Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
GridinSoft
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (571 program)

GridinSoft Notepad

GridinSoft Notepad, Windows Notepad (Not Defteri) programından daha fazla özelliğe sahip ve daha işlevsel bir programdır. Çok sayıda dosya türünü ve çeşitli karakter setlerini destekler. Ayrıca 7 dil için imla denetçisi sözlüğüne de sahiptir. Dosyalar ve diğer uygulamalar arasında sürükle bırak desteği sayesinde hızlı kullanım olanağı da sağlar.Programın arayüzünü çeşitli temalarla değiştirebilirsiniz. Yazılım geliştiricileri için kod düzenleme imkanı sayesinde hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar açısından rahatlıkla kullanılabilecek bir programdır. Özellikleri:Kod vurgulaması ayarlanabilir.Bütünleşik imla kontrolü.HEX editör desteği.Unicode desteği.Otomatik düzeltme desteği.Değiştirilebilir arayüz desteği.Türkçe hariç çoklu dil desteği.Sözdizimi vurgusu.Yazdırma öngörünümü.Windows/Unix/Mac dosya biçim desteği.Sürükle bırak desteği.Kes, kopyala, yapıştır gibi klasik tüm düzenleme araçlarına sahiptir.Desteklediği dosya biçimleri:MS-DOS, HTML, C++, Fortran, Foxpro, Java, INI, Javascript, Perl, Python, ASP, PHP, Visual Basic, SQL, MS VBScript, XML gibi çok sayıda dosya türünü destekler.Programın lisanslı fiyatı ise Home: 15€, Pro: 29.53€'dur.

GridinSoft Notepad İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Telefon Numarasından İsim Bulma

  Telefon numarasını biliyorsunuz ama kim oldugunu bilmiyomusunuz tam size gör ebir program Telefon numarasını yazıyorsunuz kim oldugunu hemen ögrenıyorsunuz. Kullanımı çok kolay bir program.akindir.

 • On Numara Tahmin Programı On Numara Kombinatör

  Milli Piyango'nun düzenlediği ON NUMARA (10/80) adlı Loto oyununun Erdoğan Tan tarafından yazılan formüllü kombinasyon listesi üreten yardımcı bir programdır.

 • Eagle Elektronik Devre Çizim Programı

  Elektronik devre çizimi yapabileceğiniz ve ücretsiz indirebileceğiniz bir yazılım. Programın içinde bir çok güncel devre elemanı ve elemanlara ait bilgiler(üreticisi,ayaklarının isimleri,...) bulunmakta

 • All My Movies Film Arşivleme Programı

  All My Movies, film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış kullanımı kolay bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz.

 • ProRat v1.9 Fix2 Uzaktan Bilgisayar Yönetim Aracı

  ProRat C programlama dilinde yazılmış ve tüm windows işletm sistemlerinde çalışan bilgisayarınızı uzaktan yönetebileceğiniz bir araçtır.

 • TC Kimlik No Yaz Adres Bul

  TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 Seçmen kaydı bulunan her vatandaşın T.C kimlik numarası ve adreslerine bu program sayesinde ulaşabilirsiniz.TC Kimlik No Yaz Adres Bul 3.0 ücretsiz indir .

 • T.C.Kimlik Sorgu Robotu

  Küçük boyutludur. USB bellek vb. medyalarda kolaylıkla her yere taşınabilir. Hastaneler, Emniyet Birimleri, İnternet Kafeler, Sigorta Şirketleri, Eczaneler, Okullar, Dersaneler, Avukatlar vb. T.C.

 • Cep Telefonu Programları

  Cep telefonu için üçretsiz Program Klasör içindeki bazı programlarin ismi: *album_openBit *al-moazen *anti-thief *auto-pilot *avecradio *barcodokuyucu *Bcreaderv1.33 *BlueJackX *blzinsyapp *BounceMp3_v1.

 • Windows XP Service Pack 3 Türkçe

  Microsoft Windows XPden vazgeçemeyen ve üstelik XPyi Türkçe olarak kullanan kullanıcılar için geliştirilen SP3 güncelleştirmesi. XP izi daha güvenli ve güncel halde tutmak istiyorsanız 3. servis paketini kullanmanızı öneririz. 2.

 • USB Disk Security

  USB Disk Security yazılımı USB belleklerinizi bilgisayara taktığınızda veri alışverişi yaparken belleğinize zararlı yazılım bulaşma riskine karşı koruma sağlıyor.