Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
İksir Yazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Yönetim - Organizasyon (94 program)

İksir Hasta Takip

Üreticiden: Doktorlar ve poliklinikler için hasta takibinde kullanılmak üzere sunulan İksir Hasta Takip programı ile Web Kamerası vasıtasıyla hasta fotoğrafı ve hastaya ait USG, RÖNTGEN, MR vb tetkiklerin fotoğrafları programa eklenebilmektedir. Böylece hastanın tanınması sağlanmakta ve hasta ait tüm tetkik görüntüleri sürekli göz önünde bulunmaktadır.Hastaya ait tüm bilgiler ve görüntüler tek sayfa içinde tasarlandığından kullanımı oldukça basit ve pratiktir. Hekimlerimizden gelen talep doğrultusunda program USB Flash disk içine yüklenerek USB Flash Disk üzerinden çalışabilir hale getirilmiştir.Böylece program ve hasta kayıtları taşınabilir hale getirilmiştir ki bu hekimlerimiz için önemli bir durumdur. Yanlarında taşıdıkları USB Flash Diski gittikleri yerde Windows XP yüklü herhangi bir bilgisayara takarak programı çalıştırıp hasta kayıtlarına ulaşabilmektedirler. Program, WEB KAMERA ile hastanın fotoğrafı anında çekerek programa ekleyebilmektedir. Böylece hastaların tanınması ve hatırlanması sağlanmaktadır. Yine WEB KAMERA ile hastaya ait sınırsız sayıda RÖNTGEN, USG, MR vb görüntüler fotoğraflanarak programa eklenebilmektedir. Program istenildiği takdirde USB Flash Diske yüklenebilmektedir. Böylelikle program ile hasta kayıtlarının tamamı USB FLASH Disk içine kaydedilmektedir, bundan dolayıda kullanıcının kendi bilgisayarına hiç bir bilgi yüklenmemekte ve tüm işlemler Flash Disk üzerinde yapılmaktadır. Böylece hasta bilgileri güvenliği sağlanmakta, kullanıcının muayehanesindeki bilgisayarda hastalara ait hiçbir bilgi kayıt edilmemektedir. Ayrıca kullanıcı muayehanesinden ayrılırken FLASH DİSKİ yanına alarak tüm program ve kayıtları da yanına almış olmaktadır. Böylece gittiği yerde (evinde, hastanede, seminerde vb) Flash Diski herhangi bir bilgisayara taktığında tüm bilgilere ulaşabilmektedir. Bu özellik sayesinde hasta bilgilerinin GÜVENLİĞİ ve TAŞINABİLİRLİĞİ sağlanmış olmaktadır. Programın kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Hastaya ait tüm bilgiler tek sayfa görünmektedir. Hastaya her gelişi için ayrı ayrı muayene açılabilmekte ve bunlar tek sayfada görülebilmektedir. Reçete hazırlamak için 2000 adet ilaç girişi yapılmıştır ve kullanıma hazırdır, reçete yazıcıdan doktor bilgileri ile birlikte yazdırılabilmektedir. Kullanıcı sık kullanılan teşhisleri kayıt edilebilir ve hastalık türüne göre hasta raporu alınabilmektedir. (Örn: ASTIM hastası kaç kişi var adları ve yaşları nelerdir. Kullanıcı hastalarını cinsiyetine göre, geliş tarihlerine göre raporlayabilmektedir. Çekilen fotoğraflar veritabınına sıkıştırılarak yazıldığından veritabanında çok az yer kaplar. Ada ve soyada göre süzerek ve hızlı arama yapar. Randevu defteri ile ileri tarihlere randevu kaydı ve takibi yapar.

İksir Hasta Takip İçin Yorum Yap

reklam

Yönetim - Organizasyon Kategorisi Çok İndirilenleri

 • AXA Cari Hesap Takip Programı

  Cari Hesap Programı; işletmenizin Cari, Kasa, Stok, Fatura-İrsaliye, Alış-Satış (Peşin-Taksitli-Vadeli) hesaplarını kolay bir şekilde takip edebileceğiniz yetenekli bir ön muhasebe programıdır.

 • TeknoAsistan Dernek Üye Takip Programı

  Dernekler, Site ve Apartman yöneticileri; tüm işlemlerini bu programla takip edebilirler. Üye aidatları, üye bilgileri, kasa defteri vs. tüm bilgilerinizi kayıt altına alabilir.

 • Hazır Dilekçe Yazım

  Dilekçe Yazım Sigortacılıkta son derece sıklıkla kullanılan 5 dilekçeyi sizlere yazdırma gereksinimi duymadan hazır vaziyette sunuan bir programdır.Dilekçe Yazım ücetsiz indir.

 • Sigorta Trafik Takip

  Orta ve büyük ölçekli Sigorta Acenteleri ve Trafik Müşavirleri için hazırlanmış müşteri ve muhasebe yönetim sistemidir.

 • EasyStation

  Genel olarak internet kafeler için yapılmış bu yazılım sayesinde iş yerinizde fiş kesme derdinden ve hesaplama işlerinden kurtulacaksınız. Bütün masaların saatini, dakikasını haftalık, aylık ve günlük olarak tutar ve saklar.

 • Aktif Kur

  Aktif Kur programı ile tüm döviz kur bilgilerine anında, kolayca ulaşabilirsiniz, Döviz projesi kapsamında yer alan Odacı Döviz'e ait döviz kurlarını anlık takip edebilirisiniz geniş kapsamlı bir Döviz Takip programı.

 • Burobil Büro Yönetimi Programı

   Bürobil kamu ve devlet dairelerindeki mutemetlerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmış büro yönetimi programıdır. Dağınık halde bilgisayarlarda duran birçok matbu evrak işlemlerini bu programla yapabilirsiniz.

 • Etkin Dernek Takip

  Üreticiden: Program derneklerin üye takip ve aidat işlemlerini kolayca yapmaları amacı ile geliştirilmiştir. Programın genel özelliklerinden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

 • MoBiM Sekreterim SMS

  Üretici Açıklaması: Çalışma ortamınıza eğlenceli bir yardımcı. SMS Hatırlatma sistemi ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. İster bir kişiye, ister tüm kişi listesine toplu sms atabilirsiniz.

 • HTS ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem )

  Üreticiden : HTS 2 ( Hedef TÜCCAR Ticari Sistem ) ürünümüz günümüz işletmelerinde Kurumsal kaynak yönetimi planlaması amaçlı yapılan işlemlerin hata payı oranının düşürülmesi, maliyet planlaması , satış ve alış koşullarının optimum kontrolü, hammadde ve s