Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Üretici:
islembank
Limit:
Sınırlı özellik
Kategorisi:
Sektörel (186 program)

Fatura Ödeme Programı

işlemBANK? nedir, neler yapılabilir?
işlemBANK? elektronik ödeme sistemidir.
Online çalışma sistemi sayesinde, tanımlanmış bankalar ve merkez sistem aracılığı ile tüm işlemlerin sorgulamaları yapılabilir, online veya offline olarak işlemleri yapabilirsiniz.
Başlıca yapılabilen işlemler;
 • Her türlü Telekomünikasyon, Elektrik, Su ve Gaz faturaları sorgulanıp ödenebilir,
 • Her türlü Vergi ödemeleri yapılabilir,
 • Trafik cezası ödemeleri yapılabilir,
 • Özel Kurum ve Firma ödemeleri yapılabilir,
 • EFT ve Havale para transferi işlemleri yapılabilir,
 • Tüm GSM operatörlerine istenilen miktarda Kontör yükleme yapılabilir,
 • Bağkur ve SSK prim ödemeleri yapılabilir,
 • Finansman ödemeleri yapılabilir,
 • Tüm Kredi kartı borç ödemeleri yapılabilir,
 • Kara, Deniz ve Hava ulaşım biletleri satışı yapılabilir,
 • Adsl, Telefon gibi abonelik işlemleri yapılabilmektedir.
  işlemBANK?'ın farkı nedir?

  * İşlem Sepeti sistemi
  Program Sepet mantığı ile çalışmaktadır.
  Sorgulaması yapılan işlemler İşlem sepetine eklenir. (İşlem Sepetindeki işlemler birbirinden farklı işlemler olabilir) Sepette bulunan işlemlerin toplamları ve Komisyon toplamları ekranda görünür.
  * Kredi Kartı ve Nakit ödeme
  İşlemlerin ödemeleri ister nakit ister Kredi kartı ile alınabilir. Nakit ödeme işleminde, müşteriden genel toplam tutarı tahsil edilir ve ödeme işlemi yapılır. Ödeme esnasında, Ödenecek tutarın miktarı kadar, aktif bankalarda mevduat miktarınız bulunması gerekmektedir, mevduatın yeterli olmaması durumunda bankalardaki mevduat miktarınız kadar, sepetteki işlemler online olarak yapılır, geriye kalanlar yapılacaklar listesine aktarılır. yapılacaklar listesindeki işlemleri daha sonra tekrar online ödeyebilir veya elden ödemeleri yapılabilir.
  Müşteri sepette bulunan işlemlerin tamamını veya bir kısmını Kredi Kartı ile ödemek isterse, bu esnada Kredi kartı bilgilerini gireceğiniz kutu görünür. Burada müşterinin verdiği Kredi Kartı bilgileri girilir ve ödeme şekli seçilir. Ödeme şekli Tek Geçim veya maksimum 12 taksite kadar olabilir. Bankalar tarafından belirlenen Kredi kartı Taksit komisyon ücretleri otomatik olarak tahsil edilecek tutara eklenir. Kredi kartı tahsilatlarında sizin hesabınızda bulunan para ile ödeme işlemi yapılmaz. Ayrıca Kredi kartı tahsilatlarında, tahsil edilen tutar ertesi günü hesabınıza otomatik olarak eklenir.
  * Müşteri Kartı sistemi
  Müşteri kartı sistemini kullanarak, müşteriye ait tüm fatura bilgilerini tek bir kart'ta toplayabilirsiniz, böylece müşteri üzerinde güven oluşturmuş, başka bir fatura ödeme bayisine gitmesini büyük oranda önlemiş olur ayrıca kaybolan fatura ve silinmiş tesisat numarası derdinden kurtulmuş olursunuz.
  * CallShop Kontrolü
  CallShop.Pro? yazılımımız işlemBANK? içerisinde entegre edilmiştir. CallShop.Pro? ile 1-12 kabin kontrolü yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için CallShop.Pro? linkine tıklayabilirsiniz.
  * SoftPhone VoIP telefonu
  işlemBANK? içerisinde VoIP üzerinden çalışan SoftPhone entegre edilmiştir. SoftPhone ile üzerindeki TD butonu ile merkezimizden canlı olarak tamamen ücretsiz teknik destek alabilirsiniz. SoftPhone Telefon rehberi, Telesekreter, gerçek zamanlı Kredi bilgisi, Görüşme ses kaydı gibi özelliklere sahiptir. Ayrıntılı bilgi için SoftTEL? linkine tıklayabilirsiniz.
  * Gelişmiş raporlama
  Gelişmiş raporlama sayesinde her türlü kayıt bilgisine ulaşabilir, istediğiniz gibi sıralayabilir, filtrelediğiniz verileri çıktı alabilir, Excel, HTML olarak kaydedebilir, e-mail olarak gönderebilir ve grafik olarak dönem sonu çalışma hacminizi öğrenebilirsiniz. Günlük veya dönemsel Kar-Zarar bilançonuzu görebilirsiniz.
  * Otomatik yedekleme
  Otomatik yedekleme sistemini sayesinde istediğiniz aralıklarda belirlemiş olduğunuz bir zamanda sabit disk'e veya çıkarılabilir disklere yedek alarak maksimum güvenlik sağlamış olursunuz ve istediğiniz bir zaman almış olduğunuz yedeklerden geri yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  Teknik Destek
  Yazılımda oluşan hatalar veya eksiklikler program tarafından bize iletilir, bu sayede programla ilgili herhangi bir sorunu veya eksikliği bize bildirmenize gerek kalmaz. Bayilerimiz tarafından yazılımda görülen eksiklikler veya kullanım kolaylığı sağlayacak yeni özellikler, teknik elemanlarımız tarafından değerlendirilir ve yazılıma uygulanır. Hazırlanan güncellemeler yazılım tarafından otomatik olarak yapılır.
  Önemli Notlar: 3 gün Boyunca Sınırsız Kullanım Hakkı

