Lisans:
Süre Kısıtlı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
AMS Software
Limit:
Sınırlı kullanım
Kategorisi:
Resim Editörleri (299 program)

Greeting Card Studio

Greeting Card Studio bir tebrik kartı oluşturma programıdır. Kolay kullanımlı bu program ile kendi aile fotoğraflarınız, arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizin resimlerinden oluşan, hazır şablonlar doğrultusunda fotoğraf ve metin içeren tebrik kartları oluşturabilirsiniz.
Ayrıca kendi özel tasarımlarınızı oluşturabilir ve bu doğrultuda fotoğraflarınıza çerçeve, köşe, arka plan, efekt, renk ve küçük resimler ekleyebilirsiniz. Yaptığınız bu çalışmayı kaydedip paylaşabilirsiniz.
Programın ana penceresi ya da sağ kısımda bulunan 'Create Using Templates'a (Şablon kullanarak oluştur) tıklayıp ve gelen pencereden de şablon ve foto seçimi yapıp 'Next/İleri' tuşuna tıkladığınızda düzenleme yapacağınız ekran karşınıza gelir. Buradan ölçekleme, arka plan, doku, renk, küçük resim (clipart), katman, parlaklık, karşıtlık, renk ayarı ve efektler ekleyerek tebrik kartlarınızın daha çarpıcı ve hoş olmasını sağlayabilirsiniz.
Ayrıca 'New Project' (Yeni Proje) yoluyla en, boy, yatay, dikey, çözünürlük girişlerini doldurup, boş proje açabilir ve oluşturduğunuz çalışmayı BMP, JPEG, GIF, PNG, GIF olarak kaydedebilir; programa dışarıdan
BMP, JPEG, GIF, PNG, GIF dosya alabilirsiniz.
Bunların dışında ayrıca resim düzenleme programları içinde yer alan metin, resim, çerçeve, köşe ekleme, gri ölçekleme, renklendirme, döndürme, çevirme, kırpma, arka plan değişikliği gibi çeşitli düzenlemeler yapılabilir.
Kolay kullanımı ve ağır olmayan yapısıyla tebrik kartları oluşturmaya yarayan bir program.
Kısıtlama ve lisans:
Programı 29 kere çalıştırabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29$'dır.
Greeting Card Studio 1.61

Greeting Card Studio İçin Yorum Yap

reklam

Resim Editörleri Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Adobe Fireworks CS3 Türkçe

  İmajları kusursuz ve kolay bir biçimde hazırlayıp, optimize edin.

 • FaceOnBody

  Bazı şeyler hep komik olmuştur. Dans eden hayvanlar, düşen pantolonlar ve tabi ki patronunuzun başı başka bir resim üzerindeyken. İşte FaceOnBody'nin doğuşu.FaceOnBody, sadece bir yüzü, bir vücuda eklemek için tasarlanmış, dünyadaki tek yazılımdır.

 • FunHouse

  Boyutu oldukça yüksek olmasına rağmen çok başarılı bir foto-montaj programı olan FunHouse ile dijital fotoğraflarınız üzerinde montajlar yapabilirsiniz. Resimlerinizi başka vucutlara ekleyebilirsiniz.

 • PowerDraw

  PowerDraw, Powercad bileşeni ile yapılmış, iki boyutlu bir vektörel çizim programıdır. PowerCad bileşeninin tüm marifetlerini gösteren bu program hiçbir demo limiti içermemektedir.

 • Fotomontaj programı

  Mükemmel ve bir o kadarda eğlenceli Foto Montaj programı olan Face On Body ilehem tanışacaksınız,hemde nasıl kullanacağınıza dair resimli anlatım bulacaksınız.Programımızın boyutu sadece 1.

 • Pixia

  Photoshop benzeri küçük boyutlu ve ücretsiz bir resim editörü olan Pixia yeni sürümüyle karşınızda. Katman, tarayıcı destekli, bazı efektlerle desteklenmiş bir yazılım.

 • Adsl TeRaResim İlsis Resim Boyutlandırma

  MEBde ilsise resim atmadan önce resimlerinizi sadece üzerine sağ tıklayarak uygun ilsis boyutuna getirebileceğiniz güzel bir program.TeRaResim İlsis için Resim Boyutlandırma 1.

 • STOIK Smart Resizer

  STOIK Smart Resizer, dijital fotoğraflarınızın boyutlarını çeşitli metotlar kullanarak %1000 oranında kalitesini hiç bozmadan büyütmenizi sağlayan bir yazılım. Yazılımla resimleri her oranda küçültüp büyütebilirsiniz.

 • Exif Farm

  Exif Farm ile EXIF bilgileri oluşturabilir, EXIF bilgilerini görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

 • AX-Cursors

  AX-Cursors profesyoneller gibi imleç oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz. Özellikleri :Durgun imleçler oluşturabilme.Animasyonlu imleçler oluşturabilme.Etkili editör alanı.Yazılımlardaki imleçleri düzenleyebilme.