Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Nival Interactive
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (192 program)

Heroes of Might and Magic

En eski ve hala en güzel strateji oyunlarından Heroes Of Might And Magic serisinin en son üyesi ile yepyeni maceralara hazır olun.Yenilenmiş grafikleri ve yepyeni motoru ile Heroes V, efsaneyi yeniden canlandırmaya başlıyor. Bu yeni Might & Magic evrenine daha çok kötülük ve daha fazla kaos hakim. Herbiri diğerinden farklı özellik ve karakterlerdeki kahramanlarınız ile dünyanın kaderini ellerinize alıp, geleceği sizin belirleyeceğiniz doğrultuda oluşturmaya ne dersiniz? Dünyanın kaderini ellerinizde tutmak, güçlü kötülük lordları ile savaşmak ve gezegenin tek hakimi olmak istiyorsanız, Heroes Of Might and Magic dünyası sizleri bekliyor...Ayrıntılı Özellikler :Yepyeni grafik motoru ile ilk defa tüm çevresel elemanlar ile 3D olarak oynanabilen etkileyici bir oyun40 farklı kahraman, birbirinden değişik büyüler ve özellikler, onlarca güce ve yeteneğe sahip savaşçılar ile zengin bir savaş dünyası6 Senaryo ve 30'un üzerinde ilerlemeli görevler Şehirleri, yapıları, kahramanları ve askerleri geliştirebilme özelliğiEski sürümlerdeki kullanım rahatlığı korunarak, tamamen yenilenmiş savaş taktikleri oluşturabilme desteği5 değişik çoklu oyun kipi desteğiSenaryo düzenleyicisi ile yepyeni senaryolar oluşturabilmeNot : Oyun tamamen 3 boyutlu bir dünya üzerine kurulu olduğundan, kesintisiz çalışmak için gerçekten de yüksek bir sistem gereksinimine sahip. En az Pentium IV 2.6 Ghz, 512 MB Hafıza ve Geforge FX 5200bir ekran kartına ihtiyacınız olacak; zira gerçekçi modellemeler istiyorsanız daha düşük konfigurasyonlara sahip sistemlerde oyun içinde sıklıkla takılmalar ile karşılaşabiliyorsunuz. Demo sürümünde kısıtlı sayıda senaryo ve çoklu oyuncu kipinde de 3 haritayla oynayabileceğiniz Heroes V özellikle değişik oyun kurgusu ve mükemmel görselliğiyle göz dolduruyor.

Heroes of Might and Magic İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kameralı TAVLA Cikcik

  cikcik tavla indir .Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Tavla  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Beylikten İmparatorluğa Beylik Yönetme Oyunu

  Klasik oyunlardan sıkıldıysanız bu oyun sizleri kurtarmaya yarayacak kaliteli bir oyundur. Kendi beyliğinizi yönetmek için savaş yaparak ekonomiyi yükseltip Sefere çıkıyorsunuz. Dikkat edin yakında bağımlısı olacaksınız.

 • Görüntülü Sesli Dama cikcik

  Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Dama  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Lego Digital Desinger

  Bildigimiz lego küpleriyle oynanan sınırsız küp ve şeklin oldugu bir oyun çocuklar için mükkemmmel ama tiryaki büyüklerde oynayabilir..Oyunda dikkat etmemiz gereken kamera ve ses çünkü bunlar olmazsa parçaların yerine oturdugundan emin olamayız.. akindir.

 • Counter Strike OGC

  Counter Strike OGCÖzellikler:1.oyundaki silahların ve adamların ismi yazar ..2.duvardan karşı oyuncuyu görebilir zamanında müdehale edebilirsin...3.buny gibi özellikleri açar ...4.otamatik kitler (örneğin kafaya , ayağa ,gövdeye gibi)5.

 • Görüntülü Sesli Okey Cikcik

  Rakiplerinizi kameradan görerek ve sesli konuşarak  okey  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Çarkıfelek

  Çarkıfelek 3.0 oyun programı gerçeğine uygun dizayn edilmiş bir oyun programı olup, iki oyuncu tarafından oynanır. Oyun, Atasözü, Şarkı Sözü ve Yer İsmi olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

 • stronghold 2 tr yama v

  bu yama ile oyun turkçeleşmektedir. Arka plandaki resimleri değişmektedir. Sesler Turkçeleşmektedir vede mp3 ler en yeni mp3ler olmaktadır. Oyuna isterseniz sizde mp3 ekleyebiliyorsunuz fx music bölümüne mp3 ekleyebilirsiniz.

 • Akroid Su Doku

  Su Doku bulmacalarının bilgisayar versiyonu. Su Dokubulmacalarını seviyorsanız bir de bilgisayar ortamında çözmeyi deneyin.

 • Action Pack

  Microsoft`un yaptığı bu oyun her bakımdan üstün ve bir çok oyunu kapsıyor diyebilirim.Grafiklerin çok iyi kullanıldığı oyunda tek sorun yönetim biçimi diyebilirim.Aslında o kadar da kötü değil.Klavye kullanmasını iyi bilenler için bu oyun kolay denebilir.