Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
GSA
Limit:
*
Kategorisi:
Download Yöneticileri (96 program)

Image Spider

Bu programla otomatik olarak web sunucularından (alt bağlantılarla ya da olmaksızın) tüm resimleri innDirebilirsiniz. Programın içine girmiş olduğunuz anahtar kelime neticesinde web sitelerinden resim arama işlemi başlatılır (Eğer bir güvenlik duvarı programı kullanıyorsanız, programın internete çıkışına izin vermelisiniz). Oldukça kısa zaman dilimi içerisinde bulabildiği resimleri program ekranında gösterir. Bu programla beğendiğiniz şarkıcı, sanatçı, oyuncu gibi kişilerin resimlerini internet üzerinden bulup, indirebilirsiniz.Program ayarlarında innDirilecek dosyanın boyutunu, yükseklik ve genişlik piksellerini, resim türünü seçebilir (BMP, GIF, JPEG, ICO, PNG, TIFF gibi), ayrıca içermemesini istediğiniz bilgileri de kurabilirsiniz. Program vekil sunucuyla çalışmayı da desteklemektedir.

Image Spider İçin Yorum Yap

reklam

Download Yöneticileri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Orbit

  Orbit kolay kullanımlı ve üstün özelliklere sahip bir dosya akindirme yöneticisidir. Yazılım kendi kategorisindeki tüm diğer yazılımların sahip olduğu standart özellliklerden çok daha fazlasına sahiptir.

 • Bywifi

  Bywifi (Video Streaming Downloader), bir video indirme programıdır.Program sayesinde Youtube, Dailymotion, Metacafe, MySpace, Yahoo gibi çok sayıda site üzerinden video dosyası indirebilirsiniz.

 • HiDownload

  HiDownload, internet üzerinden dosya indirme işlemi yapabileceğiniz ve dosya indirme işlemlerinizi yüksek hızda yapabilmenizi sağlayan indirme yöneticisidir.

 • MP3-Wolf

  Mp3-Wolf, müzikle ilgili dosya ve site aramaları yapmanızı sağlayan kapsamlı bir yazılımdır. Sadece adresi girmeniz ve “Start to begin the search” düğmesini tıklamanız yeterli olacaktır.

 • GrabJPG

  GrabJPG, internetten resim bulmaya yardımcı olan bir yazılımdır. Programla resim arama ve indirme işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 • FlashGet (Classic)

  FlashGet, dünyaca ünlü innDirme yöneticisidir. Hemen hemen tüm innDirme yöneticilerinden daha kullanışlı, özellikli ve ufak bir reklam penceresi karşılığında ücretsiz tam sürüm olan bir innDirme yöneticisidir.

 • RapGet

  RapGet (RAPidshareGET) Rapidshare gibi bir çok dosya paylaşım sistemlerini destekleyen otomatik indirme yöneticisidir.Özellikler:Tamamen ücretsizdir205 kb küçüklüğünde ve kurulum gerektirmez.

 • Net Transport

  Net Transport, pek fazla tanınmasada internetten dosya indirirken oldukça hızlı işlem yapabilen bir program. Uyumlu olduğu protokollerHTTP / HTTPS protokolleri.FTP / SSL / SFTP protokolleri.MMS (Microsoft Media Services) protokolleri.

 • Celebrity Magnet

  İnternetten sevdiğiniz aktör yada aktrist'in resimlerini araştırıp inndirebileceğiniz güzel ve kullanışlı bir program. Resimleri kaydedebilmeniz için normal versiyonunu satın almanız gerekiyor.

 • GetGo Download Manager

  GetGo Download Manager, download işlemlerini hızlandırmanızı ve kontrol etmenizi sağlayan bir araç. Yazılım, download hızını normal tarayıcılara göre %300 oranında artırıyor. Yazılımın kullanımı oldukça kolay.