Lisans:
Ücretli/Demo
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
Fox Yazilim
Limit:
*
Kategorisi:
Muhasebe (285 program)

Fox Elementer Sigorta ve Muhasebe Yazilimi

FOX Sigorta Muhasebe Yazilimi sigortacilik sektörü için hazirlanmis olup acentelerin portföyleri üzerinde tam bir hakimiyet kurabilmesini hedefleyen ve bu portföyle çok daha kolay ilgilenebilmesi için is verimini arttiran, zaman ve isgücü tasarrufu saglayan komple bir sigorta sektörü çözüm yazilimidir. Kullanici Tanimlama * sifre verme * Sirket Taniimlama islemleri * Müsteri Taniimlama * Poliçe Girisi * Zeyil islemleri * Poliçe iptal ve diger islemler * Makbuz * Makbuz ve Poliçe Zimmet * Hasar islemleri * Tali Acente islemleri * C/H islemleri * Kasa * Banka islemleri * Üretim Raporu * Çek/Senet islemleri * Vergiler * Mahsup Ekrani * Tahsilat ekrani * Mizan * Müsteri Tahsilat Dökümleri * Komisyon Raporlar * Tali Acente Üretim Raporu * Poliçe Mizan Raporu * Yaslandirma Raporu * Ödeme Tipine göre Tahsilat Raporu * Müsteri Özel Taksitlendirme * Raporlari Excel den takip * Müsterilere FAX, SMS, E-Mail 'le iletisim olanagi ve diger raporlar. akindir.com

Fox Elementer Sigorta ve Muhasebe Yazilimi İçin Yorum Yap

reklam

Muhasebe Kategorisi Çok İndirilenleri

 • E-Beyanname Browser Muhasebe Yardımcı Programı

  E-Beyanname Browser, serbest muhasebeci, serbest muhasebeci mali müşavir ve yeminli mali müşavirler için geliştirilmiş, işlerinizi kolaylaştıran, büronuzda vakit kazandıran yardımcı bir programdır.

 • Beyanname F(x) Kdv ve Muhtasar

  Yeni Kdv ve Muhtasar Beyannameleri hazırlandı.Her alan ve bölüm sağa-sola ve aşağı-yukarı kaydırılabilir.Alan ve bölümlerin yazı tipi değiştirilebiliyor.Baskı önizlemesi ile orjinal çıktıyı görebilme.

 • Polisoft Sigorta Programı

  Sigorta şirketlerine bağlı acentelerin, ihtiyaçlarının incelenmesi neticesinde tasarlanmıştır. Pratik ve ihtiyaca yönelik fonksiyonları zaman ve personel tasarrufu sağlar.

 • Memur Bordro Maaş Bordro Programı

  Kolay KullanımTek Ekranda Puantaj-Sicil Girişi3 türlü Maaş kağıt dökümüAylık ve Yıllık ListelerGeçmiş ayların Vergi MatrahlarınıEmekli Sandığı bilgilerini düzeltme ve yeni girişVergi İade BordrosuBanka için DisketYolluklarPersonel

 • Zirve Müşavir Paketi

  Genel muhasebe, demirbaş listesi, bordo-personel, geçici vergi beyanı, cari hesap, stok, KDV, işletme defteri gibi verileri kontrol edebileceğiniz gelişmiş bir muhasebe programı.

 • Mali Mevzuat Takip Programı

  Aynı ekranda vergi mevzuatı ile ilgili kanunları, tebliğleri, sirkülerleri, yönetmelikleri, iç genelgeleri, bakanlar kurulu kararlarını, özelgeleri, kanun hükmünde kararnameleri ve yargı kararlarını görüntüleyebilme imkanı sunar.

 • Maaş Durum Belgesi

  Personelinizin maaş durum belgesi için sadece adını, ünvanını ve maaş tutarını yazın. İsterseniz tek sayfaya bir kişi, isterseniz tek sayfaya iki kişilik çıktılar alabilirsiniz.

 • Sözleşmeli Personel Bordrosu

  Üreticiden :Bu program Devlet dairelerinde çalışan usta öğreticiler için hazırlanmıştır. Bu programla birden fazla kurulum işlemleri yapılabilir. Tamamen sınırsız ve ücretsizdir.

 • Değişken Faiz Hesaplama

  AktifMail.net ürünü olan bu yazılım ile reeskont işlemlerinde, ticari yasal değişken faiz oranlarını güncel bilgilere dayalı olarak kolayca hesaplayabilirsiniz.

 • ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasebe Paketi

  ELKOM EkoSoft Mikro Ticari Ön Muhasbe Paketi ;Cari Hesap Takibi, Stok Takibi, Kasa - Finans Takibi, İrsaliye, Fatura, Çek / Senet Takibi, Banka Hesap Takibi, Sistem Araçları modüllerinden oluşur.