Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
InternetSoft Corp.
Limit:
*
Kategorisi:
FTP ( Dosya Transferi ) (76 program)

FTP Commander Pro

Diğer FTP programlarından daha hızlı olduğunu sürüyor. Bu program hem basit görünüşlü hemde basit kullanıma sahip yani ingilizcesi olmayan biri bile kullanabilir. Bu programın en güzel özelliklerinden biri internet kesilince otomatik duruyor ve internete bağlanınca otomatik olarak başlıyor. Webmasterların kullanabileceği kullanışlı ve yüksek performans sergileyen bir File Transfer Protocol (FTP) yazılımı. Dünyanın en iyi FTP programları arasında olan bu yazılımı mutlaka denemelisiniz. Web site sahiplerinin, sunucusuna dosya transferi için kullanabileceği bu program, güvenli ve güçlü dosya transferi yapmak isteyenler için ideal. Programın desteklediği diller arasında Türkçe'nin de olması bir avantaj..Versiyon Yenilikleri+ Otomatik program başlatma özelliği üzerinde bulunan sorunlar giderildi.+ Virüs önizleme özelliği eklendi. Bu özellik sayesinde virüs bulunan dosyalara geçiş izni vermiyor.+ Birden çok ftp sunucusuna aynı anda dosya yükleyebilme.Not: Programı satın almak isterseniz $29.95 ödemeniz gerekmektedir

FTP Commander Pro İçin Yorum Yap

reklam

FTP ( Dosya Transferi ) Kategorisi Çok İndirilenleri

 • CuteFtp Dosya Transfer Programı

  CuteFTP yeni bir sürümü şimdi dünyanın en popüler FTP istemcisi ve her zamankinden daha iyi. Genel performans iyileştirmeleri ile birlikte, birkaç anahtar özellikleri eklenmiş durumda.

 • Blaze Ftp

  Güzel bir Ftp transfer programı. İki tarafa bölünmüş pencere sistemi. Yani Local ve FTP kısmı. Dosyalarınızı sürükle bırak şekliyle atabilir ya da alabilirsiniz. Kullanması ve Arabirimi çok kolay. Ftp bağlantısı ile ilgili açıklayıcı bilgiler sunuyor.

 • WISE-FTP

  WISE-FTP ile FTP (Dosya Aktarım Protokolü) sunucularına bağlanıp dosya aktarımı yapabilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde veri aktarımı yapabilirsiniz. Windows, Unix gibi işletim sistemi standartlarını destekler.

 • Fresh FTP

  Fresh FTP, ücretsiz bir FTP programı. Standart bir FTP programına ait tüm özellikleri barındırıyor: Aynı anda çoklu transfer, dosya/klasör yükleme, yüklemeye devam edebilmeFresh FTP 5.

 • Right Ftp

  RightFTP, Windows için geniş özellikli ve ücretsiz FTP istemcisi.Acemi kullanıcılar için kullanımı kolay. Sadece acemi kullanıcı değil diğer kullanıcılar için de çeşitli özellikler sunan bir program.

 • FTP Commander

  Ücretsiz bir dosya transfer protokolu (FTP) olan FTP Commander ile çift yönlü dosya transferi ve aynı anda çoklu download işlemleri yapılabilmektedir.

 • Uploader!

  Uploader! basit ve internete dosyalarınızı daha hızlı yüklemenizi sağlayan bir FTP aracıdır. Programın kullanımı son derece basittir.

 • AutoFTP Free

  Profesyonel sürümünün de olduğu bu FTP programı , kategorisinde yeni olmasına karşın kullanıcının kolay şekilde kullanımı dolayısı ile diğer FTP programlarından ayrılmaktadır.

 • Portable FileZilla

  Taşınabilir bellek, Ipod veya herhangi bir taşınabilir sürücüye kaydederek sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz portatif bir ftp istemcisi.

 • AutoFTP Professional

  Profesyonel FTP çözümlerinize kolay ve hızlı bir bakış açısı getiren bu program sayesinde, FTP adreslerinize hızlı ve kesintisiz olarak bağlanarak dosyalarınızı güvenli biçimde FTP adreslerinize yükleyebilirsiniz.