  Fatura Ödeme Programı 2.0.0.20

  Fatura Ödeme Programı 2.0.0.20

Fatura Ödeme Programı İçin Yorum Yap

reklam

Sektörel Kategorisi Çok İndirilenleri

 • Otello Otel Otomasyonu

  Otel, Motel, Han, Pansiyon, Bekar Odaları, Kamp, Kamping, Tatil Köyü ve benzeri her türlü özel veya resmi konaklama yerlerinde kullanabileceğiniz otomasyon programı.

 • Octasis [Sağlık Ocağı Takip Sistemi]

  Octasis 1.0 bir sağlık ocağı takip sistemidir.Bazı özellikleri şunlardır. 1.ETF(Ev halkı Tespit Fişi) kayıtlarını tutar 2.Bu ETF kayıtlarına göre Yıl Ortası Nüfusu birkaç tıklamayla hesaplar. 3.Aşı kayıtlarını tutar. 4.

 • Santrifüj Pompa Hesap Programı

  Makine Mühendislerine ait Santrifüj Pompa Hesaplarını yapmaktadır.Santrifüj Pompa Hesap Programıakindir.

 • Bürobot

  Bürobot Sevk, İzin, Ajanda, İmza Çizelgesi, Evrak Dağıtım vb. işlerinizi yapabilen ücretsiz bir büro programıdır.

 • MailWasher Pro

  MailWasher Pro, birden fazla e-posta adresinizi takip etmenize olanak tanır. Size gelen postaları henüz size ulaşmadan virüslere ve tehlikeleri dosyalara karşı tarar.

 • OkulSoft İlköğretim Öğrenci İşleri Programı

  OkulSoft programı, öğrenciyi kayıttan diplomaya kadar takip edebilmeniz için hazırlanmış son derece profesyonel, esnek, hoş görünümlü ve çok kolay kullanılabilen bir ilköğretim öğrenci işleri programıdır.

 • Skype (Mac OS X)

  Üreticiden : Skype, İnternet üzerinden ücretsiz konuşmanızı sağlayan küçük bir yazılımdır.Dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi birini ücretsiz arayabilirsiniz. Bunu her zaman yapabilirsiniz.

 • Optik Okuyucu Sistemi (OptikOS)

  Otomatik veya elle beslemeli bir tarayıcı (scanner) ile çalışan optik okuyucu sistemi optik formlarınız tükenmez kalemle işaretlenmiş, buruşmuş, kağıt okuyucuya eğri gitmiş, optik form matbaadan hatalı basılmış, hatta optik formlarınız fotokopi ile çoğalt

 • AKKARINCA Profesyonel Dernek Yönetim Sistemi

  - Resimli Üye Kaydı, Detaylı Üye Raporları- Kişi ve Firma İletişim Bilgileri- Detaylı Üye Arama ve Bulunan Kriterlere Göre SMS , Mail Yollama- Resimli Üye Kimlik Kartı Basımı , Etkinlik Kartı Basımı- Aylık veya Yıllık Üye Aidat Yönetim Sistemi- Dernek Gel

 • Orbim Dershane Otomasyonu

  TANIMLAMALARÖĞRENCİ İŞLEMLERİÖğrenci GirişleriÖğrenci KayıtTahsilatDevamsızlıkREHBERLİKÖdev TakipEtütlerOKS & ÖSS Puan HesabıSINAV İŞLEMLERİSınav Ölçme ve DeğerlendirmeBina TanımlarıOtomatik Öğrenci YerleştirmeSınav ListeleriÖğrenci KarneleriKASA İŞLEMLER