Lisans:
Beta
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Murat İnan
Limit:
Yok
Kategorisi:
Dini Program - Belgeler (150 program)

Hüzün ve Umut Şiirleri

Bazen derin bir acı, bazen de coşkulu bir umut hissi sarar yüreğimizi. Bazen kederin soğuk sularına gömülür ve canımızdan bile vazgeçeriz, bazen de bir kelebeğin peşine düşer ve mutluluk için kanat çırparız. İnsan doğası bazen böyle bir çelişkiye maruz kalır. Sürekli mutluluğu yakalamak mümkün mü? Belki de evet. Hayatı bize bahşeden Sonsuz Kudret'e teslim olmayı öğrenebilirsek işte o zaman tüm acılar birer anlamlı derse dönüşecek.
Kur'an-ı Kerim bir ayetinde "gerçekten inananlar için korku ve hüzün yoktur" diye müjde veriyor. Bu müjde sadece Ahiret'i kapsayan bir haber değil. Bu güveni kazananlar daha bu dünyadayken korku ve acılardan arınacaklar.
Eser pdf formatında hazırlandı. Bu nedenle metni okuyabilmek için Acrobat Reader programına ihtiyacınız var. Eğer hala bu program sisteminizde yüklü değilse aşağıdaki sayfadan işletim sisteminize uyan bir tanesini yükleyip kullanabilirsiniz.
Hüzün ve Umut Şiirleri 1.0

Hüzün ve Umut Şiirleri İçin Yorum Yap

reklam

Dini Program - Belgeler Kategorisi Çok İndirilenleri

 • İslam Ansiklopedisi İkra İslam Ansiklopedisi

  İlk versiyonu 2003, ikinci versiyonu 2004, üçüncü versiyonu 2005 yılında çıkan İslam Ansiklopedisinin dördüncü versiyonu sizlerle. Yapımcı CD içerisindeki yazıların tümünü naylamıyor, doğruluğunu iddia etmiyor.

 • Günlük Dini Dualar /Salat-i Tefriciye Sayaç Günlük Dualar

  Bu programda günlük olarak okuyabileceğimiz dualar bulunmaktadarı. Ayrıca programda hangi duanın kaç defa okunacağı bilgisi ve sayıcı bulunmaktadır.

 • Dua Kitabı

  Daha yeni hazırlanmış bir proje. Fazla dua yok ama işinize yarar. İlerleyen sürümlerinde diğer duların eklenmesi ile daha zengin bir görünüm kazancaktır.Dua Kitabı 1.

 • Filistin [e-kitap]

  Bu pdf formatında hazırlanmış e-kitap ile Filistin'in bağımsızlığından beri İsrail'den gördüğü zulüm ve baskının nedenlerini ve diğer dünya devletlerinin bu konudaki tavırlarını öğrenebilirsiniz.

 • Cevşen 1. Bölüm [1-50]

  Cevşen; Peygamber Efendimizin en büyük dualarından biri. Ayda bir defa okunması tavsiye edilmiştir. Programda Arapçasının yanı sıra Türkçe okunuşu ve Türkçe anlamı da vardır. Cevşen 1. Bölüm [1-50]AKindir.

 • Cevşen Programı

  Bu program ile Cevşen-ül Kebir'i Arapçasından okuyabilir, sesli olarak dinleyebilir, takip edebilir ve Türkçe açıklamasını okuyabilirsiniz.Cevsen; Peygamber Efendimizin en buyuk dualarindan biri. Ayda bir defa okunmasi tavsiye edilmistir.

 • Kuran Ahlakı [e-kitap]

  Kuran ahlakını ayrıntıları ile öğreneceğiniz bu pdf formatındaki e-kitap ile hadis ve Kuran'dan örnekler bulabilir ve Kuran'ı ayrıntıları ile kavrayabilirsiniz.

 • Düşünen İnsanlar [e-kitap]

  Bu pdf formatında hazırlanmış e-kitap ile insan ve evren hakkındaki herşeyi Allah'ın bize gönderdiği Kur'an-ı Kerim'den bulabilir ve konu ile alakalı hadisleri okuyabilirsiniz.

 • Bir Zamanlar Darwinizm [e-kitap]

  Adından da anlaşılacağı gibi, Darwinizm'in dünü, bu günü, yarını... Harun YAHYA'nın evrim teorisi hakkında yazmış olduğu kitaplardan biri. Kitapta Darwin'in gerçek yüzünü ve Evreim Teorisi'nin kendisi tarafından zaten çökertildiği konu edilmiş.

 • Hz. Muhammed'in Hayatı (PDF)

  Hz. Muhammed (SAV)'in hayatını resimli ve tüm detaylarıyla anlatan PDF formatında güzel bir kaynak.AKindir.