediğinizi uygulayabilmeGelişmiş Senaryolar ve Harita Düzenleyicisi desteğiEn düşük sistem özellikleri :İşlemci : 800Mhz Pentium III veya denki işlemciHafıza : 128 MB HafızaSabit Sürücü Alanı: 1.1 GB sıkıştırılmamış boş alanEkran Kartı : DirectX 9 destekli 32 MB Ekran KartıSes Kartı : DirectX destekli 16 bit ses kartıOyun Hileleri : Oyunda kullanabileceğiniz birçok oyun hilesi bulunmakta. 'Enter' tuşuna basıp 'Amun' yazdığınızda, kullanabileceğiniz tüm hile kodlarına oyun içerisinden erişebileceksiniz.Not : Oyunun tam sürümünü satın almak için 39.99 Dolar ödemeniz gerekmektedir.

Immortal Cities: Children Of The Nile İçin Yorum Yap

reklam

Strateji Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Novel Save Aksiyon ve Strateji Oyunu

  Novel Save aksiyon ve stratejiyi bir araya getiren oyun. Bu oyunda savaştan korunmak için gazlardan, bombalardan, mayınlardan vb. zarar verici şeylerden kaçınmak için stratejinizi belirlemeniz gerekiyor..

 • SpellForce 2 – Shadow Wars

  5 yıl boyunca Karanlık Elf diyarındaki iç savaş devam etti. Gölgelerin ardındaki gizemli kötülük Elf diyarında sürekli iş başındaydı. Ancak bu kötülükten çok daha fazlası ortaya çıkmak için sabırla beklemişti...

 • Tornado Jockey Strateji Oyunu

  Büyük bir rüzgar hortumunun açığa çıkardığı enerji ve oluşturdugu zararları değerlendirerek alınacak korumalarla, hortumun çıkmasını engelleyip, Radar bombaları, Işın Toplarıyla tornado adı verilen bu hortumu yok etmeye çalışacağınız keyifli bir oyundur.

 • OrbitZ

  OrbitZ; strateji, beceri ve mantıksal düşünce gerektiren, hoş tasarımlı ve konusu uzay ortamında geçen bir yapboz oyunudur. Program başta zor gözükse de aşama aşama öğrendikçe daha rahat oynanabilecek bir oyundur.

 • Commandos 3

  Commandos serisi türünün tartışmasız en iyi oyunu. Emrinizdeki bir grup komandoyla ikinci dünya savaşının seyrini değiştirin. Her biri farklı karakterler olan bu komandolar (Bombacı, yakın dövüş uzmanı, vs. uzmanı) sizi savaşın içine çekecek.

 • Empire Earth II

  Çoğu strateji oyuncuları, mutlaka Empire Earth oyununu oynamıştır. Ve bu oyuncuların çoğu da, oyunun birincisini memnun bir şekilde tamamlamış, ikincisini iple çekemeye başlamıştır.

 • MudSlinger

  Rusya ve Amerika başkanlarının birbirlerine çamur atıp devirme faaliyetleri.

 • Zeus: Master of Olympus

  Kendinizi Zeus'un yerine koyun ve Olympos'u inşaa etmeye başlayın. Mitolojiyi seviyorsanız tam size göre bir oyun. Siz artık tanrılar tanrısı ZeuS sunuz.

 • Transport Tycoon Deluxe

  Bu oyunda bir taşımacılık firmasısınız kara deniz hava ya da demiryolu ile insan, mal, ham madde vb. şeyleri taşıyosunuz. Gemi, tren, otobüs, uçak yada kamyonla yağ, kömür, insan vb birçok şey taşıyabilirsiniz.

 • Winboard

  Satranç tutkunları için ilaç gibi bir oyun. Sadece bilgisayarla oynamıyorsunuz. Yerel ağ ve internet üzerinden oynama imkanı da sunuyor.