Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Seria
Limit:
Yok
Kategorisi:
Yamalar (157 program)

Half-Life Rho-Bot

Hepimizin bildiği multi player oyunu Half-Lifeyine hepimizin bildiği gibi sadece cafede veya online oynanabilir. Ama artık her bilgisayarda oynanacak. Bu yama sayesinde kurduğunuz oyuna 20 adet robot atabilirsiniz, bu sayede tek başına oynamamış olursunuz. Half-Life oyununu tek kişi yada arkadaşınızla multiplayer oynayabilme imkanı sunan bu uygulamadan memnun kalacaksınız. Programı Half-Life klasörünün kayıtlı olduğu kısıma kopyalayın ve daha sonra aşağıdaki işlemleri uygulayın. Half-Life oyunu açın ve Costom Game seçeneğini tıklayın oradaki bölümde KWS-BOT'u bulup Activate edin. Daha sonra yapmanız gereken Create Game'den server kurmak.

 

Rho-Bot Kurulumu:

 1. İndirdiğiniz dosyayı Half-Life klasörüne (Ör:C:\Sierra\Half-Life) çıkarın,
 2. Half-Life'ı açın ve Custom Game'e girin ve listeden Rho-Bot'u seçip sol taraftan Activate'e tıklayın,
 3. Ana menüye dönüp Multiplayer > LAN Game> Create Game>Ok dedikten sonra oyuna girdiğinizde botların da oyuna dahil olduğunu göreceksiniz.
 4. Gelişmiş ayarlar için Half-Life>rhobot klasörü içindeki README.TXT dosyasına bakabilirsiniz.

Half-Life Rho-Bot İçin Yapılan Yorumlar

Half-Life Rho-Bot İçin Yorum Yap

reklam

Yamalar Kategorisi Çok İndirilenleri

 • FIFA 2005 Türkçe Yama FIFA 2005 Türkiye Süper Ligi

  FIFA 2005 Türkiye Süper Ligi 2.0 Çıktı !.. 1.0 ile tüm Türkiye'yi kasıp kavuran FifaCmTR TSL'den sonra süper bir 2.0 !.. Bu yama ile FIFA 2005 oyununuza 2004/2005 sezonu her şeyiyle Türkiye Süper Ligi kurulmaktadır. NOT : TSL 1.

 • Gta Vice City Modern Mod Gta Modern Araç Eklentisi

  Gta Vice City deki araçları modern araçlara dönüştüren mod. Bu mod`u kurduğunuzda 30 modern araç Gta Vice City` nin orjinal arabalarının yerine geçiyor.

 • Half-Life Rho-Bot Half-Life Oyun Botu

  Bu yama sayesinde kurduğunuz oyuna 20 adet robot atabilirsiniz, bu sayede tek başına oynamamış olursunuz. Half-Life oyununu tek kişi yada arkadaşınızla multiplayer oynayabilme imkanı sunan bu uygulamadan memnun kalacaksınız.

 • Left 4 Dead Türkçe Yama Çok Oyunculu Oyun

  Valve firmasının çok oyuncu tabanlı Left 4 Dead isimli gelişmiş özelliklere sahip oyunu için yapılan bu Türkçe yama ile oyundan daha çok keyif alacaksınız.

 • PES 5 Türkçe Spiker Yama

  Pro Evolotion Soccer 5 oyunu Türkçe spiker yamasıPES 5 Türkçe Spiker Yama 1.

 • GTA San Andreas çıplak mod

  Bu yama sayesinde gta san andreas taki herkes çıplak olcak...

 • Pes 6 Türk Televizyon Yaması

  PES 6 Türkiye Televizyon Yaması ile İtalya ligi maçı oynarken TV 8 ve Kanal 1, İspanya Ligi maçı oynarken NTV, UEFA Kupası maçı oynarken Kanal D, Şampiyonlar Ligi maçı oynarken ise STAR TV görüntüleriyle maçlarını yapabilirsiniz.

 • Championship Manager 01/02 v3.9.68 Patch

  Bu yamada bir önceki versiyondaki hatalar giderilmiştir. Bazı yenilikler eklenmiştir.

 • Doom 3 Türkçe Yama

  Doom 3 oyunu için hazırlanan Türkçe lisan yamasıdır. indireceğiniz paket içindeki rehber yardımı ile yamayı kurduktan sonra Doom 3 oyununu Türkçe oynayabilirsiniz.buraya tıklayarak üreticinin sitesine üye olduktan sonra alabilirsiniz.

 • CM 03/04 Patch

  CM 03/04 çıkmasıyla birlikte Sigames hemen bir düzeltme yaması çıkarttı. Yamayı yükleyen arkadaşlar oyunlarını v4.1.4'e yükseltmiş olacaklar. Bir çok hatanın ayıklandığı bu yama ile birlikte oyunda bariz bir hızlanma var.