Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
ApoliSoft
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (60 program)

Font Fitting Room Standard

Font Fitting Room, sisteminizde yüklü fontları görüntüleme ve düzenleme aracıdır. Programın özellikleri şunlardır:- Günümüzde PC üzerinde kullanılan hemen hemen bütün yazı tiplerini tanır. Tanımladığı yazı tipleri; True Type fontları(*.ttf, *.ttc), Open Type fontları(*.ttf, *.ttc,*.otf), PostScript Type 1 fontları(*.pfm,*.pfb) ve Microsoft Windows fontlarıdır(*.fnt, *.fon).- Character map(karakter haritası) özelliği ile bir fontun bütün karakterlerini ve karakter özelliklerini görebilir, böylece hangi fontu seçeceğinize daha iyi karar verebilirsiniz. Üstelik bunu yapabilmeniz için fontun sisteminize yüklü olması şart değil.- Programla eğer beğendiğiniz bir font varsa onu tek tıklama ile sisteminize yükleyebilirsiniz. Böylece bütün yazı uygulamaları ilk başlatıldıklarında bu seçilen fonta ayarlanmış olarak başlar.- Programın güçlü yapısı ve ayarlanabilir özellikleri sayesinde farklı dil karakterlerini aynı cümlede kullanabilirsiniz. (Örneğin Çin alfabesindeki harflerle, Türk alfabesindeki harfleri aynı örnekte kullanabilirsiniz.)- Ayarlanabilir LCD ClearType özelliği sayesinde ClearType fontlarını daha kullanışlı ve etkili hale getirebilirsiniz. Programın daha da geniş özelliklerini deluxe versionunu indirerek kullanabilirsiniz.Sisteminde yazı ile çok uğraşanların işine yarayacak bir program...NOT: Programın tam sürümüne sahip olabilmeniz için $19.95 ödemeniz gerekmektedir.

Font Fitting Room Standard İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Pardus

  http://www.pardus.org.tradresini ziyaret etmenizden onur duyacağız.Pardus, kullanıcılarına en güncel uygulamaları ve en son güvenlik yamalarını da internet üzerinden GNU GPL Genel Kamu lisansı ile özgürce sağlıyor.

 • Game Cam

  GameCam Özellikle Knight Online Gibi online bilgisayar oyunlarında kullanılan bir video kaydedicisidir. Kurulumu basit, boyutu küçüktür. Tavsiye edilir.Game Cam 2.

 • RocketDock

  RocketDock, animasyonlu bir uygulama başlatıcı. Kolay erişim ve iyi bir organizasyon için kısayollar oluşturabileceğiniz güzel bir arayüz sunuyor. İçerdiği her öğe tamamen özelleştirilebilmektedir.

 • Microsoft Office (mac)

  Tanıtım:Microsoft® Office 2004 Macintosh için çıkardığı bu yeni versiyon ile Mac dünyasına yavaş yavaş giriş yaptığının sinyallerini veriyor.

 • CursorFX

  Bilgisayarınızdaki mouse ikonunu değiştirebileceğiniz güzel bir program. Barındırdığı birbirinden güzel cursor örnekleriyle masaüstünüz renklenecek.

 • Font Viewer

  Blaiz Font Viewer, işletim sisteminizdeki font'ları belirleyip bunlar hakkında bilgi alabileceğiniz bir yazılım. Özellikleri:Bütün font'ları ekranda gösterebilme ve yazdırma desteği.Font'ların boyutlarını görebilme.

 • AIV Video Screensaver

  Video Screensaver programı hoşunuza gidebilecek bir program.

 • Üstün Fikstür 2008 2009

  TTürkcell Süper Ligi ve Bank Asya 1. Lig A Kategorisi için hazırlanmış, 2008-2008 sezonu Fikstür ve Otomatik Puan Tablosu programı.

 • Font Xplorer Lite

  Küçük ve sade bir program olan Font Xplorer, sistemde yüklü olan yazıtiplerini hızlı ve düzenli bir şekilde görüntülemeye yarıyor. Yazıtiplerinin önizleme resimlerini oluşturabilen Font Xplorer, yazıtiplerindeki hataları da düzeltebiliyor.

 • furbished Drives

  Bu simge paketi 74 simgeden oluşuyor. Simgeler daha çok Apple harddisklerini tasvir ediyor. Simgeler 128*128 boyutlarında ve 24 BPP derinliğinde.Bu Program AKindir.Com Editörü Admin tarafından eklenmiştir izin alınmadan kullanılamaz.