Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Partner Hukuksal Bilgi Tek.
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

İcra Partner Plus

Çok kullanıcısı olan, yoğun çalışan bürolar için, İcra-Partner'in geliştirilmiş, tüm güvenlik gereksinimlerine cevap verecek biçimde donatılmış versiyonudur.Hazırlanabilen Takip Türleri:49,51,53,54,55,56,163, 150,151,152 Örnek İcra Takiplerinin hazırlanması ve ilgili formların (Ödeme, İcra Emri, Takip Talebi, Tebliğ Zarfı, Harç Hesabı, Harç Listesi, Posta Listesi, Vekalet Sureti) basımı.163 Örnek Çek Detayları, 53 Örnek İlam, Nafaka Alacağı, Tahliye, İhtiyati Haciz, Tebligat, Haciz, Kıymet Takdiri, Satış, İpotek, Rehin, Notlar, Taahhüt, Tahsilat, Talimat, Dava, Avans ve Müvekkile Ödeme, Müvekkil Hesabı, İcra Kefili, İstihkak İddiası, Masraf, Feragat, Yenileme bilgilerinin saklanması ve raporlanması.Her kullanıcı için farklı seviye belirleyebilir, yazdığınız raporlardaki tüm yazıları tek tuşla Excel veya Word dökümanı olarak kaydedebilirsiniz.Not: Programın çalışması için kullanıcı adı: pŞifre:p

İcra Partner Plus İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.