Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Tila Yazılım Hiz. Ltd.Şti.
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

ilkAdım Ticari Paket Program

Üreticinin Açıklaması :Küçük İşletmeler İçin Entegre Paket Program6000'i aşkın İlkAdım kullanıcısının istekleri doğrultusunda, yeniden hazırlanan Windows uyumlu sürümü ile işletmeniz büyürken, hesaplarınızı kontrolünüzden çıkmadan tutabilirsiniz. Türkiye'nin iş gören, güvenilir en uygun fiyatlı ticari paketi olan İlkAdım ile, ihtiyacınız olan tüm raporları zorlanmadan alabilirsiniz.Stok/Cari/Fatura/Çek/Senet/Banka/Personel Maaş Yönetimi/Kasa/Gelir-Gider Takibi* Sınırsız sayıda ürün ve cari kart tanımlama.* Stok karta 6 Adet fiyat girme.* Ürün, cari hesap ve personel resimlerinin saklanması.* Sınırsız fatura giriş çıkışı.* Fatura formlarının istenildiği gibi ayarlanması.* Faturaların nokta vuruşlu yazıcıdan hızlı (Text modunda) alınabilmesi.* Personel maaş ve avanslarının cariden bağımsız olarak tutulabilmesi. * Otomatik olarak nakit kasasının takibi ve daha bir çok özellik ...Not : Programın tam sürümünün fiyatı 260 YTL'dir.

ilkAdım Ticari Paket Program İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.