Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
ijji
Limit:
Yok
Kategorisi:
Çeşitli (192 program)

Gunz Online: The Duel

Filmlerdeki gibi, animasyon sahnelerindeki, oyundakiler gibi, gerçek bir kahraman olmak sizce bir hayal mi?
Gunz ki, böyle bir rüyayı gerçeğe dönüştüren bir online oyundur. Gunz normal bir mücadele oyunu değildir. Filmlerde izlediğiniz gibi, karakteriniz ile bütünleşip, bıçak haraketleri, duvarlara tırmanma gibi işlemleri kısa bir süre içerisinde yapabilirsiniz.
Gunz online tüm kullanıcılar için %100 ücretsizdir!
Prince of persia serisini oynadıysanız eğer, görmüşsünüzdür zor haraketleri yapabilmek için, seri bir şekilde klavyeniz, fareniz ile tek vücüt olursunuz.
Bu oyunda da aynı şey mevcut. Ne kadar iyi haraketler yaparsanız, ne kadar iyi karakterinizi kullanırsanız, oyunda o kadar iyi bir şekilde oynarsınız.
Diğer online oyunların aksine, bunda seviye farkı olmaksızın, becerisi en yüksek olan kişi, dövüşü alır. İsterseniz seviye 1 olun 80 seviye bir kullanıcıyı, becerinizle kolaylıkla yere serebilirsiniz...
Gelelim oyunun genel özelliklerine...
Bu oyun, counter strike ve prince of persia'nın karışımı bir oyun. Odalar açıyorsunuz ve farklı turlarda karşılıklı oyuncularla, ister kılıç, ister silah ile savaşıyorsunuz. Hem para kazanıyor, hem tecrübe kazanıp seviyenizi geliştiriyorsunuz.
Oyunun odalarındaki seçenekler:
1- Takım Oyunu
2- Tekli Oyun
3- Görev
4- Antrenman
1- Takım oyunu:
Ayarladığınız kullanıcı sayısına göre mavi takım ve kırmızı takım'dan oluşan 2 takım karşılıklı savaşır.
2- Tekli oyun:
Herkes birbirini öldürmeye çalışır. Takım söz konusu değildir.
3- Görev:
Aldığınız görev eşyası ile belirli seviye görevlerini, arkadaşlarınızla yapabilirsiniz.
4- Antrenman:
Seviye veya tecrübe düşmeksizin yapılan antrenman turudur.
En Düşük Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows(Tümü)
Directx 9.0 Veya Üstü
Pentium III 800 Mhz İşlemci
256 MB Veya Daha Üstü RAM
Directx 9.0 Uyumlu Ekran Kartı
Gunz Online: The Duel

Gunz Online: The Duel İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kameralı TAVLA Cikcik

  cikcik tavla indir .Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Tavla  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Beylikten İmparatorluğa Beylik Yönetme Oyunu

  Klasik oyunlardan sıkıldıysanız bu oyun sizleri kurtarmaya yarayacak kaliteli bir oyundur. Kendi beyliğinizi yönetmek için savaş yaparak ekonomiyi yükseltip Sefere çıkıyorsunuz. Dikkat edin yakında bağımlısı olacaksınız.

 • Görüntülü Sesli Dama cikcik

  Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Dama  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Lego Digital Desinger

  Bildigimiz lego küpleriyle oynanan sınırsız küp ve şeklin oldugu bir oyun çocuklar için mükkemmmel ama tiryaki büyüklerde oynayabilir..Oyunda dikkat etmemiz gereken kamera ve ses çünkü bunlar olmazsa parçaların yerine oturdugundan emin olamayız.. akindir.

 • Counter Strike OGC

  Counter Strike OGCÖzellikler:1.oyundaki silahların ve adamların ismi yazar ..2.duvardan karşı oyuncuyu görebilir zamanında müdehale edebilirsin...3.buny gibi özellikleri açar ...4.otamatik kitler (örneğin kafaya , ayağa ,gövdeye gibi)5.

 • Görüntülü Sesli Okey Cikcik

  Rakiplerinizi kameradan görerek ve sesli konuşarak  okey  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Çarkıfelek

  Çarkıfelek 3.0 oyun programı gerçeğine uygun dizayn edilmiş bir oyun programı olup, iki oyuncu tarafından oynanır. Oyun, Atasözü, Şarkı Sözü ve Yer İsmi olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

 • stronghold 2 tr yama v

  bu yama ile oyun turkçeleşmektedir. Arka plandaki resimleri değişmektedir. Sesler Turkçeleşmektedir vede mp3 ler en yeni mp3ler olmaktadır. Oyuna isterseniz sizde mp3 ekleyebiliyorsunuz fx music bölümüne mp3 ekleyebilirsiniz.

 • Akroid Su Doku

  Su Doku bulmacalarının bilgisayar versiyonu. Su Dokubulmacalarını seviyorsanız bir de bilgisayar ortamında çözmeyi deneyin.

 • Action Pack

  Microsoft`un yaptığı bu oyun her bakımdan üstün ve bir çok oyunu kapsıyor diyebilirim.Grafiklerin çok iyi kullanıldığı oyunda tek sorun yönetim biçimi diyebilirim.Aslında o kadar da kötü değil.Klavye kullanmasını iyi bilenler için bu oyun kolay denebilir.