Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Ensar BEREKET
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Sektörel (186 program)

Güzellik Merkezleri Otomasyonu

Ağ destekli olup sınırsız sayıda bilgisayardan anlık kayıt girme düzenleme görüntüleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.
-Müşterilerinizin kayıtlarını detaylı bir şekilde tutabilirsiniz.
-Müşteriyi size tavsiye eden kişilerin istatistiklerini alıp kim kaç müşteri tavsiye etmiş detaylı dökümlerini alabilirsiniz.
-Kullanıcı yetkilendirme sistemi ile ağdan çalışırken program istediğiniz kullanıcıyı istediğiniz bölümlere giriş ve girmeme izini verebilirsiniz.
-Müşterilerinize programa girdiğiniz ürünleri satabilirsiniz ve bunların detaylı raporlarını dökümlerini alabilirsiniz.
-Kasa bölümü sayesinde seans ödemeleri,müşterilere satılan ürünlerin ödemeleri ve diğer ek masraflarınızı programa çok ve kolay bir şekilde giriş yapıp bunların aylık,günlük ve tarihler arası raporlarını dökümlerini alabilirsiniz.
-Otomatik seans uyarı mödülü sayesinde gün içinde seansı olan müşterilerinizi otomatik size hatırlatır.
-Raporlama ve istatistikler bölümü sayesinde müştelerinizin detaylı dökümlerini ve raporlarını alabilirsiniz.(tahsil raporlama,mesleklere göre raporlama,doğum gününe göre raporlama,evlilik yıl donümüne göre raporlama?.. )
-Döküm sayfalarını istersenizde tasarlama bölümünden tasarlayıp çıktı alacağınız sayfaları tamamen istediğiniz gibi düzenleyebilirisiniz.
??..
Bunlar ve daha bir çok özellik bu yazılımda.
Uyarı:  Demo kullanıcı adı yönetici Şifresi ise boş bırakılacak.

Güzellik Merkezleri Otomasyonu İçin Yorum Yap

reklam

Sektörel Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Otello Otel Otomasyonu

  Otel, Motel, Han, Pansiyon, Bekar Odaları, Kamp, Kamping, Tatil Köyü ve benzeri her türlü özel veya resmi konaklama yerlerinde kullanabileceğiniz otomasyon programı.

 • Octasis [Sağlık Ocağı Takip Sistemi]

  Octasis 1.0 bir sağlık ocağı takip sistemidir.Bazı özellikleri şunlardır. 1.ETF(Ev halkı Tespit Fişi) kayıtlarını tutar 2.Bu ETF kayıtlarına göre Yıl Ortası Nüfusu birkaç tıklamayla hesaplar. 3.Aşı kayıtlarını tutar. 4.

 • Bürobot

  Bürobot Sevk, İzin, Ajanda, İmza Çizelgesi, Evrak Dağıtım vb. işlerinizi yapabilen ücretsiz bir büro programıdır.

 • OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

  OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.

 • Santrifüj Pompa Hesap Programı

  Makine Mühendislerine ait Santrifüj Pompa Hesaplarını yapmaktadır.Santrifüj Pompa Hesap Programıakindir.

 • MailWasher Pro

  MailWasher Pro, birden fazla e-posta adresinizi takip etmenize olanak tanır. Size gelen postaları henüz size ulaşmadan virüslere ve tehlikeleri dosyalara karşı tarar.

 • Optik Okuyucu Sistemi (OptikOS)

  Otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu sistemi optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt okuyucuya eğri gitmiş, optik form matbaadan hatalı basılmış, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğalt

 • Skype (Mac OS X)

  Üreticiden : Skype, İnternet üzerinden ücretsiz konuşmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birini ücretsiz arayabilirsiniz. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

 • AKKARINCA Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

  - Resimli Üye Kaydı, Detaylı Üye Raporları- Kişi ve Firma İletişim Bilgileri- Detaylı Üye Arama ve Bulunan Kriterlere Göre SMS , Mail Yollama- Resimli Üye Kimlik Kartı Basımı , Etkinlik Kartı Basımı- Aylık veya Yıllık Üye Aidat Yönetim Sistemi- Dernek Gel

 • Orbim Dershane Otomasyonu

  TANIMLAMALARÖĞRENCİ İŞLEMLERİÖğrenci GirişleriÖğrenci KayıtTahsilatDevamsızlıkREHBERLİKÖdev TakipEtütlerOKS & ÖSS Puan HesabıSINAV İŞLEMLERİSınav Ölçme ve DeğerlendirmeBina TanımlarıOtomatik Öğrenci YerleştirmeSınav ListeleriÖğrenci KarneleriKASA İŞLEMLER