Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Boumchalak Software
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (151 program)

GrabClipSave

Ücretsiz ve pratik bir ekran yakalama uygulaması olan Grab Clip Save ile uygulama pencerelerinin, menülerin veya tüm ekranın görüntüsünü BMP, JPG veya PNG formatında kaydedebilirsiniz. Grab Clip Save'in en güzel özelliklerinden bir tanesi normal şartlarda (çok hızlı değiştiği için) PrintScreen ve ALT + PrintScreen tuşları kullanılarak kaydedilmeyen bazı görüntüleri bile yakalayabilmesidir.Direct3D ve OpenGL arayüzlerini kullanan bu tür uygulamalardan görüntü alabilen Grab Clip Save'in otomatik kaydetme ve numaralandırma yeteneği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde normal şartlar altında ekran yakalamak için PrintScreen tuşu ile ekranı yakaladıktan sonra herhangi bir imaj editörüne panodaki imajı yapıştırıp kaydetmek yerine sadece PrintScreen tuşuna basmak yeterli oluyor.Grab Clip Save bunu yaptığınızda panodaki imajı otomatik olarak daha önceden belirlediğiniz klasöre kaydediyor; hem de dilediğiniz formatta. PrintScreen veya ALT+PrintScreen tuşlarınıza her bastığınızda yeni bir dosya oluşturuluyor. Yani kullanıcılarının zaman kaybetmelerini engelliyor.

GrabClipSave İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Grapher Grafik Çizme Programı

  Grapher, çok başarılı bir grafik-fonksiyon çizme programıdır.İki boyutlu veya üç boyutlu neredeyse her türlü grafiği çizebileceğiniz bir program.

 • Corel Paint Shop Pro Photo Resim Düzenleme Programı

  Düzinelerce resmi aynı anda düzenleyebileceğiniz Corel Paint Shop Pro Photo X2 proframını Kısaca anlatmak gerekirse bu program bütün isteklerinize cevap verebilecek mükemmel bir resim editörü'dür.

 • Fotosizer

  Fotosizer, ücretsiz bir toplu resim boyutlandırma programı. Fotoğraflarınızı sadece 3 adımda kolaylıkla yeniden boyutlandırabilirsiniz.

 • 1by1

  Çalma listeleriyle uğraşmaktan bıktınız mı? 1by1 sadece küçük değil, hızlı ve kullanışlı bir ses çalar.

 • AWicons Pro

  Awicons Pro bir simge düzenleme yazılımıdır.

 • Icon2Text

  con2Text, Windows'taki simgelerinize farklı boyutlar kazandırabileceğiniz bir yazılım. Bu yazılımda simgelerinizi seçerek onları text formatında yani bir yazı karekteriymiş gibi görebilirsiniz. Ya da kendiniz yenisini yapabilirsiniz.

 • DVD Labeler

  DVD Labeler programı temel olarak dvd kapak tasarımı programıdır. Program sayesinde elinizde bulunan dvdlere profesyonel olarak kapak tasarımı yapabilir ve kolay bir şekilde çıktı alabilirsiniz.

 • Altarsoft Icon Editor

  Altarsoft Icon Editor uygulaması ile yeni simgeler oluşturabilir ve program simgelerini düzenleyebilirsiniz. Altarsoft Icon Editor programı 16x16, 24x24, 32x32 ve 48x48 oranlarında simgeler oluşturmanıza izin veriyor.

 • Autodesk DWF Viewer (ExpressViewer)

  Autodesk firmasinin çıkardığı ve DWF uzantılı çizim dosyalarını açabilen ücretsiz bir yazılım.

 • FreeDesktop

  FreeDesktop bir masaüstü çizim aracıdır. Masaüstü görüntünüzü sizin için kilitler ve üzerinde çizimler yapmanıza izin verir. Çizimlerinizde renkleri, boyutları vb. ayarlamalarınızı çok kolay yapabileceksiniz çünkü program zaten tek bir çubuktan oluşuyor.