Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
gencyazılım
Limit:
*
Kategorisi:
Sunucular (11 program)

Genc yazılım Host Domain Takip

Host Domain Takip 1.0 Programının Özellikleri: * Müşteri Bilgileri Kayıtı, * Her Müşteriye Numara verebilmek,* Kayıt Ekleme, Silme, Değiştirme, * Zaman Aralığı Ayarlanabilir Host ve Domain Bitişlerini Tespit Edebilme, (Bitmesine 30 gün kalmış Host ve Domainleri Listeleme, Bitmesine 15 Gün Kalmış Host ve Domainler Listeleme, Süre kullanıcı tarafından değiştirilebiliyor, İsterseniz Bitmesine 3 ay kalmış Host ve Domainleri bile Listeleyebilirsiniz. * Süresi Bugün Dolan Host ve Domainlerin Sayısını Görebilme,* Kayıtlar Arasında ileri-geri-ilk kayıt-son kayıt Düğmeleri ile Hızlı Dolaşabilme,* Bir Müşteri Kartının Altına 10 Hosting ve 10 Domain kaydı girebilme imkanı,* Bir Müşteri Kartındaki 10 Adet Hosting Kayıtlarının Her Birinin FTP Bilgilerini Girildiği FTP Bölümü* FTP Bölümünden FTP Adresine kullanıcı adı şifre girmeden erişim. * Geniş Müşteri Kayıt Alanı (Müşteri Bilgileri, Hosting Bilgileri; Hosting Paket Türü, Hosting MB, Hosting Trafik, Hosting Başlangıç ve Bitiş Tarihi, Hosting Ücret Bölümü Alınan ve Kalan Ücret, Domain Bilgileri; Tescil Edilen Domain, Domain Tecil Tarihi, Domain Bitiş Tarihi, Domain Ücret Bölümü Alınan ve Kalan Ücret, Web Tasarım Bölümü; Web Sayfası Hizmeti, Web Sayfası Bitiş Tarihi, Web Sayfasından Alınan ve Klana Ücret Bölümü vs.)* Arama Bölümü (Müşteri Numarasına Göre, Tarihe Göre, İsme Göre, Firma İsmine Göre)* Listeleme Bölümü (Müşteri Numarasına Göre, Tarihe Göre, İsme Göre, Firma İsmine Göre)* Müşteri Bilgilerini Excel Programına Gönderebilme (Müşteri No, Müşteri İsmi, Firma İsmi, Müşteri E-posta ve MSN adresi, Müşteri Telefon ve GSM Numaraları, Müşteri Adres Bilgileri vs.) * Girdiğiniz Kayıtların Güvenliği İçin Program içerisinden Manuel Yedek Alma, * Raporlar Bölümü ( Kaç Müşteriniz var, Kaç Hosting Paketi Sattınız, Kaç MBlık Hosting Hizmeti Verdiniz, Kaç tane Domain Sattınız, Kaç Web Sayfası yaptınız, Bu Hosting, Domain ve Web Sayfalarından ayrı ayrı ne kadar kazandınız, Toplamda ne kadar kazandınız, Ve ne kadar Alacaklısınız vs.)* Program Üreticileri ile MSN Teknik Destek imkanı,Programın Fiyatı 20$'dır.

Genc yazılım Host Domain Takip İçin Yorum Yap

reklam

Sunucular Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Scribus

  Scribus, PDF ve Postscript biçiminde dosyalar elde etmek amacıyla yapılmış, ticari seviyede bir çoklu platform (alan ), açık kaynaklı sayfa yerleşim programıdır.

 • YAMACI

  Yamaci programlariniza ve dosyalariniza yama yapmak için kullanabileceginiz çok küçük bir programdir. Bu programi Türkçe yama hazirlamak için kullanabilirsiniz. Kullanimi zip dosyasinin içinde yazmaktadir.

 • Gmail Notifier Türkçe Yama

  Gmail Notifier (Gmail Bilgilendirici) programyny Türkçe kullanabilmeniz için gereken yama dosyasy.

 • XAMPP (Windows)

  XAMPP, içinde hazır olarak derlenmiş Apache, PHP, phpMyAdmin, SQLite, MySQL, FTP gibi paketleri barındıran ve hepsini bir seferde kuran bir programdır. Bu programı kurarak PHP web sayfalarını bilgisayarınızda deneyebilirsiniz.

 • Plesk Control Panel

  Plesk, SWsoft tarafından üretilen hosting yönetim yazılımıdır.Plesk size web siteniz için yönetim alanı sağlar.

 • Apache HTTP Server

  Apache web sunucusu; Performans olarak en tatmin edici ve de en kararlı web sunucularından birisidir. PHP ve Linux gibi Açık Kaynaklı Yazılım felsefesinin ürünlerinden biri olan Apache, tamamen ücretsizdir.

 • Google SiteMap Builder

  GoogleBot örümceği sayesinde web sitenizin daha hızlı ve daha çok kişi tarafından ulaşılmasını ve web sayfanızın sayfa derecesini (pagerank) geliştirmeye yardımcı olabilen bir yazılım.

 • AddWeb Website Promoter

  Bir web siteniz var ve hit almasını mı istiyorsunuz? O zaman bu program tam size göre! AddWeb Website Promoter sitenizin arama motorlarına kayıt dahil birçok işini kısa sürede yaparak sitenizin daha fazla hit almasını sağlıyor.

 • MySQL (Windows)

  MySQL, günümüzde çok popüler olan, performansı büyük paralar verilerek satın alınan veritabanları ile yarışabilen alternatif bir veritabanı yönetim sistemidir. MySQL'e bir başka tasvirle PHP'nin ikiz kardeşi denilebilir.

 • Genc yazılım Host Domain Takip

  Host Domain Takip 1.