Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
ibrahim dağ
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (149 program)

HTMLTOEXE PROFESSIONAL

HTMLTOEXE PROFESSIONAL ile web sayfalarını rahatlıkla .exe haline getirebiliyoruz. Böylece herhangi bir uygulama olmadan programı rahatlıkla çalıştırabiliyorsunuz. Program .exe işlemi yaparken sıkıstırma da yaptıgından sayfaların daha az yer kaplamasını sağlar. Ayrıca programın görsel şekli de mükemmel. Gelişmiş temaları hem yapacagınız .exe için hem de program için kullanabilirsiniz. Exe yapacağınız dosyaları rahatlıkla seçebiliyorsunuz. Program hem Ingilizce hem de Türkçe özelliği bakımından gerçekten çok avantajlı. Yapacaginiz .exe içinde dil seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
PROFESSIONAL SÜRÜMDEKİ ÖZELLİKLER
Dosyalar daha rahat seçiliyor:
Yapacağınız .exe için dosyaları ekleyeceğiniz web sayfalarınızı çok rahat bir şekilde ekleyebiliyorsunuz. İstediğiniz web sayfasının index dizinini eklemeniz yeterli. Gerisini ve bütün alt dizinleri program otomatik olarak buluyor ve .exe ye ekliyor.
EXE dosyalara müzik ekleme:
Yapacağınız .exe dosyalara mp3,wav,mid formatlı müzikler ekleyebiliyorsunuz. Eklediğiniz .exe dosyalara müzik paneli koyarak kullanıcıların rahat bir şekilde müziği açıp kapatmasını sağlayabiliyorsunuz.
EXE dosyaların açılışına resim ekleme:
Yapacağınız .exe dosyalara jpeg formatlı resimler koyabiliyorsunuz. Resimlerin açılışına 150 farklı geçiş efekti koyabiliyorsunuz. Böylece yaptığınız .exe dosyaları daha mükemmel gözüküyor.
EXE dosyaların açılışa progressbar koyma:
Yapacağınız .exe dosyaların açılışına resimle beraber ya da ayrı olarak ilerleme göstergesi koyabiliyorsunuz. Böylece kullanıcı .exe dosyayı açarken yükleme zamanını rahatlıkla görebiliyor.
EXE dosyaların açılışa şifre koyma:
Yapacağınız .exe dosyalara dilediğiniz şifreyi koyabiliyorsunuz. Böylece yaptığınız .exe 'nin izinsiz kullanımını engelleyebiliyorsunuz.
ve daha bir çok özelliğiyle.

HTMLTOEXE PROFESSIONAL İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Nitrocam Web Kamerasından Görüntü Alma Programı

  NitroCam, serveri çalıştırdığınız bir bilgisayarın Web Kamerasından görüntü almanıza veya Ekran görüntüsünü almanıza yarar.

 • ProAgent

  ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • TCMB Günlük Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'na ait günlük döviz kur bilgilerinin bulunduğu "http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.html" sayfasındaki kur bilgilerini indirip hücrelere bölünmüş olarak ekranda gösterir.

 • Haber7 Alarm Haber Alarmı

  Haber 7 çok hızlı ama ben yine de haberlerden çok geç haberdar oluyorum" "çok haber giriyorsunuz aradığımı bulmakta zorlanıyorum" diyorsanız ya da "mutlaka okumak istediğim haberler var ama haberi arayacak zamanım yok" diyorsanız bu programımız sizin için

 • KaynakSMS Grup Yükleme & ExcelSMS

  KAYNAKSMS sistemine üyelik ÜCRETSİZDİR.KaynakSMS ile Farklı GSM Numaralarına Farklı Mesajları Excelden Farklı Mesaj seçeneği ile gönderebilirsinizÖzel Günlerde Otomatik SMS gönderebilirsinizİleri Tarihli SMS ayarlamalarinizi yapabilirsiniz.

 • Cpu Hızlandırıcı

  Bir Türk yapımı olan bu program ile bilgisayarınızın hızını dengeleyen en önemli faktör olan CPU'nun kullanımını en aza indirgeyebilirsiniz. Program, cpu yu gereksiz yere yoran programları tespit ederek, gerekli kadar cpu kullanmalarını sağlar.

 • CNNTürk RSS

  CNN TÜRK Haber Alarmı ile cnnturk.com'un sisteme attığı her haberden haberdar olun.Haber Alarmı, RSS Okuyucu özelliği ile de bu teknolojiye sahip olan tüm sitelerin haberlerini bilgisayarınıza anında çekme imkanı sağlıyor.Haber AlarmıTüm haberler cnnturk.

 • ProAgent (Public Edition)

  Üreticinin açıklaması: ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • Internet ve Getirdikleri

  Programı kullanarak birçok bilgiye hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Programın düzgün olarak çalışması için internete bağlı olmanız gereklidir. Çevrimiçi olarak çalıştığı için bilgileri de sürekli olarak güncellenmektedir.

 • PicaLoader

  PicaLoader'ın son sürümü. Çoklu bağlantı kurma yeteneğine sahip bir resim indirme yazılımı olan PicaLoader, herhangi bir web sayfasında yer alan resimleri hızlı bir şekilde sabit diskinize indirebiliyor.