Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
SoccerCenter
Limit:
*
Kategorisi:
Çeşitli (192 program)

Fifa 2006 Turkcell Süper Ligi

Efekt ve görüntüleriyle Fifa 2006 oyununa taş çıkartıcak olan bu oyunda Ligimizin harika heyacanını takımlar değil artık siz yasayacaksınız.Bu oyunda Fenerbahçe ve Galatasaray ın hiç bir özelliği değişmezken spiker bu takımların maclarında oyuncuların isimlerini söylüyor.Tam bir tutku yaratıcak olan bu oyunu bilgisayarınıza eklemenız sizin yararınıza olucaktır.ÖZELLİKLERİ:18 TSL takımının;- güncelleştirilmiş kadroları, oyuncu güçleri, forma no'ları, duran top kullanıcıları- home, away ve kaleci formaları, minikitleri- oyun içi ve menu logoları- taraftar tezaruatları- gol sonrası müzikleri- pankart ve bayrakları- reklam panoları3 Büyüklerin;- birçok oyuncusunun özel yüzleri, menufaceleri- gol sonrası stad anonsları- taraftarları- alternatif (3.) formaları- forma no. fontlarıStadyumlar;- Ali Samiyen- İnönü- Ş.Saracoğlu- Kamil Ocak- Ankara 19 Mayıs- Denizli Atatürk- Samsun 19 Mayıs- Avni Aker* Türkçe Oyun menusu* Yeni çimler* Yeni kramponlar* Yeni futbol topları* A Milli takımın kadro güncellemesi* Avrupada oynuyan gurbetçi oyuncularımızın yüz güncellemeleri;- Nuri Şahin- Serhat Akın- Alpay- Tolga Seyhan* Menu Backgroundları* Kariyer için sponsorlar* Kariyer için teknik direktörler* SCN Takımlarının ve TSL Yıldızları ve Efsane takımlarının;- Kadroları- Oyuncu Yüzleri- Formaları* Lig TV PopuplarıUYARI:Ligi yüklemeden önce

Fifa 2006 Turkcell Süper Ligi İçin Yorum Yap

reklam

Çeşitli Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Kameralı TAVLA Cikcik

  cikcik tavla indir .Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Tavla  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Beylikten İmparatorluğa Beylik Yönetme Oyunu

  Klasik oyunlardan sıkıldıysanız bu oyun sizleri kurtarmaya yarayacak kaliteli bir oyundur. Kendi beyliğinizi yönetmek için savaş yaparak ekonomiyi yükseltip Sefere çıkıyorsunuz. Dikkat edin yakında bağımlısı olacaksınız.

 • Görüntülü Sesli Dama cikcik

  Rakibini kameradan görerek ve sesli konuşarak  Dama  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Lego Digital Desinger

  Bildigimiz lego küpleriyle oynanan sınırsız küp ve şeklin oldugu bir oyun çocuklar için mükkemmmel ama tiryaki büyüklerde oynayabilir..Oyunda dikkat etmemiz gereken kamera ve ses çünkü bunlar olmazsa parçaların yerine oturdugundan emin olamayız.. akindir.

 • Counter Strike OGC

  Counter Strike OGCÖzellikler:1.oyundaki silahların ve adamların ismi yazar ..2.duvardan karşı oyuncuyu görebilir zamanında müdehale edebilirsin...3.buny gibi özellikleri açar ...4.otamatik kitler (örneğin kafaya , ayağa ,gövdeye gibi)5.

 • Görüntülü Sesli Okey Cikcik

  Rakiplerinizi kameradan görerek ve sesli konuşarak  okey  oynamaya ne dersiniz? Yapmanız gereken aşağıdaki linklerden birisine tıklayarak programımızı bilgisayarınıza indirmek. Kurulum gerektirmeden hemen kullanabilirsiniz.

 • Çarkıfelek

  Çarkıfelek 3.0 oyun programı gerçeğine uygun dizayn edilmiş bir oyun programı olup, iki oyuncu tarafından oynanır. Oyun, Atasözü, Şarkı Sözü ve Yer İsmi olmak üzere 3 aşamadan oluşmaktadır.

 • stronghold 2 tr yama v

  bu yama ile oyun turkçeleşmektedir. Arka plandaki resimleri değişmektedir. Sesler Turkçeleşmektedir vede mp3 ler en yeni mp3ler olmaktadır. Oyuna isterseniz sizde mp3 ekleyebiliyorsunuz fx music bölümüne mp3 ekleyebilirsiniz.

 • Akroid Su Doku

  Su Doku bulmacalarının bilgisayar versiyonu. Su Dokubulmacalarını seviyorsanız bir de bilgisayar ortamında çözmeyi deneyin.

 • Action Pack

  Microsoft`un yaptığı bu oyun her bakımdan üstün ve bir çok oyunu kapsıyor diyebilirim.Grafiklerin çok iyi kullanıldığı oyunda tek sorun yönetim biçimi diyebilirim.Aslında o kadar da kötü değil.Klavye kullanmasını iyi bilenler için bu oyun kolay denebilir.