Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
TTNet
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (149 program)

Hızlı TTNet

Üreticiden :Hızlı TTNet Nedir?Hızlı TTNet Türk Telekom'un Dial-Up müşterileri için sunduğu web hızlandırıcı hizmetidir. Hızlı TTNet, erişmek istediğiniz web sayfasındaki veri yoğunluğuna bağlı yavaşlamayı, kendisine özel bir algoritma ile sıkıştırarak ortadan kaldırır ve web sayfalarına çok daha çabuk ulaşmanızı, internette daha hızlı sörf yapabilmenizi ve daha hızlı e-posta alıp verebilmenizi sağlar.Hızlı TTNet'le Neler Hızlanır?Hızlı TTNet sistemi birçok formatta döküman ve online veriyi sıkıştırmakla birlikte aşağıda belirtilen özellikteki veriyi hızlandırabilmektedir:Web sayfaları – HTML markup ve JavaScript dosyaları Grafiksel Dökümanlar - JPEG ve GIF görüntülerini içeren grafiksel dökümanlar Yazı (Text) E-Posta - SMTP - POP (Microsoft Outlook, Microsoft Outlook Express ve Microsoft Exchange)Hızlı TTNet, birçok formatta döküman ve çevrimiçi veriyi sıkıştırmakla birlikte aşağıda belirtilen özellikteki veriyi hızlandırmaz.- Ses ve görüntü dosyaları (streaming medya)- Güvenlik unsuru içeren sayfalar - Bankalar ve kredi kartları ile ilgili sayfalar vb.Hızlı TTNet'in Ek FaydalarıHızlı TTNet'in internet kullanımını hızlandırmak dışında getirdiği ilave özellikler aşağıda sıralanmaktadır : Reklam Engelleme (Banner-Ad Blocking); internette sörf ederken karşımıza çıkan gereksiz reklamları engelleyerek sayfaların geliş hızını artırır. Pop-up Pencere Engelleme; reklam ve zarar amaçlı Pop-up pencereleri engeller. Entegre Diagnostik Destek AraçlarıHızlı TTNet Nasıl Çalışır?Dial-up bağlantılar ile kullandığınız internet erişiminde yazı (text) ve görüntüden oluşan web sayfaları bilgisayarınıza telefon hattı vasıtası ile ulaştırılmaktadır. Hızlı TTNet, erişmek istediğiniz web sayfasındaki veri yoğunluğuna bağlı yavaşlamayı, kendisine özel bir algoritma ile sıkıştırarak ortadan kaldırır ve web sayfalarına çok daha çabuk ulaşmanızı sağlar.Hızlı TTNet sayesinde yüklediğiniz dosyalar sıkıştırılarak yükleme süreniz azalır ve bu sayede veri yapısına bağlı olarak 5 kata kadar daha hızlı bir internet erişimine sahip olursunuz.Editörden :Hızlı TTNet farkını izleyin...Yapılan test sonuçlarına göre;Web sitesi : http://abcnews.go.com/- Hızlı TTNet ile görüntüleme süresi : 22.66 sn- Hızlı TTNet olmadan görüntüleme süresi : 46.09 snWeb sitesi : http://dailynews.yahoo.com/- Hızlı TTNet ile görüntüleme süresi : 5.33 sn- Hızlı TTNet olmadan görüntüleme süresi : 11.4 sn

Hızlı TTNet İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Nitrocam Web Kamerasından Görüntü Alma Programı

  NitroCam, serveri çalıştırdığınız bir bilgisayarın Web Kamerasından görüntü almanıza veya Ekran görüntüsünü almanıza yarar.

 • ProAgent

  ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • TCMB Günlük Döviz Kurları

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası'na ait günlük döviz kur bilgilerinin bulunduğu "http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.html" sayfasındaki kur bilgilerini indirip hücrelere bölünmüş olarak ekranda gösterir.

 • Haber7 Alarm Haber Alarmı

  Haber 7 çok hızlı ama ben yine de haberlerden çok geç haberdar oluyorum" "çok haber giriyorsunuz aradığımı bulmakta zorlanıyorum" diyorsanız ya da "mutlaka okumak istediğim haberler var ama haberi arayacak zamanım yok" diyorsanız bu programımız sizin için

 • KaynakSMS Grup Yükleme & ExcelSMS

  KAYNAKSMS sistemine üyelik ÜCRETSİZDİR.KaynakSMS ile Farklı GSM Numaralarına Farklı Mesajları Excelden Farklı Mesaj seçeneği ile gönderebilirsinizÖzel Günlerde Otomatik SMS gönderebilirsinizİleri Tarihli SMS ayarlamalarinizi yapabilirsiniz.

 • Cpu Hızlandırıcı

  Bir Türk yapımı olan bu program ile bilgisayarınızın hızını dengeleyen en önemli faktör olan CPU'nun kullanımını en aza indirgeyebilirsiniz. Program, cpu yu gereksiz yere yoran programları tespit ederek, gerekli kadar cpu kullanmalarını sağlar.

 • CNNTürk RSS

  CNN TÜRK Haber Alarmı ile cnnturk.com'un sisteme attığı her haberden haberdar olun.Haber Alarmı, RSS Okuyucu özelliği ile de bu teknolojiye sahip olan tüm sitelerin haberlerini bilgisayarınıza anında çekme imkanı sağlıyor.Haber AlarmıTüm haberler cnnturk.

 • ProAgent (Public Edition)

  Üreticinin açıklaması: ProAgent casus yazilimi günümüzün en güçlü ve yetenekli izleme / takip etme yazilimlarindan birisidir.

 • Internet ve Getirdikleri

  Programı kullanarak birçok bilgiye hızlı ve basit bir şekilde ulaşabilirsiniz. Programın düzgün olarak çalışması için internete bağlı olmanız gereklidir. Çevrimiçi olarak çalıştığı için bilgileri de sürekli olarak güncellenmektedir.

 • PicaLoader

  PicaLoader'ın son sürümü. Çoklu bağlantı kurma yeteneğine sahip bir resim indirme yazılımı olan PicaLoader, herhangi bir web sayfasında yer alan resimleri hızlı bir şekilde sabit diskinize indirebiliyor.