Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
İdeal Software
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

İdeal Adisyon

Üreticiden:İdeal Adisyon programı, internet kafelerin terminal kontrollerini ve de hesaplarını yapan ayrıca 45 bilgisayara kadar destek sağlayan kulanımı kolay ve pratik internet kafe yazılımıdır. Ayrıca tüm masaları da birebir izleme imkanı sunmaktadır. Program ile tüm masaların giriş-çıkış saatlerini, masa harcamalarını, fiş işlemlerini yapabileceksiniz.Kullanımı ise basittir. Üstün bir bilgisayar bilgisine sahip olunmadan da herkes kolayca kullanabilir. Kullanım menülerinin Türkçe olması ve sade bir şekilde dizayn edilmesi kullanıcıya ayrı bir kolaylık sağlıyor.İdeal Adisyon Genel Kullanım Bilgileri * Öncelikle yetki alma işlemi gerçekleştirilir* Çalışılacak terminal makine sayısını ayarlama işlemi * İnternet saat ücretlerinin ayarlanması * İnternet indirim oranlarının ayarlanması * Kullanıcı tanımlama * Kafe ve diğer hizmetlerin tanımlanması * Açık olan mevcut adisyonların görüntülenmesi * Kafe diğer gelir işlemleri * Müşteri masası değişme işlemleri * Masraf kayıt işlemleri * Yetki işlemleri * Kasa devir işlemleri * Bilgisayar kontrol işlemleri * Yedek alma * Müşteri kayıt işlemleri İdeal Adisyon Kurulum Bilgileriİdeal ADİSYON 2005 programı sunucu (server) ve koruyucu terminal programı olarak 2 tanedir. Sunucu programı ana bilgisayara kurulur ve terminal koruyucular ise terminal bilgisayarlara kurulur.'adisyon.zip' dosyası açıldıktan sonra, kur.exe programı çalıştırılarak adisyon sunucu kurulur. Terminallerin her birine ise tkur klasöründeki kur.exe programı çalıştırılarak kurulur. İlk aşamada terminal adı, sunucu adı (sunucu bilgisayarın kurulduğu bilgisayarın adını ör:server), 1 saat ücreti ve alt limit ücretleri girilerek kurulur. Bu bilgiler istenildiğinde ikona sağ fare ile tıklanarak ve program içinden (Ctrl+Alt+A) tuşlarına basılarak değiştirilebilir. İdeal Adisyon 2005 internet kafe programı son derece etkin ve kullanışlı bir programdır.Program YTL uyumludur.Programın tam sürümünü 75 YTL karşılığında üretici sitesinden alabilirsiniz.Önemli Not: İdeal Adisyon 2005 internet sunucu programının kurulduğu bilgisayarın C: sürücüsü tam paylaşımlı olmalıdır. Windows XP'de Ağ kullanıcıları dosyalarımı değiştirebilsin, işaretli olmalıdır.

İdeal Adisyon İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.