Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı
Dil Desteği:
İngilizce
Üretici:
Femta
Limit:
*
Kategorisi:
Saat - Takvim - Ajanda (79 program)

Femta

Femta; kadınların periyodik durumunu izlemeyi, bilgi almayı ve kaydetmeyi sağlayan bir uygulamadır. Programla hamile kalabileceğiniz günleri bir takvim içinde görebilir, bu gün hesabına dayanarak doğal doğum kontrol yöntemi kullanabilirsiniz. Bu hesap kendi kişisel bilgilerinize dayanıyordur. 'Yumurtlama takvimi', 'Yumurtlama hesaplayıcı', 'Yumurtlama tahmini', 'Doğurganlık hesaplayıcı', 'Doğurganlık tahmini', 'Hamilelik takvimi' Femta'nın içindeki bazı bölümlerdir.Program 'güvenli' ve 'güvensiz' zamanları, girdiğiniz bilgiler doğrultusunda gösterip, incelemenize imkan sağlar. Program sayesinde kolay bir şekilde tüm dönemlerinizi kaydedebilirsiniz. Aybaşı, hamilelik, çocuk doğumu, emzirme ve aile planlamasını izleyebilirsiniz.Gelecek dönemi tahmin edip tatil, seyahat, evlilik ve diğer durumları planlayabilirsiniz.ÖzellikleriSürekli takvim yoluyla 1'den 36'aya eş zamanlı gösterim olasılığıBeş tip çizelgeÇizelge ve takvime kolayca göz gezdirilebilirDöneme uygun inceleme ve takvimden veri incelemesi yapılabilirTakvimdeki dönem tarihinizi değiştirebilir ve kaydedebilirsinizTakvim ya da çizelgenin rengini ve yazı tipini değiştirebilirsinizProgramın her yerinden ortama duyarlı yardım Sihirbaz arayüz ile kullanımSon eylem geri alınabilirÇizelge ya da diğer program nesnelerini gizleme ve göstermeProgramın kolay kurulum ve kaldırma imkanıProgram sadece İngilizce'yi desteklemektedir.Program 50 günlük deneme sürümdür. Lisanslı kullanabilmek için 35 USD'ye satın almalısınız.Not: Buradaki bilgiler program tanıtımı olup, doktor yerine geçmez.

Femta İçin Yorum Yap

reklam

Saat - Takvim - Ajanda Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Ajanda XP

  Ajanda XP güncellenmiş haliyle çok daha kullanışlı bir Elektronik Ajanda uygulaması. Günlük işlerinizi planlayabileceğiniz, önemli günlerinizi kaydedip günü ve saati geldiğinde sizi uyarmasını sağlayabileceğiniz oldukça yararlı bir program.

 • Sekreterim Hatırlatma Programı

  Tel. defterinizi gruplara ayirarak girebilirsiniz.Hatirlatmalari,dogum gunlerini,seyahat planlarini size zamani geldiginde hatirlatir.Dilerseniz zamani geldiginde sms ile cep telefonunuza iletir.Üstelik 1 yil sonra iletilmek üzere msj gönderebilmektedir.

 • Adres Türkiye Firmalar Rehberi

  200 Bin'den daha fazla firma kaydı içeriyor. Firmalar ana sektörler ve alt sektörler olarak gruplandırılmış, Firmaların; adres, telefon, faks, web adresleri, e-posta adresleri gibi ayrıntılı detayları da yer alıyor.Adres Türkiye Firmalar Rehberi 1.

 • Ejanda

  Ejanda ile dijital dünyanızda yepyeni bir devir başlıyor. Bilgisayarla yeni tanışmış birinin bile rahatlıkla kullanabileceği, bir profesyonelin bile ihtiyaçlarını karşılayabileceği yepyeni bir ajanda programı.

 • Firmatik Saat Ajanda

  Saat programını kullanarak alarm kurabilir, Ajanda programını kullanarak günlük yapmak istediğiniz işleri not alabilir, Adres programını kullanarak da kişilerinizin adres ve telefon bilgilerini saklayabilirsiniz.

 • Uşak

  Uşak, bir ajanda uygulaması olmasına rağmen, notlarınızı tutabileceğiniz şifreli defterin yanısıra elinizin altında bulunması gereken araçları birarada toplayan bir organizasyon ve planlama yazılımıdır.

 • Ajandam

  Ajanda, telefon defteri, ingilizce sözlük, yapılacaklar listesi. program ile internet bağlantısı olmadan, posta kodu( tüm mah. ve köyler ), telefon kodları, plaka kodları, ülke kodları, bilminmesi gereken numaralar( üç haneli ).

 • Dakik

  Dakik, istediğiniz zamanda sizi uyaran, alarm hizmeti veren küçük ve basit programdır. Bilgisayar başında çok oyalanıyorsanız ve unutkansanız bu program size göre.

 • Click Tray Calendar Türkçe Yama

  Sitemizde bulunan

 • Calendar Builder

  Kendi takviminizi mi yapmak istiyorsunuz? Ben daha yaratıcıyım diyorsanız işte size çok hoş bir program. Bu program, size kendi takviminizi oluşturmanıza yardım ediyor. Takvimi yaparken grafikler, simgeler ekleyebilirsiniz.